bugün

bir futbol kulubune mensup kişiler ve onların cevresindeki kişilerle olan ilişkisini brezilya dizisi edasında anlatan dizi.

(bkz: aşk)
(bkz: ihtiras)
(bkz: kin)
(bkz: nefret)
ingiliz yapimi kotu bir dizi.
seks sahneleri haricinde bir anlam ifade etmeyen dizi.
saçmalık ötesi olaylar gelişen gerenksiz bir dizi, ha arada can sıkıntısından izliyorum.
jason turner gibi bencilliğin ve egonun ete kemiğe bürünmüş halini bir sezon da olsa barındırmış dizidir, zaten ikinci sezondan itibaren boku çıkmıştır.
kanalları zaplarken, bir kopegin bebegi yedigi bir sahneyle karsılasmama sebep olan dizidir.
dün gece izlediğimde ismini bilmediğim saçının bir bölümü sarı olan herifin hayatındaki kadınlar açısından çok şanssız olduğunun farkına vardım. karısı olacak amber kaçırıldım diye yalan söyleyerek 1 milyon dolarını alıyor. sevgilisi olacak hatun zaten manyağın teki. nası dizi lan bu böyle.
bilindiği kadarı ile futbolcu transferlerinde sürekli sorun çıkaran organizmalardır. bir türlü x şehrinde yaşamaya ya da z şehrinden ayrılmaya ikna edilemezler.
ayrıca tanya turner isimli bir kadının entrika ve fitne fücür dünyasının aynı adla anlatıldığı bir televizyon dizisidir.
konunun dağılması açısından melekler adası ile kapışabilecek dizidir.
e2 de yayımlanan dizi*geceleri izleyecek bir şey olmadığında birebirdi. olaylar hep aynı kişilerin çevresinde döndüğü için isterseniz 1 ay izlemeyin yine de en geç 10 dk içinde bütün senaryoyu anlayabileceğiniz türden bir dizi.
ingiltere'de ünlü bir futbol kulübünün oyuncuları, yöneticileri, teknik adamları ile bunların aileleri ve eş dostları arasında cereyan eden olayları hikaye eden sansasyonel dizi. gerçek olaylardan esinlenildiği rivayetleri kuvvetlidir.