bugün

ilkokuldan bir kizin beni bulup eklemesi ile tarafimca hakkinin yenilmemesi gerektigi izlenimini yaratmistir.

ulan 10 sene sonra hic hatirlamadigin bir kiza yazmak da cok garip oluyor ya.
bir moda olduğu iddia edilse bile 10 yıldır görüşmediğim arkadaşımı bulmama vesile oldu bu site. böyle modaya can kurban
asker kaçaklarını yakalatan sitedir. asker kaçakları ilkokul arkadaşımı bulucam diye inzibatları görmeyin karşınızda.
çoğu dangavalın adını feyçbuk diye okuduğu site.

bu canlıların yaşamları ve site üyelikleri özenle ve tek tek iptal edilmelidir.
sayesinde ilk aşkımı bulduğum -ki bu benim 8 yaşıma tekabül eder- sonrasında konuşmaya başladıktan 1 hafta sonra 15 yıl boyunca bana kendini unutturmayan o şiir gibi ismin aslında yontulmamış bir bünyeye sahip olduğu gerçeğiyle karşılaştıran güzide bir sitedir.
zamanında önünüzdeki sümüklü kızın şu anda bir top model olduğunu öğrenip dumura uğrayacağınız fasafiso. grup olayı süper.
cogu alman'in bilmedigi site.
içerisinde rakı sofrası bulunan ve bu ortamda birbirinize güzel mezeler ikram edebileceğiniz güzel arkadaşlık sitesidir.
arakadaşlar arası magazin servisi. sanki hepimiz birer ünlüyüz. kim kimle arkadaşlık kurdu, kim hangi testi bitirdi, kim şu anda ne yapıyor maaşallah hepsi ortada.
uludağ sözlükle aynı pencerede açtığım zaman unuttuğum site. * * *
dünya ölceginde bir fenomen haline gelmesine tezat, amca oglu tarafindan "les/bir ise yaramaz" oldugu iddia edilen iletisim sitesidir.
yakında amacını kaybedecek olan internet sitesi.
(bkz: yengenin facebook u)
tanım ; cok fazla üyeye sahip arkadaşlık sitesidir.

üye olmadan evveliyatında sacma buldugum,arkadasımın ısrarıyla üye olupta, yaklasık 1o yıldır görmedigim cocukluk arkadasımın beni bulup msne eklemesiyle önemini anladıgım ve cok mutlu oldugum site.

emin olun o an,facebook'a tesekkür ediyorsunuz cok büyük bi mutluluk...herkese tavsiye ederim.. vesselam.
millet ilkokul arkadisini buluyo benim liste universiteden arkadaslarimla dolu diye gipta ederken,bir anda birsuru arkadasimi buldugum site valla helal olsun.
üye olmamak için baya bir direnç göstermeme rağmen gelen maillere dayanamayarak üye olduğum yer.iyiki de olmuşum dediğim ki ilkokul arkadaşlarımın çoğunu bulduğum yer aynı zamanda.
gerçekten de çok eski arkadaşlarımızı bulmamızı sağlayan ve bu çok eski arkadaşların artık yalnızca tanıdık olduğunu gösteren site.
sabah sabah yaran sitedir...
mail gelir, soyadınızın aynı olduğu birisinden mesaj aldığınıza dair... düşünürsünüz, lan benden sakladıkları kardeşim ya da kuzenim falan mı var diye... neyse bakınca görürsünüz ki; sizi ensest yapabilecek bi hatun mesaj atmış...
'' selam ve iyi seneler... ilk aşkımı arıyorum da fecabook'da o yüzden bütün gazoz kapaklarına * mesaj atıyorum... o sen misin acaba, kadıköy bilmem ne çocuk yuvası :D*''

ulan zaten afyon patlamamış;
güzel bir cevap yazılır;
''ya onu bunu sktr et de, vereceksen son aşkın olabilirim''

(bkz: sabah ereksiyonlarının zararları)
yıllar sonra ilk aşkınızı görmenize vesile olabilen oluşummuş. duygu karmaşası içine sokabiliyormuş kolayca insanı.*
şu sıralar sözlüğe entry girmeme engel olan site...
Kullanıcıların hesaplarını silmemeleri için türlü hinlikler yapan web sitesi ve şirket. Facebookta bir hesap açtıysanız, kullanım şartları altında yazan bir madde ile, facebook hesabı kapatmak istediğinizde, kişisel bilgilerinizi kendi hafızasında tutuyor, ve bu bilgilerin erişimini ise anca saatler sürebilen işlemler ve yazışma ile birlikte halledilebilecek sorun haline sokuyor.

Öncelikle hesabın içinde her mesajı, her fotoğrafı, her application'ı, her arkadaşı, her post'u vs tek tek silmeniz gerekiyor ve bu birçok kişi için saatler alabilecek bir süreç. Bunları yaptıktan sonra da hesapların silinmesi için site yetkilisine mail atmanız gerekiyor.
Sexbook.
(bkz: abazabok)
eğer facebook üyesiyseniz ve ilkokul arkadaşlarınızla henüz buluşmadıysanız size kötü bir haberim var: o kaçınılmaz buluşma sonunda oluyor. ama sınıfın en güzel kızının boyunun güdük kaldığını veya ilk aşkınızın çirkinleştiğini görmek insana saçma bir mutluluk veriyor nedense. ayrıca kesin o buluşmalardan bir çift çıkıyor, ilkokuldayken ezik muamelesi yaptığınız insancıklardan biri de çok fırlama birine dönüşmüş oluyor ve size mutlaka yazıyor. **
neyin yerine hangi gerekçeyle ikame olduğuna mana verilmesi mümkün olmayan sitedir. ne işe yaradığı belli değildir. eski arkadaşları bulmak ya da mesajlaşmak dışında anlamı yoktur.
üyeliğimi iptal edip kurtulduğum, hiç aramadığım acaip gereksiz site.

herifler birbirine gavurdağı salatası yolluyor yahu.