bugün

dün gece fenerbahçe nin cezası nedeniyle seyircisiz oynanan, yeni kural gereği sadece bayanların ve çocukların stada girebildiği, fenerbahçe manisaspor maçını izledik. Bir görüntü takıldı gözüme. 41 bin fener taraftarının içinde bi tane beşiktaş formalı kadın taraftar vardı. Gülüyor, eğleniyor, fotoğraf çekiyordu. Fener taraftarları ise ilginçtir ki hiç tepki göstermiyor, linç girişiminde bulunmuyordu.
O an anladım ki biz erkekler adam gibi maç izlemeyi, taraftarlık yapmayı bilmiyoruz. Normal bir maçta, yani erkeklerin egemen olduğu bir tribünde aynı görüntüyü düşünemiyorum bile. Adam, kadın veya çocuk. Linç ederler lan.

Bu güzel görüntüyü bizlere gösterdikleri için, fenerbahçe nin ve beşiktaş ın kadın taraftarlarına teşekkür ediyorum. Biz erkeklere maç izlemeyi öğretecekler.
Not: trabzonspor luyum.
türkiye keşke hep kadın olsa, bir erkek ben olsamın ispatıdır.
etkilendiğim ve önünde eğildiğim bir hareket olmuştur takdir ve tebrik edilir efenim.
bu tarihi maça tanıklık etmek isteyen beşiktaşlı bayan taraftarın stada gelip maçı izlemesidir. ne güzel olmuş gerçekten fotoğraftan anladığım kadarıyla çoşkuyla bağırıyorda ne diye bağırdığını merak ettim.
yanlış maça gelmiştir. maç boyunca "kuarejma kuarejma oley oley oley" diye tempo tutmuştur.

hoşgörü bu.
beşiktaşın dilediği tribünde dilediği zaman dilediği forma ile maç izleyebileceğini gösteren kahramnca bir davranıştır.
(bkz: çarşı her yerde)
- beşiktaşın dilediği tribünde dilediği zaman dilediği forma ile maç izleyebileceğini gösteren kahramnca bir davranıştır.
+ aynı formayla sen bi gel cezasız maça da o zaman konuşalım!
aynı zamanda beşiktaş'ın uefa maçında fener formasıyla iki bayan taraftarda maçı izlemiştir. helal olsun. cesaretlerine, onlara terbiyesizlik yapmayan beşiktaş taraftarına ve fenerbahçeli de olsa türk olduğunu unutmayıp yabancılarla maçımızı izlemeye gelen o iki kadına. doğru olanı yaptıkları için helal olsun.
Mac var dediler geldik diyen tipi.