bugün

fb turu geçmese bile uefa kupasına kalacağı için biraz daha duyulması muhtemel olan eser.

edit: ayrıca geçen yıl kamuran ince bilkent'te galatasaray senfonisi'ni çaldırınca fazıl say gaza gelip ben de yapıcam demiştir.*
başka takımların taraftarlarının bile kendilerini bir parçası yapmak için çırpındıkları marştır. fenerbahçelilere özeldir.
vallahi ben besteledim bir tane;
hadi hadi fener
canım seni çeker
allısı morlusu kaça kilosu..
itiraf ediyorum; esinlendim bir şeylerden..
şeker fenerlilere hediyemdir...*
fazıl say dan önce kıraç ve athena nın özel teşebbüsleriyle yapılmış marşlardır. kıraçın yaptığına söyleyecek söz dahi yoktur, burun keyfinize bakın..
http://www.youtube.com/watch?v=uVXJPi7JfQE
fenerbahçeli olmaktan bir kere daha gurur duyduğum, dinlerken tüylerimi diken diken yapan enfes eser..
şarkı o kadar mükemmeldir ki başka bir takıma da ait olsaydı emin olun tüm fenerbahçeliler aynı şekilde ayakta alkışlardı.
dillere sakız olmamış yeterince tanıtılamamış marştır.

bilmem kaç yıldır söylenen "yaşa fenerbahçe" marşı da çalıntıdır zaten, aslının çok ünlü bir ispanyol donanma marşı olduğu bilinir. yani 100. yılda ayrı birşey çalmak* istemişler.
marş marşa benzer..
örn1/

http://www.youtube.com/watch?v=ijZQzHQFNPE

örn2/

http://www.youtube.com/watch?v=IHZ1TpR5dlg

yakışır...
kıraç'ın yapmış olduğu harika bir marş gibi marştır. 6alatasaray'ınki gibi oyun havası değildir.
100. yılda güçlü ses kıraç'ın yorumuyla coşku yaşatan harika marştır.
fener bahçe camiası severek dinlemektedir.
şampiyon fenerbahçe'mize yakışan bir marştır. benzediği öne sürülen diğer marşla ilgisi alaksı yoktur.* kıraç gerçekten çok iyi yazmış ve bestelemiştir.
parasızlıktan beste yapmaktan öteye gidemeyen bir kısım güruh tarafından çalıntı olarak nitelendirilen marştır efendim.tamam anladım paran yok. kıskançlıktan vücudunda zonalar çıktı. neredeyse kurdeşen döküceksin. buraya kadar anlamaya çalşırım seni. bre gerizekalı ömr-ü hayatında hiç mi 1 mayıs işçi marşını dinlemedin. bunun için ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın adlı türküyü flütle çalabilecek kadar müzik yetisine haiz olmak yeterli. neymiş star haberle kanal d yapmış haber yapmış. ben beşiktaş fenerbahçe maçında beşiktaş atkısı takan galatasaraylı bir anchormanin yaptığı haberleri seyretmeyeli yıllar oluyor. siz düşünün artık objetifliklerini (?).

(bkz: tamam dağılın şimdi)

edit: cumartesi organize olun ali sami yende baloya gelcez
koyu fenerbahçeli kıraç'ın yüreğindeki fenerbahçe sevgisiyle yoğrulan ve fenerbahçe taraftarının dilinden düşmeyen muhteşem eserdir...
marşla, bir galatasaraylı olarak baştan çıktığımı [hatta isyan ettiğimi] itiraf etmeliyim.

bir de şu var:
(bkz: kanım sarı lacivert)
kral bir marştir. gercekten güzel ve özenerek hazırlanmış , gaza getirici etkiye sahip bir marstır. hayırlı olsundur.
bir cd'ye sadece bu şarkıyı kaydederek, arabama aldığım galatasaraylıların kafasına çaktığım marştır.
Dillere pelesenk olmuş marştır. sözlerini de yazayım tam olsun

sen bir nefes aldığım her an
sen bir özlem içimde hep buram buram
kimse anlamaz bende aşkını
sen bir çocuk, gülen yerinde durmayan

aşkınla coşkunla sen çok yaşa
yükseliyor bayrağın arşa
yazdık büyük ismini dağa taşa

yüz yıl önce doğdu şanlı efsane
yüz yaşında mutlu ol fenerbahçe

kalbim senin, seninle çarpıyor
bir tek seninle gülüp, senle ağlıyor
sen gönlümün eşsiz aşkısın
her yerde her zaman yanıp parıldıyor

yükseliyor bayrağın arşa
yazdık büyük ismini dağa taşa

ispanyol radyo istasyonu tarafindan dinleyicilerin oylari ile liverpool'un you will never walk alone marsinin onunde sampiyonlar ligindeki en guzel mars secilmistir. gunde 1.5 milyon kisi marsi dinlemekteymis.
http://www.milliyet.com.t...17129&Date=15.04.2008
sos cagon'dan daha orjinaldir.
belli ki kıskananın hayli fazla olduğu marştır. oldukça içerlemiş bazıları marşın genel olarak kabul görmesine olsa gerek kendi ezikliklerini unutup bir de laf etmeye kalkışmışlar ama neyse yine de içlerinde patlamış. kıskanan insanı işte bu duruma marştır.
(bkz: kıskananlar çatlasın)
yaşa fenerbahçe kadar özgündür.
--spoiler--
nezaman malup olsa ipneler
tek suclu merdivenler yada hakemler
hep arkasinda medya köpeyi
sisirdikce sisiriyor g*tver*leri
parayla sikeyle nereye kadar
seni si*cek bir aslan ve kartal var

Olmaz olsun böyle büyük efsane
yasadikca beter ol fenerbahce
--spoiler--

galatasaray ve besiktas taraftarlarinin söylediyi bir baska küfürlü versiyonu.
river plate tezahüratından çalınmamıştır.