bugün

şşş....

unutursak vur bizi de.
(bkz: burda)
Bakın vatan sevgisi laf ebeliği ya da bir parti sempatizanlığıyla olunmaz.

Asıl vatan sevgisi o vatanın insanlarını kurtarmak için ömrünü feda etmekle olur.

Ruhu şad olsun!
Tam öldürüldüğü anda adliyenin önünde park etmiş bir jandarma aracının sürgülü kapısı açılıp kapanıyor ya her aklıma geldiğinde kafayı yiyecek oluyorum. O jandarma arabasındaki Niye teröristlere karşılık vermedi? Kimileri askerliğini jandarma olarak yapan biridir diyor ya pek ihtimal vermiyorum çünkü artık askerliğini jandarma olarak yapan kalmadı. Hepsi uzman jandarma yani bu işi polis gibi belli Bi eğitim alıp yapan kimseler. Ki uzman olmasa bile silah eğitimi almış elinde uzun namlulu tüfeği var. O trafik polisi kim ki senede 25 mermiyle atış eğitimi yapan bir memur. Tüm kolluk birimlerine eğitimlerinde takviye isteğine karşı ne pahasına olursa olsun yardımcı olunması gerektiği defalarca anlatılır. Anlamıyorum, gerçekten anlayamıyorum. Belki o gün o jandarma aracındaki meçhul kişi ilk müdahaleyi yapabilseydi veya Fethi Sekin'e yardım edebilseydi bugün bir polis memuru bir de adliye çalışanı hiç ölmemiş olacaktı.
Neler söyleye biliriz ki?
Rabbim cenneti ile şereflendirmiştir inşaAllah.
Yiğit bir halk insanı, canını düşünmeden vatanını düşünen insan her zamam kıymetlidir.

Ne kadar medyatik olmasa da.
Doğruların kimseye ihtiyacı olmadığı gibi.
Büyük kahraman.
aziz Milletimizin ve değerli polisimizin gurur ve övünç kaynağı olan aziz şehidimiz. Mekanı cennet olsun.
Vatanın mert ve cesur evladı. Anasıyla cennette buluştursun allah.
Gercek sehittir.
Çocuklarımız onun şehit olduğu yere yakın, onun adına yapılan parkta koşturuyor artık.
görsel
Onlarca insanı canını siper ederek korumuş, kendi canını hiçe sayarak yarı otomatik silahlı cani kalleşlere tabanca ile karşı koymuş, bu vatan ve millet uğruna şehit olan milyonlarca kahramandan biri, asla unutulmayacak bir kahraman.
Yazdığı ceza arkadaşıma dün geldi posta ile.
kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için!
bu söz ona, astsubay ömer halisdemir'e ve nice kahraman şehitlerimize ithafen söylenmiştir.
Bu ülkede kahramanları sinemadan değil, ana haber bültenlerinden izlersiniz. Her köşe başında, her an, her ihtiyaç olduğunda biri kahraman oluverir.

işte bu kahraman şehit bunun en açık ispatıdır. Ruhu şad, mekanı peygambere komşu olsun.
Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Bu milletin kahramanlarını bu millet unutmaz. Fethi sekin de bu aziz kahraman şehitlerimizden bir tanesidir.
Ruhu şad olsun. Gece gece aklıma geldi birden mert gakkoş:

Türk-kürt ayırt etmeden onlarca insanın canını kurtardı, kendi canını ortaya koyarak. Türk-Kürt ayrımını yapanlara tokat gibi cevap vermişti koca yürekli adam.
Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun. Elazığdan da böyle yiğit çıkardı. Tabancasının şarjörü yarım değil de tam dolu olsaydı belki yaşayan süper kahramanımız olacaktı. Geride kalan polis kardeşlerimize belki bir ders olur. Burası Türkiye. izmir hakkari konya yok her an tehlikeye karşı hazırlıklı olmak lazım. Teröriste yarım şarjörle yakalanmamak gerekir.
Bugün doğum günüymüş. iyi ki doğdun kahraman...
bu ülkenin her vatansever evladı gibi gözünü kırpmadan kendini vatanına siper etmiş dünyanın en gerçek süper kahramanı.

nice senelere ölümsüz kahraman. nice senelere güzel abim. seni hiç tanımadım ama öz abim olsan bu kadar gurur duyardım ancak.
adamın hasıdır.
Türkçü ergenler bu adam da kürttû anımsatırım.
kürt olduğu halde diğer akranları gibi ihanete destek olmamış orospu çocuğu ermenilerle çatışmış aslan parçası.

bu ülkenin senin gibi ve ömer gibi yiğitlere ihtiyacı var.
annesine yazıp okuduğu zazaca ağıt ile yürekleri dağlamış, akabinde büyük bir kahramanlıkla şehit olmuş ve bizleri parçalamış yiğit insan.
Bir yıl önce kalleşçe şehit edilen kahraman polisimizin ölüm yıldönümü. Allah rahmet eylesin. Pkk , dhkpc severlere inat yaşasın fethi sekinler.