bugün

pes bitti artık fifa çağı başlıyor. *
(bkz: grafikleri süper)
En yeni özellikleri artık sahalara yardımcı cisimler atılabilecek,hakeme tükürülebilecek ,Yılmaz Vural hangi takımdaysa o takımla oynarken saha kenarında zıplayan tekmeler savuran bir t.d görülecek ve 3d simülasyonlar olacaktır.
(bkz: semih hala genç)
Günümüzde ki pc lerin yetersiz kalacağı futbol oyunudur.
Ea'nın Ucl finalinden sonra balon neymar ve balon mbappe'yi şişirmeyi bırakıp hak ettikleri ratingleri vermesi gereken oyun.

Neymar - 84
Mbappe - 83

Hak ettikleri rating budur.
ligimizdeki oyuncuların puanları

görsel
bunu alacağınıza pes 21 alın daha iyi, biri 500 lira birisi 65, evet.
ikisinde de topa vuruyoruz.

indirimde 50 tl'ye yakalarsanız o ayrı tabii..
Her sene bir daha almayacağım dediğim illet. Seneye kesin kurtuluyorum.
görsel
Milletin oynayamadığı için mal mal ağlayıp oyunu bokladığı bir oyundur. Oyun görünenden çok daha komplike karmaşık bir oyundur. Bu yıl herkesi defansa yapıştırmanız şiddetle önerilir. Gold1-Elite arası oyuncudan tavsiye olarak alın bunları
Sozluk yazarlari arasinda online oynanabilen oyun. Tabi ben yaslandigim icin pek iddiam yok ama takiliriz her turlu.
Şu oyunda defans yapmayı bir türlü beceremiyorum. Hücumda öyle ya da böyle bişeyler yapıyorum ama rakip kanat oyuncuları yağ gibi kayıyor defansın arasından. Sanırım mallık bende. Eskiden sinirlenip kol kırardım şimdi onu da yapamıyorum. Kollar olmuş 860 lira.
Oynayan var mı buralarda merak ediyorum.
Oynayan var ama oynamayi bilen var mi bilmiyorum. Birisi el atsin da online mac tapmayi anlatsin. Sahura kadar dizi film de sarmiyor. Hem de gece internet hizi artiyor. Kasmadan oynariz.
Şu an steamde 67 lira olan oyun. Kaldıracak pc yok ama aldım, ne olur ne olmaz. evet.
Efendim 2,5 sezon Fenerbahçe menajerliği yaptım. 3. Sezonun ortasında hem lig hem kupa hem de şampiyonlar Ligi'nde yaldır yaldır şampiyonluğa koşarken yönetim tarafından s*ktiri yedim. Sebep de sözleşmesi biten futbolculara normal bonservis bedelinden daha az bir bonservis bedellyle yeni sözleşme imzalatmış olmam. Önceki sezonlarda iki kere şampiyon olmama, bir sezonda şampiyonlar ligi finali oynamama, oyuncuları gayet ballı fiyatlarla başka takımlara göndermiş olmama rağmen bunu bana reva gördüler.
Hemen başka bir kariyer açtım bu sefer futbolcu olarak başladım. Benim bu Fenerbahçe sevgim yok muuuu.