bugün

son zamanlarda beni fazlasıyla sıkan, bunaltan, muhtemelen en kısa zamanda hesabımı tamamen kapatacağım ayrıca yeni nesil kızların her an neler yaptığını öğrenmek zorunda kaldığımız terkedilesi sosyal paylaşım sitesi.
her türden paylaşımların bulunduğu seviyeli bir site.
bkz: görsel
Ergen yuvasına dönen sosyal paylaşım sitesi.
birkaç ay kullandığım, fakat sonra gereksizce vakit kaybedip gereksizce başkalarının hayatı hakkında bilgi sahibi olmaya başladığımı fark edip kullanmaktan vaz geçtiğim, ama etrafımdaki herkesin yeni bir hesap açmam için neredeyse beni zorladığı sosyal paylaşım sitesi. *
dürtmek gibi ilkel bi terim harici kaliteli.
7 gun boyunca arkadas eklememe cezasi aldigim sitedir.
mobilden giremeyince uyeligimin iptal oldugu sanmistim.
1 gun boyunca giris yapamamistim hesabima.
5 saniye önce hesabımı dondurduğum site. nefes al, ver, al, ver.
ortaokul ve lise yıllarında beraber dirsek çürüttüğünüz çoğu arkadaşınızı bulurken bünyenize orgazmdan daha zevkli anlar yaşatan site.

bi kısmı evlenmiş, bi kısmı iş güç sahibi olmuş, bi kısmının yemediği bok kalmamış. ben de ola ola uludağ sözlükte yazar oldum. vay anasını.. hayat çok garip.
9 yaşındaki yeğenimin de üye olduğunu öğrendikten sonra gözümde biten sosyal ağ. ama onun da amacı bizimkiyle aynı; ilkokul arkadaşını bulmak.*
doğmamış çocukların bile artık facebook hesapları hazır. çok önemli bir şey mutlaka yapılmalıdır. hatta bebeğin resmi olarak ultrason görüntüleri eklenebilir.
Facebook Sayfa yöneticileri sayfalarında bir şey beğendiği zaman artık isimleri görünmeyecek, yorumda olduğu gibi sayfanın ismi görünecek. ne kadar yönetici olursa olsun tek beğendi yapma hakkı sunuyor bu yeni uygulama.
http://www.capsverlan.com...2841ca1a68530e90b26ee5d6a
amerikan devleti tarafından işletildiğine inandığım dünyanın en büyük fişleme sistemi.

neymiş 25 yaşında tıfılın icadıymış. masumiyete bakarmısın. yenir mi lan bu.

500 milyondan fazla insan kayıtlı . siyasi görüşleri adres telefon kayıtları dostları bağlantıları .

hepsi amerikada kayıt altında. hemde salak gibi kendi elimizle kendi kaydımızı veriyoruz.

uyan türkiyem. f.i.ş.l.e.n.i.y.o.r.u.z.
uludag sözlük vasıtasıyla bizlere gerçekten siyasi görüşünü dogum tarihini falan veren insanların varlıgını ortaya çıkarmıştır.

hakkaten ne büyük mallık anasını satayım, sen git facebook gibi salakça bir yere tam dogum tarihini siyasi görüşünü ver, ben böyle mallık görmedim.

şahsen benim face adresimde siyasi görüşüm ingiliz milliyetçiligidir .
milyonlarca abazan'a yeni kızlar tanıma fırsatı veren internet sitesidir. Databese'indeki verilerin hiç silinmeyecek olması ürkütücü tabiki.
tek faydası yıllarca arkadaş diye adlandırdığımız insanların, eğlence amacıyla yaptığı mallıkları gösterip belki de onları daha iyi tanımamızı ve doğum günlerini atlamamamıza imkan vermesidir.
insanları aptallaştırmak için ellerinden geleni yapan "birileri"nin yeni kuşak son ürünüdür. bu sayede insanlar zaten aptalken , zamanlarını bir de buralarda harcayarak olabilecek en aptal hale getirilirler.
ben şişman, entel, sözlükçü, halkçı ve facebook'u olmayan bir kızım sözlük.
ablamsa tam tersi tikky, kaşar ve facebook bağımlısı biri.
kendi ne bileyim bir bağlantı paylaşığında ve kendisinden görüp bağıntısını başkaları paylaştığında yanıma gelip:
- naber mackenzie napıyorsun?
+ iyi işte nolsun. sözlükteyim...(umursamaz normal bi tavırla)
- ay biliyo musun? ben bir video paylaştım. benden sonra tam 12 kişi paylaştı! selen de paylaştı. bence tam bi kaşar o...

diye hiç yoktam muhabbet açmaya çalışıyor... ya da kendisine biri arkadaşlık teklifi gönderince, evde çığlık atarak:
"ayh! kekonun biri bana arkadaşlık göndermiş, inanmıyoreeem beni kendi dengi mi sanıyor bu! ıyyh allah'ın salaa!"
gibisinden g.tü kalkıyor...

burdan arkadaşlara rica ediyorum; özellikle abazanlara rica ediyorum. ne olur önünüze çıkan her kıza arkadaşlık teklifi gönderip havalara sokmayın.

bir internet sitesi.*
"Dün Feys'te yoktun, bi sıkıntın mı vardı?" diyebilen asosyalleşmenin eşiğine gelmiş, sosyal topluluk...
kekolar sayesinde türk kızlarının dötünü tavana vurdurtan* site.
malların sohbetten mesaj yazıp yok şu yorumumu beğenirmisin fotoma yorum yazarmısın durumumu beğenirmisin diye saçmadıkları yurdum insanının içinde kaybolduğu sosyal paylaşım siteleerinin en büyüğü.
Önerme ve davet olayını yavaş yavaş bitirmeye çalışan sosyal ağ. Sayfa yöneticilerinden hariç önerme yapılamıyor, onlarda yapsa da kullanıcılara davetler gitmiyor.
''arkadaşlarına yardımcı ol'' yazısıyla, başımı öne eğen site. sanki arkadaş bulmada millete yardımcı olmam lazım gibi değil de, ilkokulda ev ekonomisi dersinde makromeden süsler yapan arkadaşıma yardım etmem lazımmış gibi hissettim. tamam mark, şey yapma.
--spoiler--
Dün çoğunun avatarı Barış Mançoydu. Bugün Defne Joy. Tanrım, sen Ajdar'a, Nihat Doğan'a, Acun'a uzun ömürler ver. Amin.
--spoiler--