bugün

entry'ler (139)

stv nin yaptığı en iyi 3 şey

Sır kapısı.

Sırlar dunyası.

Besıncı boyut.

begüm yücetan

Survıvor yarısmasını kazanmasına gerek kalmayan survıvor yarısmacısı.

yazarların ilk dinledigi sarkıcılar

(bkz: ceza)

(bkz: 50 cent)

(bkz: kanye west)

uyumaya engel olan durumlar

Annenizin odaya girip cıkması.

sözlük yazarlarının en sevmediği kelimeler

Hiç mi yok?

uludağ sözlük vs inci sözlük

Uludag sozluk agir basli insanlarin bulundugu sozluktur. Muhabbeti iyi olanlarin mekanidir. Inci sozluk ise 10-18 yasin agirlikli oldugu genellikle ergenlerin isgal ettigi boktan bir sozluktur. Amac laf sokmaya calismaktir. Fakat bu benim ilgimi cekmiyor. Uludag sozluk win !

ince olup da kaslı gözükmek için xxs giyen cocuk

Kavgada gorulmek istenen cocuktur. Kollarının inceligi ve biraz uzun boyu beygamber böcegini anımsatmaktadır.

goodbye my lover söyleyen teyze

Hala aşktan bir umudu olan teyzecigim.

koyun

Annelerımız Hamur yaparken bızımde onun yanında bos bos ızlememızı ıstemeyıp 'un koy' emir kipli sozunun devrik bicimi.

(bkz: sıçtım)

yazarların lol da ki favori championları

Lol bilmeyenler icin league of legends adlı onlıne oyundur.

Favori herolarım ise, Olaf ve darius'tur. Hıc bır oyunda mage kullanamadım. Hep savascı hep yakın dovus kullanabıldım. Bu ozellıklere sahip olupta bende bulunan herolarda bunlar.

kenan doğulu daki inanılmaz mantık hatası

Merve Bolugur da hıc ugurlu degılmıs.

sevgilinin minik kunduzum diye sevmesi

Gayet de igrenc bir dururmdur. Sahsen bana dense baska biri var derim ve bitiririm.

türk polisi

Bu iste calismak da, calismamak da bir ekip isidir. -Riza Soylu.

ben bayanım tarzı entry girmek

Bu kadar uzun ne yazmis la bu? Neyse hemen yorum eklemeliyim. Diyenler dernegi.

sigara icenlerin yapabilecegi sporlar

Kosu yaparak cigerlerini daha hizli temizleyebilirler.

en iyi filmler

Forrest gump.

where is your god now

Minecraft da 'herobrıne' adlı npc nın kullandıgı cumledır.

bismillahirrammstein

Bırı bana 'kanka dınle dınle bı sey dıcem' dıye soylemıstı ve bende agzının ortasına bır tane gecırmıstım. Dalga konusu olmaması gereken bır soz. Eger ınancınız yok ıse dalga gecmenız yanlıs cunku buna gulecek tek kısıde aynı zıhnıyette olan zavallılardır.

atatürk süz paraları almama eylemi

Bu eylemi kime karsı yapıyorsunuz? Cunku bu eylemın amacı sadece Ataturke olan duskunlugumuzu gostermek olabılır. Yoksa turkıyede zaten sadece turk lırası gecerlıdır. Yurt dusuna cıktıgınız zaman ordakılere ne dıyeceksınız. Ben ataturk olmayan paraları kullanmama eylemındeyım bu nedenle bu turk lırasını kabul edın. Mı dıyeceksınız?

son sigara

Sıfatına kesinlikle uymayan sigaradır.