bugün

ingilizce bir kelimedir... anlamları...

1. peri
2. ibne

kaynak: moonstar sözlük
yeni bir bulaşık deterjanıdır. reklamında parmağa damlatılan bir damla deterjan bile ne kadar etkilidir diye yag çözme etkisi gösterilir ama o görüntü gerçek değil bilgisayarda yapılmış bi görüntüdür.
(#7560390).
YAĞları diz'e getirir onu anladık da dağlar ne alaka diye merak ettiğim hede.

(bkz: 3 sınıf reklam)
geri iade garantisi olan ilk ve tek bulaşık deterjanı. öğrenci işi.
''Fairy, yağları da dize getirir, dağları da''

bir bulaşık deterjanı olarak dağla bayırla ne uğraşıyorsun?
bir damla deterjan ile o kadar tabağı yıkaması marifet değildir.yıkanan tabakların durulanması için harcanan enerji ve su daha pahalıya gelmektedir. aklınız var ise kullanmayınız.
"yağları da dizi getirir, dağları da" şeklinde türk reklamcı şirketler tarafından, adına yaratıcı bir reklam sloganı kullanılan deterjan markası.
son derece salak reklamları olan bulajık deterjanı.

birisinde, bilmem ne festivalindeler gene, tupperware'in türkiye temsilcisi mi ne, öyle bir kadın "tapırveeeyr olarak feyriyi öneriyoruz ihihihi" gibi bir şey söylüyor. o kadın nasıl bir temsilcidir bilmiyorum, daha tapırveyr bile diyemiyor. sanki o kelimeyi söylerken çok zorlanıyormuş, böyle şiddetli acılar çekiyormuş gibi bir ifade var suratında. evet, o kadına gıcığım.
reklamlarının salak olması, bir damlasıyla bin tabak yıkaması saçmalığının yanı sıra, piayasadaki emsallerinden daha hesaplı ve bereketli olduğu gerçektir.
(bkz: bir reklam aracı olarak sözlük)
yağlara karşı en etkili, fiyat performans açısından en başarılı bulaşık deterjanı.

imza: 2003 senesinden bu yana muhtelif bulaşık deterjanlarıyla bilfiil elde bulaşık yıkayan sözlük yazarı.
kolay arınmayan bulaşık deterjanıdır.
bir damlasıyla bayağı bayağı bulaşıkları güzelce temizleyen bulaşık deterjanı. hayatıma girdikten sonra asla vazgeçemediğim ürünler arasına girmiştir.
bulaşık makinesi tabletleri gayet başarılı olan zımbırtı.calgon tekeline alternatif
http://www.milliyet.com.t....2011/1454452/default.htm

30 bin kavurma yağını tek başına 25 derecede devirebilen bulaşık deterjanı.
hanımları meşhurdur.
atadan pril'ci nesilleri bile kendine alıştırabilmiş başarılı ürün.
Ev hanımların kullanıp memnun kaldığı ve herkesede tavsiye ettiği bulaşık deterjanı markasıdır.
bu elemanı alırlarsa bildiğin 3-5 kat büyürler.

(bkz: #24125112)
procter & gamble markasının ürünü.
%100 yahudi menşeilidir.
Romanyada üretilip oradan ithal edilen bir üründür.
Bence pril alın, en azından türk henkel tarafından türkiye de üretiliyor. Almancı olan bir millet olduğunuz için pek yadırgamayın. Tüccar biri olduğum için ben de bu markanın ürünlerini satıyorum istemeyerek, siz müşteriler istemeseniz ben de satmam. Bu markanın ürünlerinin yarısını satış gurubumdan çıkardım.
bu ay itibarı ile kalitesi düştü. Eskisi gibi yoğun lakin içeriğindeki etkili güçler azaltıldı.

Not. Şirketi zaafa uğratmamak için bulunduğum mevkiyi söyleyemeyeceğim.
reklamlarda ocağın yağ lekesini tek seferde çıkardığı söylenen temizlik ürünü kesinlikle inanilmamasi gerekendir yarım saattir uğraşıyorum hala çıkmıyor yağ lekeleri nasıl birsey bu seneye yurda gecmeyi planliyorum sozluk.
ciddi anlamda çok etkili bir bulaşık deterjanı.
senelerin isimleşmiş markası olan pril, bunun yanında sönük kalır bence.
Aaaaaaaa siz. Evet ben. Hadi hemen sizi içeri alayım ve aynı model 2 kirli borcamımı çıkartayımda sizde yanınızda getirdiğiniz temizlik ürünü ile benimkini karşılaştıralım.
Onda bir fiyata diğer markanın yirmi katı bulaşık yıkayan, mutfakta aşçı, baloda beyefendi, kınada hamfendi, yatakta orospu olan bulaşık deterjanı. Kumandayı kaybettim reklamcı sevesim var.