bugün

Yiyin birbirinizi derken sizin birbirinize ihtiyacınız olduğundan bahsedilmiştir siz yanlış anlamışsınız olayı.
ben de o yüzden derim hep bırakın türk milletine hakaret edenler etmeye devam etsinler diye .

bu açığı bile göremeyecek kadar gaflette olanlar var aramızda .

halbuki gerçek türk kendi milletine hakaret etmez de edemez de damarların da asil kan akar çünkü !

bırakın gavur bozması gavur sızdırması olduklarını basiretsizlikleri kin ve öfkeleri ifşa etsin .

hatta destek olalım daha fazlasını da yapsınlar bu derece diyorum sana .

herkesi kendimiz gibi bilmek iyi niyetimizden kaybetmemize yol açtı !

ancak seni yok etmek isteyeni kendin gibi bildiğin zaman işte an itibari ile yaşanan sıkıntılar ve önü kesilmez ise daha büyük sıkıntılar doğacaktır .

chp li yi kendin gibi bilme cahilliklerine razı olunur eğitirsin ancak art niyet sıkıntı olur oluyor işte .

ülkenin kalkınması için atılan adımlarada engel olur bunlar diyecekken zaten bunun onların düsturu olduklarını görürsün .

onu yapalım istemezük bunu yapalım istemezük demeleri mesela !

isteselerde istemeselerde yapacaz .

onların keyfini düşünecek vakti yok bu ülkenin çünkü o kansızlar sayesinde 100 sene geriden gidiyoruz .

darbeler muhtıralar çatışmalar dökülen kanlar faili meçhuller bunların gavurlara özenip getirdikleri sistemden sonra olmadı mı !

o sistemin adına ben çökertme sistemi diyorum .

savaşla ele geçiremiyorsan içerden çökertme sersemletme uyuşturma aptallaştırma yöntemlerini uyguladılar ve kısmen başarılı da oldular .

kısmen diyorum çünkü gördüğünüz gibi hala bu yerine göre müslüman yerine göre kafir takılan gavur sızmaları ve bunların kandırdıkları içimizde ki gafillerle uğraşıyoruz .

yani şu anda ben bu yazıyı bu sebeble yazıyorum .

yoksa biz bilmiyormuyuz ceviz üstünde fındık kırmasını mangal yapmasını ne halleri varsa görsünler demesini ! bana dokunmayan yılan bin yaşasın demesini .

burdan kardeşlerime sesleniyorum ak partiye oy verip vermemek önemli değil hatta verme de önemli olan şunu anlamak chp ye oy verilmemesi gerekiyor anlatabildim mi !

buna vermiyorsan ötekine hiç vermemen gerekiyor olay bu ! kaldı ki ak parti yaptıklarıyla yapacaklarıyla zaten 20 senelik bir referansı var . kimsenin yıkamasına yağlamasına gerek yok !
Halen görevdeki tarım bakanının milletin yarısına ADiLER demesi gibi mi?
tek ata lıların sonu yakındır inşaallah .

varya hani o tek atalılar .

dışarıdan sızma tek atalılar .

100 senelik çakma türkler var ya hani .

halbuki gerçek türklerin şanlı tarihini bilmeyen yoktur şu sefil dünya da !

osmanlı ecdadımızın düşmanı olan bizansın taharetsiz gtünü yalayan 100 senelik çakma türkler var ya hani !

onlar gibi giyinen zamanın da ingiliz şapkasıyla gezen kefere aşıkları var ya hani .

heh işte onları sonu yakındır inşaallah .

100 senelik tek atalı çakma türk gelmiş 100 lerce senelik türklere türklük öğretiyor .

bre geri zekalı sen kimsin ki yüzlerce yıldan beri damarlarında asil türk kanı akan türke türklük dersi veriyorsun salak herif !

var ya hani o tek atalı türkler gavur bozması gavur sızdırması çakma türkler .

türk ün bkun dumanı bile olamayacaklar varya hani !

madamlar mösyöler gibi yaşayanlar hani .