bugün

aşırı sempatik. bana çirkin geliyor ama bir şekilde çekici buluyorum. kedi canını.
beni nedense tahrik eden sarkici. o mimikler, o hareketler...
harika sesi ve gotik görünüşüyle türk rock müziğne yeni bir soluk katmış, model grubu solistidir.
hala sarı saçta ısrar eden model grubunun solisti. * * *
aşığım ben buna.
model'in halamın kızı olan solisti. bildim bileli müzikle uğraşır. fabrika kızı'nı harika söyler.
(bkz: Fatma turgut demissin ama bu bildigin cansever)
yüzü red kit'in atına benzeyen itici kadın. ama sesi güzel.
sürekli tarz degıstırıp maymuna dönen kisi, imaj olayını yanlıs anlamıs .gotik olmak için yırtınmasına rağmen beceremıyor .
fatma diye rockçı mı olur yahu dediğim kadın şarkıcı.. sarı saçları hiç olmamış..
Cem Baba'nın Herkes Gibisin şarkısını müthiş yorumlamıştır.
güzel insan, güzel yürekli insan. türkiye'nin en iyi yorumlarındandır. severiz. çok severiz.

https://www.youtube.com/watch?v=3IL7ABi-grk
model solisti. tarzı olmadan bir kezo ama sesi bi manyak.
(bkz: rüyalarımın kadını)
Kendine özgü, sempatik ve muazzam bir sese sahip.
Bir kere oturup kahve içsek yeter o kadar sempatik o kadar güzel ki anlatamam .model i model yapan kadındır.
çirkin falan yazmışlar çoğu yerde ama bence gayet güzel bir kadındır, eğer değilse bile ben bu kadar çirkin ama bu kadar güzel bir kadın görmedim.
You may kiss the bride adlı post hardcore grupla Yaptığı bensiz bir sen adlı şarkı dinlenesidir.

Stüdyo kayıtlarını ve şarkının provasını Taksimde ki stüdyo crossta almışlardır.

Bu bayanın şarkı söylerken ağzı yüzü şekil değiştirir.

Yaşına göre daha büyük göstermektedir kanımca.
kliplerini izlerken anlam veremediğim mimikleri olan vokal. tripten tribe giriyor şarkılarını söyleyince, ya da ergen kafası yaşıyor şarkılarını söyleyince. ablacım dur bi allahını seviyorsan. ha özellikle son çıkardığı şarkısı mey. ya allah'ım o ne triplerdir, o ne kafa yapısıdır. at kafası mı tespih böceği kafası mı anlamadım. arada bir peygamberdevesi'ne de dönüşüyor... pooof sıkıldım, çok sıkıldım..
Sesi ile her defasında beni benden alan kadın gibi kadın. Karanlıkta aşık olunur buna.
Farklı bir tarzı vardır. Güzeldir.
okan konserinde baterist ile yanyana gelince " oha lan o kadar mı kısaymış!?" dedirtmiştir. lakin, oldukça karizma bir insan ve bence üstün bir yeteneğe sahip...
Turkiyedeki bayan rock sanatcilarinin onde gelen isimlerinden bana gore. Sarkiyi yasayarak soyleyenlerden.
Sesi olağanüstü güzeldir ve kendisi de çok tatlıdır. Yüzünde ki sivilce bile tatlıdır yani o kadar.
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Fatma_Turgut
soyunmadan şarkı söyleyebilen, türkiyenin en güzel sesli kadın sanatçısı.