bugün

aslında karşı cinsi acayip derecede meraklandıran kişidir. erkekse kızlar tarafından acaba ilişkisi var mı? ilişkisi yoksa hemen ben atlayayım tarzında merak edilir. eğer bu bir kızsa hele de hoş bir kızsa bütün erkekler meraktan çatlar acaba sevgilisi var mı? olsa neden fotoğrafını koymuyor, bence manitası yoktur. gibilerinden kendisinden söz ettiren kişidir.
hadi artık bekliyorum diyen ümitsiz vakadır.
Öyle internetlere sevgilisini çıkarıp göstermenin ne mantığı var ki anlamamışımdır hiç, insan sevdasını kendine saklamalıdır.
nacizane fikir dünyamdan alıntı bozuntusu
hesabında sülalesi ekli olan kızdır.
boşum demenin en boş halidir .
reklama ihtiyaç duymayandır.
sevgilisi vardır ama sanal ortamdan da buluruz diye düşünen işgüzarın tekidir.
hesabında akraba sayısı fazla olan ilişki durumunu var olarak girmesi zaten mümkün olmayan, yok olarak girince de ''oo açıksın yani yeni bir ilişkiye''şeklinde yorumlar alması kuvvetle muhtemel olan insan.
annesi babası facebookunda olan kızın ; sevgilisinin uzuvlarının kırılmasını koruma amacıyla yaptığı harekettir.
var ama ıstıyorsan yok gıbı davranabıllırım demenın bır baska yoludur.
evliamamutlu.com tarzında sitelerde üyeliği bulunan gavattır. her an bi dişi düşürebilirim umuduyla ilişkisini gizler ya da eşiyle, sevgilisiyle olan resimlerini "sadece ben" yapabilir. zaman tünelinde de aşk güzel bir şeydir tarzında durum güncellemeleri yapıp aynı şekilde eşinden ya da sevgilisinden gizlerse eğer o güncellemeleri, her an hatun düşürebilir. tabi sıfat iyiyse, çünkü karakter zaten yok.
ilişki durumunu göz önüne sermeyi sevmeyen insandır. onlara ne benim sevgilim var mı yok mu diyebilir. Haklıdır.