bugün

Son derece standart bir güzelliğe sahip fakat rol kabiliyeti standardın üzerinde oyuncudur.

bütün dizilerde/filmlerde yüzü ölü yüzü gibi çok soluk ve extra bir albenisi yok.

çirkin değil fakat güzel demekte pek içimden gelmiyor doğrusu. tuhaf.
Zannımca sarı saçın yakışmadığı iyi oyuncu.
çirkindir.
çirkin olmasa hollywood da oynayabilecek olan aktris.
sanırım sadece benim sarı saçı yakıştırdığım oyuncu. başarılar dileriz.
kıvanç tatlıtuğ'un yanına hiç yakışmamış.
çirkin. çok çirkin değil ama bok gibi. bok sarısı da olabilir. sıfatsız. kıskanıyorsam rimelim kurusun.
karamel saçları ve keşke vermeseydi dediğim kilolarıyla daha bi güzeldi.
ancak şuan ki haliyle hortlaktan hallice.
sanırsın ki verem sanırsın ki anemilerin kraliçesi.
kızın böyle bi sağlıksız görüntüsü var. bide bana fazla sımarık ve samimiyetsiz geliyor.
itin götüne de soktum ama sanırım uzunca bi zaman farklı farklı projelerde karşımıza çıkacak. sevemesek de alışmaya çalışalım bari.
Çirkin değil. Hiçbir kadın çirkin değildir. Çirkin olan yaptiklari hal ve hareketkeridir, karakter ve kisiliğidir.

Şımarık biri imaji çiziyor. Böyle öpüşmeli dizi filmlerde oynayarak zaten karakter ve kisiligini belli ediyor.
aslında rusmuş. ismi de shura'ymış...
kesinlikle güzel değil kesinlikle çirkin de değil ortalarda bir kızcağız dizideki diğer tüm bayan oyuncular kendisinden daha güzel.
ortalama bir güzelliğe sahip olan kız. gidin kız meslek lisesinin önüne buna benzer onlarca var.
Çok tatlı, güzel, sempatik ve şirin oyuncu. Kendisi kadar oyunculuğuda harika. Yokki bi farah zeynep abdullahımız dedirtiyor.

Edit: eksileyim koduklarım. Verse nefessiz sikecek adamlar bize burda şekil yapıyor.
çirkin diyen taş olur kişisi. gayet güzeldir.
güzelliği abartılan yetenekli oyuncu.
yardımcı oyunculuktan başrole geçebiliyorsa yönetmenlerin gördüğü bir şey vardır bu kızda.
ne zaman duysam, görsem aklıma uçurtma avcısını getiren oyuncu.
ucuyor adeta. kaybediyor kendini ,bulutlarda havalaniyor.
adını iran prensesi farah diba'dan alan kelebeğin rüyası ve bi küçük eylül meselesi filmlerinde oynamış güzel oyuncu.
Bi insanın doğru saç makyaj ve giysilerle ne kadar güzelleşebileceğine örnektir. O kadar kasmayıpta gerçekten güzel olan bi kız bulsalar çok daha iyi olurdu bence. Ama en azından oyunculuğuyla ön planda. Bi çok ünlü gibi güzelliğiyle değil. Yinede çirkin değil. Kesinlikle değil. Ama güzelde değil. Muallak.
(bkz: Oyunculuğu süper kıvanç kimmiş lan dedim)
Son günlerde ne şanslı insan dediğim şahsiyet. Zira kendisi bütün yakışıklı jönler ile dizi, film vs cekmiştir.
(bkz: Mete Horozoğlu Engin Akyürek Mehmet Günsür) *
çok güzel kızdır. aksini söyleyemeyiz. ama neden bilinmez bu kız konuşamıyor gibi geliyor bana. akıcı anlatamıyor. geçen bir canlı yayında konuşurken dinledim. sanırsın lise zamanlarında karşı sınıftaki merve konuşuyor.

nişantaşındaaaydıkkk. lan nasıl olur. yani en iyi bunların olması lazımken.
Gercekten guzel olmayan oyuncu, ha olmak zorundada degil ama boyle yutturulmasi sacma.
güzel değildir.
Her dizide başrol verilicek kadar iyi oyunculuğu olmayan torpilli oyuncudur.