bugün

içerik bulunamadı.
rez alalım son olaylardan sonra buralar değerlenir. *

malum.
görsel
adam gibi adamların takımı.
fenerbahçemin basketbol kulübü.
2006-2015 arasında faaliyet gösteren oluşumdur.
o kadar para boşuna gitti.haketmeyenlerin takımda yeri olmamalı.her sene aynı iş.
hücum olarak iyi olsa da savunma olarak çok eksikleri olan, karşı sutörleri savunmakta başarısız bulduğum takım, rahat atış imkanı verirsen teodosic gibi bir adama affetmez.

litvanyalı hakemin yaptığı hatalar yüzünden yenildiler ama savunma zaafı olmasaydı takımın litvanyalı hakem bile kurtaramazdı cska'yı o kesin.
N'olursa olsun bir beşiktaşlı olarak, şampiyonluğu kaçırmasına çok üzüldüm. Beşiktaş'ımızın, şampiyonluğundan sonra ülkemiz adına da sevinecektik ne yapalım sağlık olsun.
N'olursa olsun bir beşiktaşlı olarak, şampiyonluğu kaçırmasına çok üzüldüm. Beşiktaş'ımızın, şampiyonluğundan sonra ülkemiz adına da sevinecektik ne yapalım sağlık olsun.
mevcut kadro ve hoca ile seneye de euroleague finali garantidir. hatta finalin adı da yine fb-cska'dır.
(bkz: fenerbahçe erkek basketbol takımı)
cska moskova tarafından eline verilecek takım.
bu sene büyük ihtimal euroleague şampiyonu olacak olan takımdır.
nedeni takım kimyasının şu an zirvede olması. zaten büyük potansiyelli oyuncularla, görev adamlarının harmanlandığı nefis bir karışım.
bu sene büyük ihtimal euroleague şampiyonu olacak olan takımdır.
nedeni takım kimyasının şu an zirvede olması. zaten büyük potansiyelli oyuncularla, görev adamlarının harmanlandığı nefis bir karışım.
bir aksilik olmazsa muhtemelen ve inşallah laboral'ı yenip finale çıkacak, tartışmasız türkiye'nin en iyi basketbol takımı.
final fourda laboral tarafından elenecek takım. beline kuvvet mike james.
22 Sayı farklık Real Madrid maçı sonrası;

görsel

Düşünüyorum bazen Željko Obradović futbol takımına da bi el atsa mı?
FENERBAHÇE ÜLKER EUROLiG de REAL MADRiDE Basketbol dersi verirken aynı saatlerde Gaysarayın Daçkaya son topta 72-70 yenilmesi *
şuan nba takımları hariç dünyanın gelmiş geçmiş en iyi basketbol takımıdır. Tartışmasız konu kilit iyi forumlar.
Bu akşam yenilse şikeci denilecek takım. Takım gibi takım. Efes te geçen hafta yenseydi bize mi güvendi.
yenilse de birinciliği garanti olduğu halde efes'i yani bir Türk takımını eleyerek bir Sırp takımını son sekize çıkmasına yardımcı olmuştur.

Spor tamam.

ben size bir şey demiyorum. Pasifikdeki balina avcılarının anasını avradini sikeyim. orospunun evlatları. o güzelim hayvanları yağları için katlediyorlar.
Obradovic gibi bir adam varken Kuban Rüyasında bile yenemez.
bir adet beyinsiz keçinin salyalarını akıttığı,mal mal hayallere girdiği takımdır..tarih olmuştur artık,ama fenerbahçe erkek basketbol takımı eskisinden daha da güçlü bir şekilde ayaktadır..oğlum hakkaten bu kadar mal olmak için özel bi çaba gerekir..çok mu uğraşıyosunuz? takımdan kaçan kaçana evet,potaaltı nba patentli 3 oyuncuya emanet,3 numarada yine nba patentli datome,2 numarada draft edilmiş ve muhtemelen nba yapacak bogdan,yedeği eurolig şampiyonu takıma liderlik etmiş hickman..1 numarada en iyi yerli guard(bobby),diğeri eurolig şampiyonunun oyun kurucusu(spanoulis 2den süre alır genelde)..böyle dağılmış takıma can kurban lan
isim olarak bitmiş lakin ortaklık devam edecektir. 16 milyon dolar para verdi 2015-2016 sezonu için ülker. yani yine ülkerspor. salonu ülker yaptı yani yine ülkerspor. fülkerlik öyle kolay ortadan kalkmaz.
ülkerspor geyiği yapamayacak olmak bazı spastiklere çok koyacaktır. yazık size, şimdi ne yapacaksınız acaba...
artık sadece fenerbahçedir. yani başarı geldikçe sadece ülkerspor diyenler artık diyemeyecekler.

http://www.hurriyet.com.t...or/basketbol/29702353.asp