bugün

ilginç bir müslümanlıktır.islam dini 'hristiyan ve musevileri dost edinmeyin'derken kendileri dinler bahçesi açmak
medeniyetler ittifakı gibi projelerde başı çekmektedir.vatikandaki papaylada arasını her zaman iyi tutmuştur.mavi
marmara saldırısı sonucu israile sahip çıkan bir garip müslümanlıktır.türk milletini ve islamiyeti bu topraklardan atma
planı olan 21.yüzyılın haçlı seferi olan bop projesini destekleyen enteresan bir müslümanlıktır.ota boka ağlaya ağlaya sonunda milletin anasını ağlatan değişik bir müslümanlıktır.
görsel
görsel
görsel
allah rasulü'nün eşleri boykot yıllarında başlarını mı açmıştı dedirtir bu müslümanlık. kimseyi kınamak istemez insan, çünkü kınadığını yaşamadan ölmezsin denilir. ama insan susamıyor artık. onların yaptıkları yüzünden yaftalanmak zoruna gidiyor. okurken aç başı, çalışırken aç, sokakta kapat, hizmet ehli gözük, asker ol polis ol namazı niyazı bırak... bu kadar kolaysa müslüman olmak, emirleri yaşamak çıkmasın bu kadar kargaşa. kim vermiş ki başı açıp okuma fetvasını? kim verebilir ki? islam zahire bakar.

yurtdışına insanlar gönderiyor, okullar açıyorlar iyidir hoştur. gerçi o çocuklara istiklal marşı'nı söyletmeleri de gayet saçma geliyor bana. benim marşım o. elalem ne diye söylesin? sen amerika'nın, italya'nın milli marşını söylemek ister misin? amacı islamı yaymaksa buyursun yapsın. arapçadır islamın dili. sureleri okur, dini için bu dili öğrenir ama senin marşını niye okusun. zorbalık gibi geliyor kimse kusura bakmasın. ben o marşı seve seve, bağıra bağıra söylerim.
bunun haricinde ilk elden gelen bir çok bilgi vardır haklarında ama çoğunlukla iyi niyetli olduklarını düşünüp devam etmek istiyoruz yolumuza.

son olarak aklıma gelen stv'dir.* haber programlarını falan geçtim, manyak kaynana, gelin, damat, evlat içerikli programları niye yaptığını ve 60 yaş üstü aile fertlerimizi niçin gerdiğini bir türlü anlayabilmiş değilim.

gerekli görülen edit: bu saydığım durumları cemaatine dahil olan kişilere kendisi emretmediyse, ya da nasıl denir o istemediyse, tamamen kişisel irade ile yapıyorlarsa bu entry tamamen geçersizdir. fethullah gülen adına tabi ki...
(bkz: kâr müslümanlığı)
gerçek müslümanlıkla örtüşmeyen müslümanlıktır. çakmadır.
sistemle çatışmayan, aşırı uçları törpüleyerek köşeli müslümanları sistemin istediği ölçülere getiren, halk nezdinde de siyasi, sosyo-ekonomik bir tabanı bulunan layt müslümanlıktır.
cemaat evlerinde maklube partilerinin verildiği müslümanlıktır.
üyelerini çeşme'ye tatile göndererek, dini çekici kılmaya çalışan bir müslümanlıktır. cıbıl cıbıl kızları gören abilerin bıyık burkmasını dinleyince dadından yenmeyo gari.
zina eden bi insanın kasedi çıkmasından sonra kendisine geçmiş olsun diyerek üzüntüsünü belirttiği halde, israilin açık sularda şehit ettiği müslüman kardeşlerinin ailelerine birakın baş sağlığı dilemeyi, israili haklı bulan müslümanlıktır.
para üzerine kurulan sabit, yeşil müslümanlık.
(bkz: f gülen niye amerika da sorusuna şakirt cevapları)
müslümanlığın kişilere değişmediğini anlayamaların, iftira atmak amacı ile oluşturdukları konudur.
(bkz: 404 not found)
papalık kardinali olmayı sindirebilmektir...
amerika menşeili islamın ve ülkenin en büyük düşmanı gerici ve bölücü "sözde" müslümanlıktır...
(bkz: nurjuvazi)
söz konusu müslümanlık günde beş vakit namaz(?) kılanlarca, fethullah gülen ve papa'nın aynı karede olduğu resimlerle eleştirilir. çünkü hepsi hacca gitmiş zekat vermiş mükemmel müslümanlardır. iş bu entry okumalarından sonrada muhtemelen neyzen tevfik dörtlüğü ile kendilerini avuturlar, böylede çelişkiler yumağı olanlarca eleştirilir.
çıkarlar üzerine kurulmuş Müslümanlıktir.

(bkz: ılımlı islam)
sınav sorusu çalıp kul hakkı yiyen müslümanlıktır.
ağlamak, sızlamak çıkarlar üzerinden nemalanmak.
müslümanlar tanrılaştırmışlar-feci inanmakta-peşinde ve mutlular sevgi yumağılar.
çıkar müslümanlığı.
Ortada bir yanlış var
Yanlışı yapan yanar
Arkasında sandık var
Değmesin akıncılar

Geri kaç geri kaç, oğlancık
Senin de başın yanar
Ortada bir yanlış var
Memleket uyurgezer

Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana

Ortada bir dergah var
Devrilir başın yarar
Arkasında tezgah var
Lem yelid ve löp yutar

Senin de başın yanar
Ortada bir dergah var
Memleket uyurgezer

Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana

Ortada bir gerçek var
Gerçeği gören de var
Arkasında mercek var
Ve muhtelif sakıncalar

Senin de başın yanar
Ortada bir gerçek var
Memleket uyurgezer

Aldırma geldik oyuna
Kandır beni, kandırsana
Rezil kandırsana

duman
paralı müslümanlıktır. her işin rast gider cemaatin izniyle.

(bkz: amin)
sınav sorusu çalmaktan ibarettir.
mini etekli arkadaşlarımın
- aa olur mu biz fettullahçıyız.

+ peki bunların amacı ne ne yapıyolar
- ya bizim amacımız para kazanmak.cemaette olmayanın torpili mi oluyo olum bu donemde. akıllı olcaksın
+ ya ben onu sormuyom ne gerekiyo yani onlar cemaatci siz mni eteklisiniz amk
- ya gidip cocuk bakıyosun ogrenci yani o kadar nasıl giyindigine filan karışmıyolar arada toplanıyoruz filan
+ cocuk nasıl bakıyosun ?
- ayda 115 lira.
+ sana veriyolar ha? ben de bakcam amk
- yok biz veriyoz maddi durumuna gore 2-3 cocuk ne kadar istiyosan o kadara bakıyosun
+ siktirin gidin amk ayda 115 lira kenara atsam zaten zengin olurum amk sizin dininiz imanınız para olmus
- geliyor musun?
+ yok ben allaha inanıyorum !!
- hahahahha deli ya bu cocuk.