bugün

joe black.

Mü kem mel.
(bkz: dünyayı kurtaran adam)
Çılgın dersane. ilk bir saati kötüymüş gibi gelebilir ama sonrasında beyin kapçıklaması geçiriyorsun.
into the wild, there will be blood, terminator
(bkz: Wonder)
Abi bi de 40 yıllık, kült, duymayan dövdükleri filmleri artık yazmayın allah aşkına ya.
griffin and phoenix, zor aşkım - 2006
Charlie'nin çikolata fabrikası.
siyah beyaz film sevenler; on the waterfront,the man who wasn't there ve sunset blvd nı izleyebilir.
mother! filmi.
Hala fight club diyen var aq.

Hababam sınıfı diye bir film var süper.
(bkz: Bullet head) Kesinlikle tavsiye ederim . Dar bir mekanda bir buldog köpeği etrafında dönen hikaye. inanılmaz çok iyi. Ayrıca oyuncular zaten efsane . Sürprizlerde var. Mutlaka izle
The Shawshank Redemption.
Atla gel şaban.
sitesinde detaylı arama ile kendinize göre gzel film bulabilirsiniz sanırım. Arama kısmından imdb ve 2010 dan sonrasını giriyorum. idare eder bir site. benzer film önerileri de cabası.
Saçmalıktır. Birinin beğendiği filmi sen neden beğenesin.
varsa alabilirim.
Geçmişin sığınağı izleyin ne kadar güzel olduğunu göreceksinizdir.
500. defa ben efsaneyim evet güzel bir film.
Djinn.

Efsane korku filmi.
özellikle şu aralar ölümlü dünya. uzun zamandır bu kadar kaliteli mizah yapılmamıştı herhalde. feyyaz ve Doğu demirkol da ayrıca çok başarılı. mutlaka izleyin.
old boy. efsane bir şey. film kültürüm hiç yoktur ama bu film başka. kore yapımı olanı izlemeniz şiddetle tavsiye edilir. hele ki soundtrackleri offffffffffffff.
true love.
görsel
Oyuncu kadrosu çok iyi. Psikolojik gerilim filmin ikincisi neden gelmedi diye beni delirtmişti.
Split

Gerilim ve Psikoloji konulu bir film tavsiye ederim baya sürükleyici geçiyor.