bugün

fetullah gülen rte ve ak parti olmasa en fazla camii imamı olurdu darbe yapacak güce erişemezdi adını duyuramazdı bu bir gerçek.
Kendisi bir teröristtir. Hala yakalanıp, türk yargısınca yargılanıp, infaz edilememiştir. Bu gece ölen tüm vatandaşlarımızın aileleri neden bu adamı adaletten istememektedir? Cidden korkunç. Kemal Kılıçdaroğlu'na, şehit cenazesinde yumruk infazında bulunan vatandaşların, bu adamı Süleyman Soylu'dan istememeleri, gerçekten korkunç.

Türkiye cumhuriyeti ülkesine kötülükte, darbede bulunan şahıslar teröristtir, terörist kalacaktır. Umarım dirisindir ve cezanı çekersin, ölüysende yüce olan allah'ım seni cennetine almaz inşallah.
Bakmayın şimdi esip gürleyen akpli dostlarınıza, Eskinin iktidar ortağıdır.
Covid'den dolayı uçuşlar yasak. Yoksa alırdık(!)

T: bir adet din istismarcısı, terörist, yobaz köpek.
kurmayları tarafından sayın diye hitap edilen cia çalışanı.
Erzurumlu bir haindir.

Hacı hoca takımına güvenmeyin gizliden veya açıktan hainlik yapmayanı %5 kadar bile yoktur.
son görüntüleri 6 ay önce piyasaya sürülen bir terör örgütü elebaşı. leş olduğuna yönelik iddialar son haftalarda devam ederken, dümbük fetonun ortaya çıkmamakta ısrar etmesi gözlerden kaçmamaktadır.
https://www.uludagsozluk.com/e/43634147/

galiba 4 yıldır, almamak için bir çaba harcıyordunuz, yoksa 4 yılda, yeri yurdu belli, amerika'da kimle ne bağlantısı olduğu belli olan bu teröristi hala yargılayamamak, muz cumhuriyetlerinde yaşanır. e türkiye'nin muz cumhuriyeti, olmadığını iddia edenler olarak, siz napıyorsunuz?

bu teröristin türkiye sınırları içerisinde yargılandığını ve terörist yargılanırken trt'den naklen yayın yapılmasını isteyen bir vatandaş, öz ve has türkiye evladı, türk kızı.

süleyman soylu'dan en büyük isteğim budur. türkiye cumhuriyeti'ne saldırıp birliğini, huzurunu bozmaya çalışanlara yapılması gereken budur.

(bkz: türkiye lgbt birliğinin attığı iğrenç tweet)

tıpkı lgbt derneğinin ülke kutsallarına laf ettiğinde yaptığı gibi. ki bu terörist o şahıstan bile aşağıda benim gözümde. çünkü o inançsız, allah'la ve peygamberle derdi var, hakaret etmemiş bir iddiada bulunmuş. ama bu terörist ülkemizi yıkmaya çalıştı ve bunu inanç kisvesi altında yaptı. bu yüzden de aşağılıktır, haindir, teröristtir.

selam, dua ve milletim ile.
Bu ajanın hala peşinden giden,cahil hain halk tabakası var. Bukadarmı körsünüz bukadar satılmış, olmayan beyinleriniz.bunları okuyorlar şimdi buradaki hainler.
görsel
Geberdiği gün korkarım ki yerine yenisi gelecek.
2000’li yıllarda ölse Amerika’ya türbe ziyareti turları düzenlenecek saf, şeffaf, en layıkından bir orospu çocuğudur kendisi. Bir yudum suya muhtaç kaldığı gün ona su veren hortumu tutan elleri skeyim.
beraber yürüdüler bu yollarda , beraber paylaştılar büyük pastayı.
chp nin dolaylı yoldan palazlandırdığı kişidir. net..
Paketlenip uçağa konulması, bu esnada kahraman bir Türk subayı tarafından memlekete hoşgeldin feto denmeden ölmez umarım o anı yaşasın hain pislik sonrasında geberebilir.
Türkiye'ye gelmesi iktidara yaramaz bu bir gerçek,geldi diyelim sorgu mahkeme vs adam belgeleriyle hükümetle iş tuttuğunu kanıtlarsa nolacak?ve akpli vekillere mahkeme yolu görünecek.allah affetsin demekle millet yada hukuk affetmiyor.
akp'nin kurulduğu yıllarda akıl hocasıydı. yıllar geçtikçe mevcut hükümet ile birlikte palazlanarak, kendi oluşturduğu paralel devlet yapısı çok büyük boyutlara erişmiştir. sonuç olarak eli kanlı katil bir terörist başıdır. ona bu gücü, desteği veren herkese yazıklar olsun.
ana avrat sövdüğüm lanetolasıca varlık.
rte nin akıl hocasıdır... ben demiyorum zamanında rte bizzat dedi akıl hocam hoca efendi diye.
Selçuklu zamanındaki Saadettin köpeg e benzer. Devlet işlerini ele alıp her yere sızmak suretiyle Türkiye'yi parmağında oyuncak gibi oynatacaktı. Yakın zamandaki ırak ta kesni zani denilen bir tarikatın yaptığı gibi.
bu terör örgütü lideri hala dünya liderimiz tarafından getirtilememiştir.

pensilvanyadaki sarayında mutlu mesut yaşamaktadır.

çomarlar çoktan unuttu bile..

edit: sözlükte fetöcüler var ve eskiliyorlar.
amerika himayesinde darbe yapan bazı malların hala inanadığı çağımızın baş haşhaşisi hasan sabbahı.

ağlaya ağlaya kandırdığı salakları ile darbe yapmaya çalıştı.
ilginçtir ki bu köpek ilkokul mezunu bile değildir ve binlerce kişiyi zamanında "kandırmış" peşinden sürüklemiş..

Cok insanın hakkına girmiştir

Himmet yoluyla toplanan paralar
Kandırilan üniversite öğrencileri
Katalog kriteri ile zorla evlendirilen kızlar
Daha daha niceleri..

Cehenneme odun lazim ey fetos
Sende onlardan birisin.

Not:bu pezevenke küfür ettim diye inşallah moderasyon beni çaylak yapmaz...
paranın paylaşımında sorun çıkarmasaydı bugün hala, 'hocaefendi' diye anılacaktı.

ne kadar orospu evladı olduğunuz değil, avantada ne kadar esnek olduğunuza göre 'hocaefendi' ya da terörist sayıldığınız bir hükümetin eski ortağı.
eceliyle ölmezse, eski ortağı ve koruyucusu akebe bittikten sonra sıra ilk kendisine gelecek piçin evladı.
(bkz: veled-i zina).