bugün

her şeyi görürsün ama o ilişkisi var yazısını nedense görmek istemezsin.
hayatına birisi girine kadar kimilerinin her sabah düzenli olarak gerçekleştirdiği hadise, hede höde.
profilime kim baktı diye yeni bir şeysi kullanan kızlardan biri olabileceği düşünülerek vazgeçilir.
o da yalan diyorlar gerçi. yine de o uygulamayı kullanan bir eski sevgiliye değmez.
amacı olmayan bir harekettir ama profil resminde güzel çıkmışsa sigaraya gümülmemize neden olabilir.
Özlem gidermekle eşdeğer bir eylemdir. Bazen sadece öylece bakarsın.
(bkz: yapmayın çocuklar)
gülümsetir zaman zaman, üzer zaman zaman.. ona karşı bir şey hissetmiyor olsan bile hayatında ne olmuş ne bitmiş diye merak edersin sadece belki de, nefret ederek ayrılsan bile.. bazen onunla ilgili en ufak bir haber bile gününün rengini değiştirebiliyor. tecrübe ile sabit.
Ozlemektir eski sevgilini bunun adı. Sen severken ayrılmişsan koyar adama her baktığında yaşanmışlıkları hatırlarsın, geçen günleri, gülüşmeleri. Lakin yeni sevgilin varsa ayıptır yenisine bu yapılmamalıdır.
Yapmadım diyen yalan söyler.
bazen sadece meraktan kaynaklanabilir.
Bazen ozlem duygusu, bazen ise merak duygusu ile yapılan eylem.
ulen bakıp bakıp triplere giriyorum ya unutmadım unutamadım unutamayacağım galiba seni be eski her şeyim. derken bile onu özlediğimi anlıyorum.
mesaide o kadar sıkılıyorum ki, işi o kadar bıkkın şekilde yapıyorum ki bu eylemi az önce gerçekleştirdim.

abi adam kelleşmiş, çirkinleşmiş, ne tarzı kalmış ne bi çekiciliği kalmış.

lan bu adam kaslı vücuda sahip, bakımlı bi tipti.

vay arkadaş. üzüldüm lan.
ardından beğenenlere bakıp sevgilisi olabilecek hamura sahip olanları tahmin etmeye çalışmayla sonlanacak eylem.
siz onu hala seviyorsunuzdur, o sizi unutmuştur bile. bunu bile bile her gün o profile girmek, onun normal hayatına devam ettiğini görmek, gerçekten çok üzücü bir durumdur. bizzat yaşadım çünkü.
amaç kişinin perişan olduğunu görmektir. her bakışta "ben bunu nasıl sevmişim be?" şeklinde sorular sorulur. haa bi de acıdan beslenenler vardır. o ayrı.