bugün

Transferi şampiyonlar ligine elendiği için gidemedikten sonra yapmayı mantıklı(!) bulan fenerbahçe'nin, meireles'e 10 milyon euro ödemesi ve kazık yediği gerçeği.
guiza ya ödediği miktarın yanında hiç bişey olduğu için fener in umursamadığı miktardır.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
fenerbahçe' nin chelsea' da 48 maç yapmış, portekiz milli takımı' nın değişmezine 10 milyon euro ödemesi durumudur. yerinde, olması gereken bir miktardır. meireles gibi iyi bir futbolcu için değerdir.
o değil de bu adam aynı takımda selçuk'a pas verecektir. kalk chelsea'lerden gel kadıköy'de selçuk'tan pas al, komik olay ya aslında...
35'lik cris transferinden sonra fenerbahçe'ye nereden saldırmalıyım düşüncesinde olan gs'li
s*kindirik amrabat'a 8-9 milyon euro ödemekten evladır...
sırf taraftarını susturmak, takım üzerindeki baskıyı transferle geçiştirmek ve taraftara sus payı için yapılmış transfer. iyi oyuncu vesselam lakin daha önce aklın nerdeydi elenince mi geldi aklın başına. meireles için ödenen para fazla bunun herkes farkında. fakat fenerbahçenin eksiği oyuncu değil hocaydı. bunun hala farkında olmayan bir yönetim ve her basın toplantısına 3 temmuz ile başlayan bir hoca var. yazık...
aziz yıldırım'ı fenerbahçe'nin yıldırım demirören'i yapacak icraatlardan biri. total transfer harcaması ne kadar oldu bu sene?
en az on galatasaray'lı değerindeki aslan parçasıdır var mı lan on milyonluk topçunuz.
(bkz: bizene amk ben mi oduyom parasini)
tabi galatasaraylılara kalsa roy keane'i falan futbola döndürüp transfer etmek gerekirdi.
daha geçen yıl chelsea'ye 12 milyon "sterlin" bakınız "sterlin" diyorum, karşılığında transfer olan (daha önce de liverpool'a 17 milyon euro'ya gitmişti) futbolcuya, her iki takımda da düzenli oynadıktan ve şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşadıktan sonra 10 milyon euro'ya alınması kelepir ötesi kelepirdir.

amrabat'a tabataya 8-9 milyon eurolar verilen ligde ise bedavalığını kelimelerle tanımlayamıyorum.
10 da veririz 15 de tüm şampiyonlar ligi parasını alıp hala transfer crisi yaşayan takımlar utansın.
ulvi’liktir.

adama sormazlar mı şampiyonlar ligi’nden elenmeden önce neden o parayı ödeyip transfer etmedin diye?

(bkz: geri zekalılık)
kalitesi itibariyle normaldir, fakat şampiyonlar liginden elendikten sonra sırf ligde şampiyon olmak için yapılması trajikomiktir, hele hele aykut'un herşeyi transferle mi çözeceğiz dedikten sonra böyle bir transfer yapması kendisi açısından rezalettir, yoksa gayet iyi topçu ne güzel oynasın biz de izleyelim.
Chelsea yi de transferden para kazanan kulüpler arasına sokmuştur.
cris'e girip sağa sola kaka bırakanların garipsediği ödemedir. sizene la allah allah? para bizim, adam bizim. size mi soracaktık "acaba bu fiyatı bu adama vermek mantıklı mı sizce" diye? allah allaaah. şampiyonlar liginden elendik amenna da bunun avrupa ligi var. külliyen kopmadık ya.
kimseyi zerre bağlamaması gereken transfer ücreti. bunu kendine dert eden insanlara da hastayım he. Sanki fenerbahçe'nin mali işler sorumlusu pezevenk.
ambrabat' a 8 milyon euro veren ( evet ambrabat kayserispor' da oynayan hani), üstüne hamit altıntop' a senede 3,5 milyon euro veren ( evet hamit altıntop son 3 senede oynadığı maç sayısı meireles' in bir sezonda oynadığından daha az olan oyuncu) takımın taraftarına batan olaydır. şöyle ki: meireles geçen sezon cl şampiyonu takımın ilk 11' inin değişmez oyuncusudur. sen 10 milyon euro' ya böyle oyuncu al biz seni tebrik edelim. sanane yavrum sen mi ödüyosun parasını? sana giren çıkan nedir? hem sen burda yorum yapacağına cris için huzurevi falan arasana bu ne saygısızlık? lyon' dan çilek gelmiş sen pastayı parmakla dostum. fenerbahçe' nin harcadığı para fenerbahçe' lileri bağlar.
Meireles'in ederinin 10 milyon euro oldugunun delilidir.
(bkz: hesaplayan adamlar)

galatasaraylıyım ama her yeni transferin maliyetinin hesaplanması beni uyuz ediyor abi. bu saçmalığı ilk ntvspor yapmaya başladı, sonra önünü alamadık. her transferin kontratının sonuna kadar alacağı kuruş bile hesaplanıyor ve bunun üzerinden taraftarlar birbirleri ile atışmaya başlıyor. mali konular taraftarı neden bu kadar ilgilendirir hiç anlamam. sen formanı al, maça git, takımını destekle yeter.
bir fenerli olarak söylüyorumki elendikten sonra almak resmen saçmalık, ancak 10 milyon euro böle bi yıldız için az bile. ve bunu artık konuşmak çok saçma. şuan türkiyenin en büyük 2 kulübünden biri aldı bu futbolcuyu, o vermiycekte kim vericek bu parayı.
(bkz: meireles transferinin gereksizliği)
sonuç itibariyle para yönetimden çıkmıştır. eğer yönetimde babanız yer almıyorsa siklememeniz gereken bir durumdur.