bugün

elinde fb yi haksız çıkaracak yeterince delil olmayanların fb yle masaya oturduklarını ispatlar gelişmedir. unutmayın, fb kimseye yalvarmadı.
ünal aysal adına açılmış sahte twitter hesabı konunun anlam ve önemine yakışır bir twit atmıştır.

"aziz'e namus meselemiz dediğin davayı nasıl geri çekebildiniz dedim. "gördük ki kaybedecek bir şeyimiz yokmuş o yüzden çekinmedik" dedi."

https://twitter.com/#!/Un...status/195430107714813953
saçma sapan yorumlara konu olan gelişmedir.

bu geri çekme olayını abdullah gül ün zevcesi hayrünisa gül ün türban için açtığı davayı aihm sinde kaybedeceğini anladığı anda geri çekmesiyle karıştırıyorlar herhalde.

fb korktuğu için geri çekmiyor ki, istediğini aldığı için geri çekiyor. cinconların zoruna giden de bu. onlar kaos istiyor ama bu kaos artık hem tc nin hem de uefa nın itibarını zedeliyor.
görsel
fenerbahçelilerin "istediğimizi aldık ondan çektik davayı" diyerek savundukları manevradır.

"istediğimizi" almak?

45 milyon euro?

chelsea yerine bayern münihe rakip olmak?

önümüzdeki 5 sene yarı final garantisi?

"namusumuzdur vazgeçmeyiz" denilen davadan "istediğiniz" neyin karşılığında vazgeçersiniz?
Bunun sebebi çok basit değil mi? Istanbul'a geçen platini geldiğinde ne diyordu Uefa'nın reklamı açısından Fenerbahçe bu davayı geri çekmeli o kadar paranın döndüğü bir kurumun davayı kaybetti olarak anılması kötü olabilirdi Uefa açısından. Ben de bir taraftar olarak bir açıklama beklemekteyim.
görsel
(#15298372) nolu entryme ilave olarak fenerbahçe'nin castaki davasının avukatı dupont şöyle demişti hatırlarsanız;

CAS davalarında, UEFA haksız ise mutlaka anlaşma yoluna gidilir. CAS tarihinde UEFA'nın kaybettiği dava yoktur.
fenerbahçe yönetimi fenerbahçeyi satmıştır. ne ceza verirlerse versin ne yapacaklarsa yapsınlar ama biz bu davayı devam ettirip kazanmalıydık. onurunu namusunu şerefini satmıştır ali koçlar nihatlar fenerbahçenin. yazıklar olsun diyorum. biz amatörde bile oynamaya razıydık!! yazık. ben şimdi kabul ediyorum evet biz şikenin allahını yapmışız bu zamana kadarda ağzımıza sıça sıça oynamışsınız bizimle. fenerbahçe gibi bir kulübü bu hale getirenlerin allah bin belasını versin.
o kadar tvden atıp tuttukları hakkımızı savunacağız masallarının ardından fenerbaçe camiasına yakışır dönekliktir.
istedigini almak nedir yahu.
dünyada namusu satın alabilecek bir para veya bir söz var mıdır?
--spoiler--
1.sagdan soldan duyulan ama henuz teyit edilemeyen gelisme.

bir fenerbahce asigi olarak fenerbahce onurunu ve serefini iki paralik eden uefa ve tff ye actigi cas davasini geri ceker , el altindan verilen 3 - 5 kurusa ve ici bos tehditlere aldanir ise, bu yonetim komple bu futbol takimindan gitmedigi surece fenerbahce formami cikarir duvara asarim...

o yonetim komple gidene kadar fenerbahce yi cikarir atarim kalbimden.
--spoiler--

geri vitestir.

vardır bir bildikleri. bekleyip göreceğiz.

kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez olayı mı yoksa baska bir durum mu zaman gösterecek...

spoiler için not.

allah ın sopası yok.
Resmi olarak doğrulanmadan inanmayacağım, doğrulanırsa da kulübüme olan inancımı zedeleyecek haber.
Şike yapıldı anlamında değil, uzlaşma konusunda. Fenerbahe kimseyle uzlaşmaz. Uzlaşmamalı.
galatasarayda anlamsız bir sevinç yaşatan geri çekmedir derken gs tff uefa işbirliğini fark edip anlamlandırılan davanın geri çekilmesidir.
fenerbahce'nin fatmagul kadar olamadiginin gostergesidir..

fatmagul bile davasindan vazgecmemisti..
şampiyonluklar ve kupalar gitseydi ama keşke bu davayı geri çekmeseydik.

gerekirse 8 sene avrupa'ya gitmezdik ama en azından davayı kazanırdık.

son yıllardan aldığım en kötü ve üzücü haberlerden biridir.
(bkz: cas davası fenerbahçe nin namusudur)

davayı çekme sahaya yansımadıysa sorun yok.

şahısların geri çektiği dava kulübü tümden bağlamaz.
Tükürdüğünü yalamak.
jean louis dupont der ki: ''cas tarihinde uefa'nın kaybettiği dava yoktur. cas'da uefa haksız ise mutlaka anlaşma yoluna gidilir.''
yalan olmasını bekledigim haber.
fenerbahçe taraftarının onurunu ayaklar altına almıştır. ya cas daki dava namusumuzdur demeyeceksin ya da ne pahasına olursa olsun bu davayı geri çekmeyeceksin. başka da ne denir bilemem.
hala yalan olmasını bekleyenlerin olduğu haber. canlarım benim. kap'dan kontrol edebilirsiniz.
Fenerbahçe kendini aklamayarak ömür boyu şikeci damgası yemeyi kabul etmiştir. Davadan "çekilmek" yerine "feragat" etmeleri de yönetimin hiç ama hiç utanmadıklarını göstermektedir.
onurlu fenerbahçe nin onurlu davranışıdır. hani lan cas davası onurunuzdu.
fenerbahçe taraftarı olarak üzücü bulduğum olaydır. üzücü de lafın gelişi, ben üzücü diyim varın siz anlayın. bre, madem çekilecektiniz de ne diye namusumuz falan dediniz madem? madem yiyemeyecektiniz ne bok yemeye yattınız altına?

yuh olsun. fenerbahçe için organize seri eksici cinconlardan aldığım deve yükü eksileri helal etmiyorum lan size.