bugün

mustafa demir'in başkanlığını yaptığı belediye.
http://www.fatih.bel.tr
sulukule'de yaşayan romanlar kentsel dönüşüm projesi ile ilgili fatih belediyesi'ne ve toki'ye dava açmaya hazırlanıyorlarmış.

http://www.baskahaber.org...sayan-romanlar-fatih.html
Yarın sınavı olan insanların elektriğini kestiği için teşekkür ettiğimiz belediye.
ramazan boyunca her gün farklı mahallede iftar yemeği düzenleyen belediye. yaptıkları çok büyük bir şey olmasa da gayet hoş ve sık bir uygulama, oldukça da samimi geldi bana.
istanbul'un en çok çalışan belediye başkanına sahip belediye. ki, istanbul'un en güzel ve en meşhur yerleri fatih bünyesinde. bunu başarmak kolay değil. ama başkan başarıyor.
içerik bulunamadı.
tarihi yarımadayı yöneten belediye. istanbul'un dünyaca bilinen ve görünen yüzü. bunu korumak için de her şeyi yapıyor.
kürek yarışı var. fatih belediyesi içimdeki Viking kanını ortaya çıkardı resmen. benim gibi Viking soyundan gelen arkadaşlardan takım kurup ragnar lothbrok gibi fethetmeyi planlıyorum Haliç'i.
işim gereği istanbulun her semtini dolaşıyorum neredeyse. fatih kadar temiz bir ilçe görmedim. belediye çalışıyor. helal olsun.
balık festivaline ben de gittim. efsaneydi. başkan da orada tüm hünerlerini gösterdi vesselam.
mustafa demir belediyecilik adına çok önemli işler yapıyor. umarız kendisini daha uzun seneler Fatih'in başında görürüz.
çocukları bilinçlendirmeye özen gösteren belediye. geçen gün kitap okuma şenliği vardı. katılım da hayli yoğundu.
Fatma sultan camii'ne yapılan bakım ve onarım çalışmaları sonrası camii epey güzelleşmiş. başkana da emeği geçenlere de teşekkürler.
insanlara iş bulabilecekleri kurs imkanları sağlayarak gönlümü tekrar kazandı bu belediye. arkadaşım güzellik ve bakım kursuna gidiyor. sonunda elinde bir mesleği olabilecek.
park ve bahçelerde hengameli bir çalışma vardı bir süredir. sanırım çoğunu bitirmişler. güzelliğinden kışın da hiçbir şey kaybetmeyecek fatih sayelerinde.
mustafa Demir'in başkanlığını yaptığı istanbul belediyesi. görünüşe göre de en iyi çalışan belediyelerden biri.
temizliğe önem veren belediye. ara sokaklar bile mis gibi.
istanbul'un en güzel mekanlarına sahip ve bunlara oldukça iyi bakan belediye.
sikko işlere imza atan belediyedir.

sokak aralarına park yaparak hizmet verdiklerini düşünüyorlar. parklar kürt ve suriyeli kaynıyor, insan olmayı becerememiş bu ırkların ne işi var parkta. gecenin köründe ayı gibi böğürüyorlar.

malta pazarı artık suriye pazarı oldu. her yerde arap yazıları, iğrenç yağ kokuları. türkçe konuşmayan böcekler.

diyarbakırlı mustafa demir'in yatacak yeri yok.
AKP'ye ait mehter organizasyonlarına tam tamına 11 milyon lira harcamış ucube belediye. Kendisi de borç içinde yüzüyor bu arada.
Bir tarafta işsiz öğretmenler parasızlıktan intihar eder, bir tarafta dangozların oy yağdırdığı din istismarcıları çuvalla parayı heba eder.
https://www.artigercek.co...en-mehtere-11-milyon-lira
diğer adıyla şam belediyesidir.
Belediye başkanı, milletvekilliği için istifa edecekmiş. Etmeden önce son ve tek insanlığını yapsın da ilçe sınırları içerisindeki vakıf binalarının nasıl otopark mafyası ve yeni nesil sülün osmanların eline geçtiğinin hesabını versin öyle görevi bıraksın! Ama AKPli bu, nerede o cesaret, o mertlik.
(bkz: #45904549)
Belediyede mültecilere özel iftar yemeği mi veriliyor diye düşündürendir.
Belediye binasının önünden geçerken çok sayıda mülteciyi ellerinde yemekle gördüm. Arapça konuşmalarından anladım. Yoksa bazılarını tanımak pek mümkün değil.