bugün

fakültenin en üst idari memurudur.akademik olarak üstünlük dekana aittir.
öğrenci belgesi üzerine damga basan memur tipi.
SAHiDEN MEMURLAR MI DiYE MERAK ETTiĞiM ZÜMRE.ÇÜNKÜ MEMURUN ODASINDA SiYASi AMBLEM YAHUT POLiTiKACI RESMi GiBi ŞEYLERiN BULUNMASI YASAK. MARMARA ÜNiVERSiTESi DiŞ HEKiMLiĞi FAKÜLTE SEKRETERiNiN ODASINDA TÜRK BAYRAĞI VE ATATÜRK RESMi OLMAMASINA KARŞIN ASLANLAR GiBi RECEP TAYYiP ERDOĞANIN RESMi ASILIDIR.
iLAVE: ARKADAŞ DURUMU BiLDiRDiK BU EKSi DE NEYiN NESi. ADAMIN ODASINDA BAŞBAKANIN RESMi VAR.
çoğunluğu açıköğretim mezunudur. ve bu ezikliğini adam gibi üniversite mezunu diğer memurlardan çıkartır ha bir de öğrencilerden.
çok güzel sözlük nicki olacak, yetkili sıfatı.
fakültelerde en çok nefret ettiğim insan tipidir. genellikle lise veya açıköğretim mezunlarıdır, başka bir kurumda sıradan bir memurken rektörün torpiliyle orda olmuşlardır. ama bütün fakülteyi sahiplenirler. sağda solda dolaşırlar sürekli, ona buna azar çekerler. teknik bir işe gereksiniğim duyulduğunda oflaya poflaya yaparlar. bizim fakültedekini her gördüğümde tipini sikeyim diye küfürler ediyorum içimden. hatun türlü bahanelerle akademisyen odalarını dolaşıyo, kim var kim yok diye ajanlık yapıyo. kevaşeye bak hele!