bugün

berbat plazma panelleri hayvan gibi fiyata satan bi firma.
siemens ile ortaklık yaparak pc üretiyorlar artık..
(bkz: fujitsu siemens computer)
siemens´ten kopmus tek basina üretim yapan firmadir.
özellikle gelecek 15 sene icinde büyük buluslar icin elinden gelen yatirimi esirgemeyen japon firmasi.

genellikle önceleri pozlu fotograf makinalarina takilan filmlerden taninir. dünya capinda 161.000 üzeri calisana sahiptir.
asil teknoloji alanlari informasyon teknolojisi, iletişim, yarı iletken ve bilgisayar ağı´dir.

1935 yilinda tokyo´da Fuji Tsushinki Seizo tarafindan kurulmustur ve telefon parcalari üretmistir.
1945 yilinda telefon üretimine baslamistir.
1952´de bilgisayar üretimi, ikinci dünya savasindan sonra siemens ile ortak calismislardir.
1960´da transistör üretimi,
1966´da IC,
1967´de fujitsu olarak isim degisikligi yapmistir.
1999´da siemens ile informasyon tekniginde beraber calismaya baslamislardir ve ismi de Fujitsu Siemens Computers (FCS) olmustur.
2009 ´da %50´lilik hissesini siemens´den devralmistir.
scary movie 4 da cindy nin çinli çocuk kaybolurken söylediği kelime. türkçe ye ve ingilizce ye "bekle*" olarak çevrilmiştir.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
annemin füjüsü dediği ilkel marka.
Bir çeşit elektronik malzeme üreten firma. Bu firma'nın laptopunu kullanıyorum ve memnun değilim.
klimasının komprosörünün beş defa değiştiği ama yine çalışmayan klima markası.Servis hizmeti türkiye'de unutulmuş olan firma.
müslüman karşıtı firma olarak tarihteki yerini aldı. http://www.trthaber.com/h...ofobi-skandali-77628.html
uzak doğulu bir marka.

şimdilik sh531(13.3") ve ah530 (15.6") modelli ikisi de i3 olan bilgisayarlarına sahibim.

ama ayın 26'sına kadar birinden vazgeçmem gerek. kararsızım.

genel olarak ikisi de güzel. öncelikle amaçları oyun oynamak değil baştan söyliyim. ah530un o konuda performansı ekran kartından mütevellit diğerinden daha iyi. ama film felan izlerim senaryo yazarım derseniz mat ekranlı sh531 işinizi görecektir. hem estetik olarak da gayet güzel alet.

hala üretimleri var mı bilmiyorum ama fiyatlarına göre gayet başarılı ikisi de. asus ve dell'den sonraki tercih olarak düşünülebilir.
2015 yılı cirosu 39 milyar 477 milyon dolar olan şirket.