bugün
- kendini bir görsel ile anlat19
- xdearm10
- jose mourinho34
- kızılcık şerbeti 2 nci sezon finali8
- aktroll yazarları donuzlayıp umursamamak9
- herkesle iyi geçinmek18
- sözlükte kendinize yakın hissettiğiniz kişiler10
- sarılma ihtiyacı13
- zalbert ramstein14
- aşkım ben hiç osurmuyorum bizde genetik diyen kız16
- meral akşener17
- bursa9
- gizli samyelin moderatör olması13
- kuresel ikinma'nın sevgilisi19
- dünyanın en güzel kızını tarif et16
- evlendikten sonra çok daha iyisiyle karşılaşmak21
- gideon reid morgan jj9
- anın görüntüsü13
- icardi190555
- magicovento12
- sekse doymuş erkek12
- hafta içi avm kafelerinde oturan menopoz karılar12
- dem parti'nin tc kürdistan da işgalci açıklaması9
- en ilginç bilgiler11
- gizli samyel22
- küresel ıkınma9
- dinlilerin dinsizlere sürekli lakap takması12
- namaz kılmayan türk değildir12
- tatvan belediyesinde rte'nin resminin indirilmesi11
- dem parti'nin valiyi ölümle tehdit etmesi8
- dünyanın en güzel kızıyla karşılaşmak8
- albay kemal22
- kadir mısıroğlu mezarı18
- en sevmediğiniz sözlük yazarları10
- kemalistler 15 temmuzda ne yapıyordu20
- ankarayı sel aldı25
- haysenin1210
- ey müslümanlar inananlar haydi cumaya allah yoluna8
- eksi ruyalar için diktiğim tulum12
- kocasına kahvaltı hazırlamayan kadın kusurludur13
- uludağ sözlük aktrollerinin uçurulması9
- içinde hiç'a harfi geçmeyen bir cümle yazınü19
- güçlü kadınların ortak özellikleri22
- yazarların en sevdikleri diziler11
- okula gidiyorum sözlük10
- gay olanları toplum niye sevmiyor12
- yazarların cinsel tercihi15
- hangi sözlükçüyü dövmek istersiniz21
- peygamberlerin yahudi olması9
- bugün yaşadığınız en üzücü olay13
ikinci öğretim okumaya lanet ettiren etkinlik.
küçük deniz kızı Ponyo'yu görmek için sabırsızlandığım festival.
gösterim çizelgesi şu şekildedir.
10 ekim cuma
11.00 Cenova / Genova
13.30 Standard Opearating Procedure
16.00 Daima Mutlu / Happy-go-lucky
19.00 Chelsea de Rock / Chelsea on the Rocks
21.30 Vicky Cristina Barcelona /GALA
11 ekim cumartesi
11.00 Zamanın Külleri / Ashes of Time Redux
13.30 Donmuş Irmak / Frozen River
16.00 Denizkızı / Mermaid
19.00 Eve Dönüş / When A Man Comes Home
21.30 Gomorra / GALA
12 ekim pazar
11.00 Limon Ağacı / Lemon Tree
13.30 Küçük Denizkızı Ponyo / Ponyo on the Cliff by the Sea
16.00 Palermo da Yüzleşme / Palermo Shooting
19.00 Lorna nın Sessizliği / Lorna’s Silence
21.30 Körlük / Blindness / GALA
13 ekim pazartesi
11.00 Zamanın Külleri / Ashes of Time Redux
13.30 Donmuş Irmak / Frozen River
16.00 Eve Dönüş / When A Man Comes Home
19.00 Cenova / Genova
21.30 Sınıf / The Class /GALA
14 ekim salı
11.00 Rüya / Dream /
13.30 Lorna nın Sessizliği / Lorna s Silence
16.00 Palermo da Yüzleşme / Palermo Shooting
19.00 O Horten
21.30 Beşir le Vals / Waltz With Bashir / GALA
15 ekim çarşamba
11.00 Sürpriz Film / Surprise Film
13.30 Chelsea de Rock / Chelsea on the Rocks
16.00 Denizkızı / Mermaid
19.00 Daima Mutlu / Happy-go-lucky
21.30 Tabu / Towelhead / GALA
16 ekim perşembe
11.00 O Horten
13.30 Limon Ağacı / Lemon Tree
16.00 Küçük Denizkızı Ponyo / Ponyo on the Cliff by the Sea
19.00 Rüya / Dream
21.30 Tıkanma / Choke / GALA
1 hafta okulu asıp hepsine gitsem mi diye düşündüğüm festival.
10 ekim cuma
11.00 Cenova / Genova
13.30 Standard Opearating Procedure
16.00 Daima Mutlu / Happy-go-lucky
19.00 Chelsea de Rock / Chelsea on the Rocks
21.30 Vicky Cristina Barcelona /GALA
11 ekim cumartesi
11.00 Zamanın Külleri / Ashes of Time Redux
13.30 Donmuş Irmak / Frozen River
16.00 Denizkızı / Mermaid
19.00 Eve Dönüş / When A Man Comes Home
21.30 Gomorra / GALA
12 ekim pazar
11.00 Limon Ağacı / Lemon Tree
13.30 Küçük Denizkızı Ponyo / Ponyo on the Cliff by the Sea
16.00 Palermo da Yüzleşme / Palermo Shooting
19.00 Lorna nın Sessizliği / Lorna’s Silence
21.30 Körlük / Blindness / GALA
13 ekim pazartesi
11.00 Zamanın Külleri / Ashes of Time Redux
13.30 Donmuş Irmak / Frozen River
16.00 Eve Dönüş / When A Man Comes Home
19.00 Cenova / Genova
21.30 Sınıf / The Class /GALA
14 ekim salı
11.00 Rüya / Dream /
13.30 Lorna nın Sessizliği / Lorna s Silence
16.00 Palermo da Yüzleşme / Palermo Shooting
19.00 O Horten
21.30 Beşir le Vals / Waltz With Bashir / GALA
15 ekim çarşamba
11.00 Sürpriz Film / Surprise Film
13.30 Chelsea de Rock / Chelsea on the Rocks
16.00 Denizkızı / Mermaid
19.00 Daima Mutlu / Happy-go-lucky
21.30 Tabu / Towelhead / GALA
16 ekim perşembe
11.00 O Horten
13.30 Limon Ağacı / Lemon Tree
16.00 Küçük Denizkızı Ponyo / Ponyo on the Cliff by the Sea
19.00 Rüya / Dream
21.30 Tıkanma / Choke / GALA
1 hafta okulu asıp hepsine gitsem mi diye düşündüğüm festival.
güncel Önemli Başlıklar