bugün

yalancıdır sahtekardır.
büyük ihtimal tipine güvenmiyordur ya da memeleri küçüktür ya da götü düzdür.

başka bir ihtimal var mı ki ?
evlenmelik kızdır diyenlere güldüm.

bunları kullanmıyorum ben şimdi. hatta bunlara ek olarak bir iphone kullanıcısı olduğum halde whatsapp uygulaması da yüklü değil.

bundan birkaç ay önce bir meslektaşım geldi; "linguist, seni bir arkadaşımla tanıştırayım. ama şimdi sen bu sosyal medyayı kullanmıyorsun. whatsapp da kullanmıyorsun. eeee, nasıl olacak?" deyince şaşırdım; "normal yollarla olmaz mı?" dedim bir an şaşkınlıkla.

kabile de yaşıyorsun diyenler...
bu gidişle zor evlenirsin diyenler...asıl orada tanışılıyor diyenler...boy boy fotoğraflar koyacaksın diyenler...

bir de uludağ sözlükten vazgeçsem tam olacak.
bazı arkadaşlar öz güveni yoktur, çirkindir yada arkadaşları olmadığı için kullanmıyordur demiş benim sebebim bunlardan çok farklı öncelikle ben bu sosyal paylaşım sitelerini çok basit buluyorum, insanların çoğu kendi egolarını tatmin etmek için kullanıyor. samimiyetsiz bir ortam var. duyduğuma göre sadece facebook messenger kullanıcılarıda varmış ama şuan da messengerı sollayan whatsapp uygulaması var.kısacası ben bu sosyal paylaşım sitelerinden haz etmiyorum, ve bunun nedeni öz güvenimin olmaması,arkadaşlarımın olmaması değil (tamam kabul çirkinim *
oyle bir kiz bulursaniz evlenin.
Yüzde yetmiş sevgilisi olan kızdır.
kullanıyordur ama sen bilmiyorsundur. Kendi ismiyle değildir kısacası.
tanışıp kahve içmek istediğim kişidir.
Herkes sosyal medya sevdalısı olmak zorunda değil. Bu hesapları kullanan kızlar da herkesle konuşuyor diye bir durum yok. Basit düşünmeyelim. Genellemelerden uzak durmakta fayda var.
Mutlu bir evliği olması muhtemel bir kızdır.

Kabul edelim ki sosyal medya aile olgusunu tüm dünyada yerle bir etti.
sayıları çok olmasa da yaşantıları gayet normal seyreden kızlardır. sanal alem hayatın bir parçası olmak zorunda değil ki bunları kullanmayana anormalmiş gibi davranalım. hatta sanal alemde çok takılmayan kızların sadakat noktasında bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
kullanmayan kizlari tebrik ederim. helal olsun gercekten. beyler bu kizlarla evlenilir.
popüler kültürün tutsağı olmayan kızdır.
özel hayatını internette teşhir etmekten nefret ediyordur. kız arkadaşınız böyleyse eğer ilişkiniz de teşhir olmayacaktır. bana o yüzden cazip gelir böyle bir kız. bir de gösteriş yapmayı seven, egoları tavan yapan, internette olduğundan farklı gözüken insanları görmemek istiyordur. zaten bunu düşünen kız böyle bir özellik de taşımayacağından gene caziptir.
2 ay oncesine kadar benimdir. Hepsi sacmaliklarla dolu hesaplari kullanmayan kizlardir. Facebooku zorunluluktan actim, hicbir site beni kolesi yapamaz dusuncesi hakimdir.
Ne kadar da bakire bi kız dedirten kızdır.
hepsini kullanıp ayda yılda bir giren kızdan hallice olan kızdır.
belkide biraz çapkındır. takip edilmekten hoşlanmıyordur.
Snapchat den veriyordur.
Babası tarafından tam yetki verilmiş bir abisi olması çok muhtemeldir.
Boyle bir kiz ile evlendigim icin cok sansli ve mutluyum, mahremiyete onem verip gosteristen kacinmasi, fikrimizi onemsiyor olmasi beni gercekten mutlu ediyor.
Abisi recep tayyip erdoğan'dır.
nüfusa geçirilesi kızdır. benim dişi versiyonumdur. çok uyumlu bir çift olabiliri bence; popüler kültür anticiliği, gösterişten nefret etmek vs.
(bkz: evlenilecek kızda aranan özellikler)
mağaradan çıkamamış kızdır. evlenesi falan değildir amk, çobandır.