bugün

fatura az gelince saldırmanın doğal olduğu sonucu çıkan fikirdir.

lan ben bu kafayı da anlamıyorum ha. insanlar batıda olsun doğuda olsun kıt kanaat geçiniyorlar. şimdi yavşağın teki kaçak elektrik kullandı diye evinde çocuğuna götüreceği ekmeğin parasından bu payı ödeyen adamın suçu günahı ne? bırakın bu don kişot ayaklarını, götünü yiyim ayaklarını. fakirler de zenginler de aynı oranda ödüyor kaçak elektrik payını. sen çıkmışsın kaçak elektrik kullananları savunuyorsun.

götü olmayan canlılar bile protez göt taktırıp gülerler buna. evet.
normal olan davranıştır. ayrıca azıda çoğuda birdir her şekilde saldırılmalıdır. ortada hak yeme mevzusu teşekkül etmiştir. k/ k bedeli (kaçak kullanım bedeli) olarak tahsil edilen paranın üzerinde hak vardır. dürüst vatandaş çocuğunun rızkından kesip kaçıranın bedelini ödeyecek, kaçak kullanan o. ç ödemediği parayı çoluk çocuğunun kursağından geçirecek. bir de yüzsüz yüzsüz kaçak kullananlara saldıranlara saldıracak. * ayrıca gocunanlara da bir şey demiyorum.
Yapmamakta kendimi zor tuttugum davranış. Aslında hiç gerek yoktur buna kaçak elektrik kullanmak elektrik ayarlarına bakar ancak kullandıgın şeyin hakkını vermek yürekli insanların işidir özelliklede maddi imkanı olupta kaçak kullananlar maddi yetersizligi olupta kaçak kullanmayanlara bakarak utanmalılar.