bugün

gerek yoktur zira galatasaray zaten yeterince iyi bir reserve team'e sahiptir.
türkiye de futbolun bittiği anlamına gelmektedir. yıllardır birbirine söven iki güruh bu saatten sonra yalayamaz o küfürleri.
(bkz: fenersaraytaşspor) madem birleşme var tam birleşme olsun.
(bkz: cinsel birleşme)
(bkz: kaynım bana kaydı)
her karşılaştıkları maçta olan şey zaten. özel hayatımız kimseyi alakadar etmez. *
pakistan hindistan birleşmesi gibidir.
ayrıca (bkz: sonra bir ışık gördüm)
olması halinde fenerbahçe taraftarı kendi takımını tekrar kurar. unutulmamalıdır ki klüpler birkaç kişinin sahip olduğu varlıklar değildir, onların asıl sahipleri arkalarındaki milyonlarca taraftardır.

not: gs ve fb taraftarı tekrar kendi takımlarını kurar, olan da birleşimiş olan galatabahçe ya da fenersaraya olur.
türkiye cumhuriyeti nin pandora ya taşınması kadar mümkünatsız durumdur.
- aşkitom bana ne zaman ferrari alacaksın?
- kırmızı kar yağınca hayatım.
yeni renklerinin sarı ortak olmasından dolayı lacivert-kırmızı olacağı galatabahçe adını alacağı bir kulüp olacaktır...
marka değeri açısından arada yaklaşık 10 kat fark olmasından dolayı gerçekleşmesi zor olan birleşmedir. zira 2.032 milyar dolarlık borsa değeri ile manchester united gibi kulüplerle yarışan büyük fenerbahçemizin , 230 milyon dolarlık değeri olan bir kulüple birleşip marka değerine leke sürmesi mantıksızdır.

futbol sahalarında bir birleşmeden söz edilecekse, 10 seneden beri varolan ve istikrarını koruyan bir birleşme var zaten.
yine de bir Manchester united etmeyecektir.*
(bkz: ve spor medyası kepenkleri indirir)
fenerbahçe nin galatasaray ın borçlarını ödemesiyle neredeyse borcu kalmayan bir klübe dönüşeceklerdir.

ayrıca antremanlarının çok heyecanlı geçeceği tahmin edilebilir, hatta ligi bırakıp kendi aralarında iki takımlık bir lig oluştursalar parayı kıracak olan klüp olacaktır. *
Fair Play'in son noktası bu olacaktır.
(bkz: nikah düşmez)
süt kardeşliğidir. külliyen caiz değildir.
israil-filistin birleşmesi tadında olmayacak bir vak'a.
Birleşmeleri sonucu forma rengi kırmızı lacivert olacak takımdır.
Birleşmeleri sonucu forma rengi kırmızı lacivert olacak takımdır.
mavi cüzdanın fenerbahçe'ye, pembe ve kırmızı cüzdanın galatasaray'a verilmesiyle oluşur.
klanlar org da olur böyle klan birleşmeleri, işte aynı onlar gibi başarısız olur. sonra herkes ayrılıp kendi takımını kurmak ister vs vs. klanlar oynayanlar anlar beni.
doğacak çocuğada galatabahçe denir.

(bkz: kırmızı lacivert forma)
göztepe ile karşıyakanın birleşmesinden zor olmayan durumdur.
gezi parkı eylemlerinde gerçekleşmiş durumdur manevi olarak.
Beşiktaş'a karşı yapılması gerekendir.
Güçlerimizi birleştirirsek bjk'yi zirveden indirebiliriz.