bugün

(bkz: arada bir enter tuşuna basmak)
Rutkay aziz ve yılmaz erdoğan'ı oynatarak solculuğu tekrar sorgulatmıştır.
Maaş müşterisi olduğum için sürekli ay sonu hesap parası verelim diyip rahatsız edildiğim bankadır.
Her arayışlarındada istemediğimi söylediğim halde çok şükür 3 aydır aranmıyorum.
Ama kartı her bankamatiğe soktuğumda karşıma inat değilmi bro sana bunu kakalıyacaz der gibi gözüme soktukları ilgileniyorum ilgilenmiyorum düşüneceğim seçenekleridir. Her defasında ilgilenmiyorum u işaretlediğim halde gine sormaktadır.
alt yapı ve mevduat olarak türkiye nin en güçlü bankası; koç holding bünyesinde hizmet vermektedir.
Allah bin belasını versin böyle bankanın. yaklaşık 10 sene önce bir gaflete düşüp bunlardan kredi kartı aldım. ihtiyacım kalmadığı için de 2012 yılında kapattırdım. daha doğrusu kapattırdığımı sanmışım. daha önce telefonda kapattırmama rağmen iki defa hesap işletim ücreti çıkarttılar. lanet olsun dedim gittim ödedim. bunlara güvenmediğim için de dilekçeyle hesaplarımın kapatılmasını istedim. yetkili kişi önce hesabı açtığınız yerde kapatabilirsiniz dedi sonra ciddi olduğumu görünce dilekçemi aldı. 3 sene geçti aradan, kabustan kurtulduğumu sanıyormuşum. biraz önce telefonuma hesap işletim ücretiyle ilgili bir mesaj geldi. kıllandım ve bi arayım dedim. bir de ne göreyim hesabım kapatılmamış ve bilmem ne kadar da borcum varmış! yemin ediyorum kendimi sinirden sikecektim. bir insana böyle bir cinnet getirtmenin kimin hakkı var? telefondaki yetkiliye ne kadar bağırdığımı hatırlamıyorum kendimden geçmişim. istiyorlar ki ille de dinden imandan çıkalım. ne kadar hoşunuza gidiyor insanları kendinize sövdürerek para kazanmak. siz siz olun bu bankadan broşür bile almayın. başladığım gibi bitiriyorum allah bunların bin belasını versin.
düşük faiz oranlı ve 150 liraya kadar benden nakit avans ücreti almayan kredi kartını kullandığım banka. severiz. taksit seçenekleri de boldur.
düşük faiz oranlı ve 150 liraya kadar benden nakit avans ücreti almayan kredi kartını kullandığım banka. severiz. taksit seçenekleri de boldur.
qatarlı ve dünyanın en geniş sermayeli yatırım kuruluşlarından qnb bank a satılmış
bunlar zamanında asya finansa da talip olmuştu ağalar burun kıvırmıştı,
şimdi şubelerde tek kale maç yapıyorlar, insanoğlu kuş misali tey tey tey.
Zamanım ve gelirim olsa tabiri yerindeyse çok münasip yerlerine koymaktan asla çekinmeyeceğim bir banka. Yani bütün gün bu uğurda bir adalet sarayından, bir adalet sarayına üşenmeden koşarım.

Kardeşim beni bi numara arıyo, aklı sıra dolandıracak, ve şu cümleyi kuruyor ;

Finans kartınıza taksitlendirme yapabiliyoruz.

E be amına çaktımın karısı, sen nereden biliyon finans kartımın olduğunu ?

Tabikide adresimden baba adına kadar olan tüm bilgileri bunlar veriyor.

Belki adamlar beni kesmeye gelicek amk ? Belki kapıma bomba yerleştirecekler. Ulan ben size guvenip donumun rengine kadar söylüyorum siz de bunu milletle mi paylaşıyosunuz ?

Eğer ben muz cumhuriyetinde yaşamasaydım senlede uğraşırdım finans bank !
bir iki ay içerisinde bünyesine katılabilirim bankası. katılamayadabilirim.
Borcumu 3 5 sene geçiktirdim diye beni mahkemeye vermiş bank.

Yani aramızda 1.500 liranın lafı mı olur kanka.
satıldıktan sonra bozmaz inşallah dediğim güzide banka. enpara'sını çok severim.

Edit: çok bozdu.
Kalbimi kırmış banka.

Yahu kredi kartı borcunu 4 5 sene geçiktirdi diye adam dava edilir mi amk. Üçün beşin lafı mı olur aramızda allasen?
Avea'dan Vodafone'a geçiş yapınca hattımı bloke eden banka. Tamam edebilir hadi normal diyelim de Android programından girmeye çalışınca bloke kaldırmak için Müşteri hizmetlerini ara diyor, arıyorum, bu işlem atm'den yapılıyor diyor, AVM'ye gidiyorum 'kart bloke, müşteri hizmetlerini arayın' yazıyor, arıyorum şubeye başvurun diyor, şubeye başvuruyorum müşteri hizmetleri yapar diyor, yapmadı diyorum hayret nasıl yapılmaz diye şaşırıyor şube...

Müşteri hizmetlerini tekrar arıyorum, kart blokemi atm'den kaldıramıyorum ne yapmam gerek diyorum, atm'den olmazsa kalkmaz diyor.
Dedim ki güzel kardeşim o zaman ben hattımı Vodafone'a taşıdığım için artık mobilden işlem yapamayacak mıyım
Adam 'doğrudur efendim' diyor.

Silkerim sizin gibi bankayı! En yakın zamanda - ki bu yarın oluyor- Finansbank'la tüm ilişkimi ebediyen kesiyorum. Hammınagoduğumun çağ dışı bankası seni!
bir ara kredi kartı vardı ama kırdık şükür .
Katar'a satılmış olan bankadır. Kurumsal olarak çalışılabilecek bir banka olduğu halde bireysel olarak biraz kalite düşüktür.
taksitkolay denen bir nanesi var kullanan varsa bilgi almak iyi olur. çünkü bugün kredi taksitlendirme yaptım.

yani örneğin uçak biletim henüz ekstreye yansımadıysa onu 9 taksit yapabiliyorum internet şubesinden. bu özelliği gözüme hoş göründü. tek seferde ekstreye yüklenilmeyecek.

3.000 tl olan kart limitimi gelirim limitten fazla olmasına rağmen yükseltmiyor orası ilginç.
bir banka. maaş aldığım banka aynı zamanda.
kaç mayış alıyon ? *
Şahsımında mayış aldığı banka. Bankamatik kartları diğer bankaların aksine çipli ve kredi kartı gibi taksit yapabiliyor. Şubelerin iç dekarosyonu da diğer bankalardan güzel vezne de işleminizi oturarak halledebiliyorsunuz. Bankamatikler de de şifrenizin görünmemesi için tuşları kapatan düzenekleri var. Ayrıca beş yıldır kullanmasığım kredi kartımda ki 30 kuruş borca hiç faiz uygulamamaları da beni çok şaşırtmıştı. Yıllık kart masrafının olmamasını söylemiyorum bile tek kötü yanı bankamatik ve şubelerin azlığı.
iş verenimizdir. Severiz sayarız.
pek yakında qnb finansbank adını alacak olan banka.
Müşteri hizmetlerinden yana yüzümün asla gülmediği banka. Yaklaşık 20 dakikadır bekliyorum.
-Şu an tüm müşteri danışmanlarımız diğer müşterilerimizle görüşüyor.
-sıkıcı müzik.
-Şu an tüm müşteri danışmanlarımız diğer müşterilerimizle görüşüyor.
-Sıkıcı müzik.
-Şu an tüm danışmanlarımız diğer müşterilerimizle görüşüyor.
.....
Şeklinde devam ediyor. Zamanında bunlardan kart almak gibi bir ahmaklık yaptım. Yapmaz olaydım. Senelerce kullanmadığım kart eksi bakiyeye geçmiş -300 olmuş da zahmet edip mesaj attılar. Ki hesabımda eksi bakiye olduğundan haberim bile yok. Hepsini ödeyip hesabı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradım ki ulaşabilene bravo. Herhalde şube yolu göründü. Allah kimseyi bankalarla uğraşmak zorunda bırakmasın.
üniversitelere zombilerini yollayıp kredi kartı aldırmaya çalışan banka. hayır yapışıp bırakmıyolar illa aldıracaklar. aldım işte doldu limiti kim odeyecek bunu şimdi.
isim değişikliğine gitmiş ve bundan sonra QNB Finansbank adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

http://uzmanpara.milliyet...ligine-gitti/59000/59372/