bugün

facebookta terör ötgütü propogandası yaptığı için görevden uzaklaştırılmış öğretmendir.

contayı yaktığı bariz belli kendisinin fakat umarım sadece atılmakla kalmaz yargı ile de yüzleşir.

http://www.presshaber.com...cesiyle-aciga-alindi.html
dağa çıkıp terörist arkadaşlarına cinsel anlamda destek olması gereken öğretmendir. bıraksın öğretmenliği.
Az bile yapılmıştır. sen kalk devletin maaşını al sonra bik, bik. Adamlar öyle bir geliyorlar ki bırakın pkk sempatizanlığını her türlü eleştiri içeren yazıdan dolayı işlemler başlayacaktır. Çözüm sürecinde bunlara epey yüz verdiler, şımarttılar. şimdi de o hurmalara tırmalatsın bakalım.
Layığını bulmuştur.
çocuklarımızı zehirlemesine fırsat verilmeden layığını bulan öğretmendir.
Facebook veya genel olarak internet üzerinden yapılan açıklamalar suç kapsamına giriyorsa ve devlet memuru olma vasfını olumsuz anlamda bir engelliyorsa o kadar yiğit olmasını anlamadığı kişi.

Ayrıca devletle bu kadar derdin varken memur olmak iki yüzlü bir durum değil mi. Hani sonra da ağlamış beni öğrencilerimden ayırmayın diye.

Ya sen öğretmenlik yapabilecek yeterlilikte değilsin ki ne anlatıyorsun. Üniversite öğrencisi otursun incelesin işine ama ilköğretimdeki çocuklar için dhkp-c falan yanlış muhabbetler.
Devletten önceden çizilen normlara göre nasıl insanlar olmamız gerektiğinin detaylıca anlatıldığı ve örneklerle açıklandığı bir kitapçık beklentisini yaratan başlık. Böyle resimlerle falan da desteklenmiş olsun sağ tarafta tü kaka yapılan insan sol tarafta olması gereken falan. Kadın gidip okulun panosuna mı asmış fikirlerini, öğrencilere aşılamış da veliler okulu mu basmış, kendi özel alanında istediğini yazıyor yahu. Ben de faşizanlığa kayan uç milliyetçilerden, "dinci" geçinip fetva veren insanların paylaşımlarını görmekten haz almıyorum ama bu kısmı beni ilgilendirir zaten tutup da onları bastırmak için herhangi bir girişimde bulunmuyorum. Devlette çalışmasınmış o zaman bik bik, bedava para alıyor sanki ya da özel kurumlarda düşünce farklılıklarına saygı gösteriliyor. Onlar da aynısının laciverti işte. O zaman napalım en seksist küfürler eşliğinde meslekten atmaya varacak kadar dışlayalım ne güzel. Bir de bu ülkede neredeyse her ideoloji, fikir, inanç vs zaman zaman bastırılmaya çalışıldı zaten; baş örtüsüyle üniversiteye alınmayan öğrencilerden tut da milli bayramların kutlanmamasına, farklı etnik kökenlerin asimile edilmeye çalışılmasına kadar. Yani herkes neyi savunursa savunsun bu bastırılmışlığın bir köşesinden tatmışken hiç mi sağduyu oluşmaz hayret ediyorum. Hadi şimdi birisi çıkıp da cennet vatanım falan desin de batman gibi "yether" diyerek tam yerine rast gelmişken manzara koyayım. Fırsatını ilk bulduğumda gideceğim buradan zaten, "o zaman sevmiyorsan git" romantizminiz de sizin olsun tırrekler.
mantıklı bir sona gelmiş öğretmenimsi. Şunlarla aynı mesleği yapmak çok acı. Hangi partili olursan ol sen devletin memurusun ve ülkene bir öğretmenden önce bir vatandaş olarak ihanet edemezsin. Daha fazlasını görür umarım.

madalyonun öbür yüzüne gelince yine aynı zamanlarda bir öğretmen twitter'da "terörist çocuklarını eğitmek zorunda mıyız?" gibi bir yazısından dolayı açığa alındı. Faşizmmiş gak guk.

Ee? Teröre destek veren atılsın teröriste giydiren de mi atılsın? Bu devlet yine ne yapmaya çalışıyor acaba?
Cami duvarına işerken rüzgar ters yönden esmiş.
Üstüm başım çiş oldu diye ağlaması ise ayrıca manidar...
bende bir öğretmen olarak utandım.ve şu gerçek bir kez daha ortaya çıktı ki üniversitelerde eğitim görerek sınavlardan başarılı olarak öğretmen olunmuyor. Bu şahsiyet belki şimdi değil daha sonra yine görevden alınırdı, daha erken olduğu iyi olmuş.Öğreten olma kriterlerinde farklı unsurlar da devreye girmeli artık
böyle sürüyle vatan haini var memurlar arasında alayını atın .
hayatımda duyduğum en komik mağduriyet öyküsü oldu bu lan.
hahahahahaha.
Milli eğitim bakanlığı, bir öğretmenin sınıf içindeki davranışına göre ondan hesap sorabilir. Aksi suçtur.

Yargılanacaksınız ulan yargılanacaksınız.
Sikerler öyle meslek ehlini. Bizim vergilerimizle, bizim çocuklarımızı eğiteceksin, sonra da terör probagandası öyle mi?
bu meslek eskiden kutsaldı, şimdi ne hallere geldi bakın hele.