bugün

kaçan aptalca şampiyonlukların takımı.

kendimi bildim bileli tuttuğum ve beni delirten takım.

bana sevinçten çok hüzün yaşatan takım.
Şampiyonluğu kaybetmesinin tek nedeni 8jknin 3-2 yendiği maçtaki hakem hataları ve aciz 6s'yi yenememesidir. Bonus olarak antalyaya 4 gol yiyip yenilmesi eklenebilir. Yoksa 8jk fenerin 2011de yaptığı 18 maçta 17 galibiyet 1 beraberlik gibi ahım şahım bir lig performansıyla şampiyon olmadı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye nin en büyüğüdür.
Vitor pereira ile devam etmeyecek kulüp. Caner,gökhan ve topalla sözleşme imzalanacak. Nani gidiyor. Onun yanında gidicek olanlar da var malum şahıslar. Feghouli tamam. Agger büyük ölçüde tamam gibi. Sıkıntı şurda. Uefa finansal fair play anlaşmamız yüzünden sadeceTransferden gelen gelirle transfer yapabileceğiz. Yani buda demek oluyor ki bonservisi biten futbolculara yöneleceğiz. Elimiz kolumuz bağlandı bir nebze.
ben hayatımda böyle loser bir takım görmedim.
ikinciliği düstur edinmiş süper lig takımı.
Birsürü para harcayıp her kulvarda babayı almıştır.
Seneyi yine "0" kupayla kapayan vasıfsız kulüp. En kötü sezonu geçiren Galatasaray bile sezonu kupayla kapatıyor. Yazık la.
Futbol takımına Bu kadar para döküp, bu kadar başarısız olmasının hiçbir açıklaması olamaz. Ülkenin dört bir yanına şehit haberleri giderken fener'in f'sini bile iplemem. yine de futbolcusundan, hocasına kazandıkları bütün o tomar tomar paralar kefen parası olsundur.
türkiye kupasında da 2. olmuş, istikrar abidesi takım.
20 yasındayım yemin ederim bu takım yüzünden sinir stres sahibi insan oldum.ömrümün coğu baharında finallerde kaybetmekten umutlanmaktan bıktım usandım.kursn carpsın dünyanın en zor isi fener taraftarı olmak.sene basında para biriktirdim gittim kombine aldım ama aldığıma bin pisman oldum.gözüm kupada sampiyonlukta değil ama her dalda finale kadar gelip loser olmaktan bıktım.he derseniz ki seviyo musun ölümüne seviyorum hala.sevdik seni her seyden coook fenerbahce bize bu yolda geri dönüs yook.ömür cürütmeye devam.saygılar.
galatasaray'a yine kaybetmiştir.
Top takımı.
hazımsızlıkta son nokta.

seramoniye çıkmadılar ahahahahhahahahahaha. kodumun kıskanç köpekleri sizi.
4 yıldız altında tamamen ezilen takımdır. aziz size az bile. bir 20 yil daha dursun da görün ebenizi.
müzede ikincilik madalyası yeri o kadar çok dolduğu için 2016 ztk'de kupa törenine katılmayan takım.
türkiye'nin en büyük kulübünün taraftarını sünepelere rezil ettiniz loser yaptınız.fenerbahçe spor kulübünün yönetiminin,teknik ekibinin ve ruhsuz futbolcularının allah belasını versin.hak etmedi ulan bu taraftar bunu.yazıklar olsun.
(bkz: aslolan fenerbahçedir)
bu sezon alması gereken 3 kupayı kafadan kaybetmiş olan kulüp. parayla saadet olmuyor sözünün en büyük örneği.

aziz rullaz...
ligi beşiktaş, kupayı da galatasaray kazandı.

fenerbahçe ise her zamanki gibi yine hak ettiğini aldı. *

(bkz: bu aziz bir harika dostum)
galatasaray 2.lik madalyasını da alır diye seramoniye çıkamayan takım.

https://twitter.com/VforG...status/732535423730339840

neyse efenim. sezonu masa tenisi kupası ve tv8 veteran kupasıyla kapatan fenerbahçe'yi tebrik ederim. *
siz bu gece sampiyon olmus olabilirsiniz ama siz catlasaniz da patlasaniz da en buyuk fenerbahcedir. bu herkesce boyle biline. spor sayfalarinin ilk sayfasinda hangi takim var, fenerbahce, cunku birinci belli.ikinci kim. by.

turkiyenin en buyuk takimidir.
Bu sene üçün birini alan takımdır.
Bazı futbolcularının oynadığı oyundan rakip takım destekçisi olarak utanıyorum. Sırf para için gelen topçulara arka çıkıp rakibe saygı ve sevgi asla göstermezler.
Futbol makinesini bozan birkaç kişi tarafından yönetilmekte olan bir takım.
bu sene de eğlence yine fenerbahçe.
sahasında kupa kaldırdık.
5 türkiye kupası finali oynadık, hepsini kaldırdık.
avrupa kupası falan, saymıyorum.
4 yıldız, bizde var.
sayısız kupa, bizde var.

psikolojik üstünlük? kızdıvmayın beni bak gitmem kalıvım.