bugün

yolu oldukça sosyal bir bok olmaktan geçer.
fake hesaba sahip bir erkektir ki bu erkek büyük ihtimal beyaz atleti ve donuyla bilgisayar karşısında oturmuş, ona yazmakta olan genç dimağları kandırmakla meşguldür. he ayrıca pala bıyıklı ve minibüste "avına odaklanmış ayı" misali olan abi gibi bir tipi vardır.
kuvvetle muhtemel güzel bi hatun kişisidir. beğenen kitleyi ben söylemeyim siz tahmin edin.
(bkz: işte geldim burdayım)
Apaçi kız;

-günaydın
253 kişi bunu beğendi.

Apaçi erkek;

-günaydın
Apaçi erkek bunu beğendi.
(bkz: EKLEYEMiYORSAN ABONE OL)
liseli ergen grubundan oluşan güruhtur efendim. ne kadar beğeni alırsa o kadar popüler olacağını düşünmektedir.keza unuttuğu birşeyler vardır ve birilerinin ona hatırlatması gerekmektedir.isterse 2.000 beğeni alsın, o çoktan asosyalliğin dibine vurmuştur.
profil fotoğrafında bir avuç memesini gösterdiyse kızcağız, her paylaştığı beğenilir. lakin bilgi içerikli bişi yazarsın Down sendromu dersin, 1 mayıs dersin, van dersin. aval aval bakarlar. bir avuç kadın memesine dünyayı satarlar.
liselidir, beğenen de liselisir.
'vermeye meyilliyim' temalı profil fotorafı olan kızdır.
yukarıdan bakan bir fotoğrafı vardır, azda olsa limon manzaralıdır.
gözünde eşşek kadar gözlükler.
halbuki giydiği don salı pazarından alınma 1 tl lik dondur.
apaçiler sağolsun.
"çok yalnızım" durum güncellemesine 50 küsur beğeni, 30 küsur yorum alan kişidir. o ne güzel yalnızlık öyle!
Genellikle kız oluyor bu kişiler. Eğer erkeklerden de böyle tipler varsa cidden kıskanılasıdır.
boş beleş insan diyorum ben onlara.
fame dediğimiz insandır. Genelde kızdır. Yorumlardada tanışabilirmiyiz , oooo çok seksi gibi cümleler görmek doğaldır. Fotoğraflarda sosyete milyoner tarzı bir hava görünür. fakat hepsi aynı boku sıçar.
%99 hatun kişisidir.
bu kişiler genel olarak sanal ortamda bi havalardayken, sosyal hayatta çekingen olup konuşamayan insanlardır.
velhasıl kelam bu insanlar klavyesiz bir hiçtir.
etek giyiyordur.

burada etek giyene de laf atmıyorum, bir etek görünce çıldıran erkeklere atıyorum.
bir şartlanmışlık vardır. nasıl ki cem yılmaz "a" dese gülüyoruz, bu kimseyi tanıyan kişiler de bunun gibi bir "pavlov köpeği" modundadır. "ananızı s.keyim" yazsa bile beğenirler. "yazıyla da olsa iyi s.kti" derler.