bugün

yıl 2008 o zaman çok az kişi biliyor bu siteyi bi arkadaş elele.com'un gelişmiş hali demişti. girdim baktım bikaç güzel oyun var. bi oynayım dedim üyelik istedi. sonra zaten yavaş yavaş daha fazla şey eklendi daha çok popüler oldu.ilk gruplar falan kuruldu. en efsanesi a.o.g.tu hergün girer eğlenirdim. 2014 yılından itibaren ne resim attım ne post. ölesine girip çıktığım biryer oldu.
sırf meraktandır. neymiş diye bakmak için. evet.
hiçbir sebep olmadığı için kaydolmadım.
Bir ara bu "ilkokul arkadaşlarını buluyormuşsun" geyiği çok oluyordu o merakla girdim. Arkadaşlarımı buldum da. Ama aramızdaki tek muhabbet "ne de güzel sümük yiyorduk"tan öteye geçmedi tabi ki.
Popülaritesinin yüksek olmasıdır. Düşünün emekli 60 yaşlarında bir teyzenin bile var. Olmaması garip tıpkı cep telefonu olmayan birinin durumu gibi. Diger taraftan iletişim vazgeçilmez bir ihtiyaç ve eskiye göre daha ucuz ve portatif.
2007 de reklam olarak görmüştüm öyle kayıt olmuştum. kimse bilmiyodu lan o zamanlar bende bikindirik bir şey diye 2 3 yıl girmemiştim.
20 yıl önce bitmiş okulla hayatınızdan çıkan insanları tekrar hayatınıza dahil etme isteği.
ahh ahh eskiler yıl 2008 dediler facebook diye birşey varmış amele kaynıyomuş hepsi sapmış. amına koyum ne duruyorum dedim hamen internet kafeye gidip hesap açmıştım.