bugün

[http://www.sabah.com.tr/S...kacan_futbolcu_belli_oldu]

nefret ettiğim futbolcudur.

tipini görünce iğreniyorum gerçekten; fenerbahçe'den gitmen de yetmez, şu ülkeden çek git artık.

edit: eksilenmiş bu entry, bir de yazar mısın lan bilica?!
ezeli rakibin kaptanı olmayı zerre hak etmeyen adam. aykutlar, lefterler, rıdvanlar oynadı o kulüpte. yakışmadı fenerbahçe.
adam değil diyorduk meğerse insanda değilmiş.
ikinci yarı belki 2-3 maç oynayacak topçumsu. o da zaruretten olur. sezon sonu yolcudur abbas.
fenerbahçe' nin ya da fenerbahçeliliğin sembolü filan değildir ve olamaz da. böyle bir sembol 100 yıllık bir efsaneye yakışmaz; dahası böyle saçma ironiler o 100 yıllık çınarın yine 100 yıllık en büyük rakibinin taraftarlarına yakışmaz. bizi biz yapan en önemli değerlerdendir fenerbahçe. benim aşık olduğum armanın, renklerin, takımın kurucusu fenerbahçeli arkadaşlarıyla aynı evi paylaşıyorsa, benim şanlı tarihimde benden sonraki en büyük yeri fenerbahçe kaplıyorsa o şanlı rakibimin sembolü bu adam olmaz, olamaz...
bir fenerbahçeli olarak diyorum ki;tez zamanda,bjkye postalanması gereken kasapoviç.ancak bjkye yakışır zaten.hazreti gutiyle beraber çok canlar yakarlar.

edit:kara kargalar hemen eksilemeyin.trafikte yahu.
4 ayrı kadından, 4 çocuğu vardır.
trafikte bir kişiyi yaralamaktan dolayı aranıyor olması muhtemel katil adayı.
(bkz: Yeteneksizsiniz)
roberto carlos'un üzerine kayıtlı araba ile kaza yapıp kaçmış futbolcu. * götümden anlamadıysam, çarptığı adam fenerbahçe'nin sponsorlarından birinde çalışıyor. *

şimdi düşünüyorum. şu kazayı arda turan yapmış olsa, neler olurdu?
gereksiz oyuncudur.
bir galatasaraylı olarak söylemeliyim ki, zaten en çok yakıştığı takımda oynuyor. ellemeyin.
pascal nouma'nın yanına gönderilmesi gereken futbolcu.
galatasaray a cok yakisacak futbolcu musvettesi.
Gereksiz faulleriyle patlamaya hazır bir bombadır kendisi.
böyle bir iti takımımda görmek istemiyorum. bunun nedeni geçen günkü trafikteki şerefsizliği yada dikkatsizliği, yada herneyse işte, değildir. takım adına doğru düzgün oynamamasıdır, formasını terletmemesidir, penaltı öncesi sahayı kazmasıdır, kafasına göre basıp gitmesidir( hatırlarsanız geçen aylarda takım birkaç gün kendisinden haber alamamıştı ). biz o formaya aşığız aziz yıldırım. eğer taraftar bir takım için herşeydir görüşünü destekliyorsan bize kulağını ver ve bu it ile birlikte baroni ve güiza'yı ülkelerine yolla. yoksa o stadı dolduracak taraftarı bulamayacaksın ve olan büyük fenerbahçe camiasına olacak.
ufak bir serzeniş daha: geçen günlerde bu adamı takımın başına kaptan olarak getirdiniz ya, 2 yıl boyunca bu takıma ait hiçbir lisanslı ürünü arkadaşlarımızla birlikte almamaya karar verdik. ne maça gideriz ne de ürün alırız. o çubuklu kutsal formayı herkes giyemez!
bir bursaspor lu olarak diyorum ki, bu ülkede faal olan hiçbir güzide kulübümüze yakışmayacak oyuncudur. fenerbahçe tez zamanda kurtulmalıdır.
istanbul büyük şehir belediyesinden geçen seneki beşiktaş maçından sonra iyi kazıcı olduğu görülünce kepçe operatörü olarak transfer teklifi almıştır.
öncelikle şunu söyleyeyim, fenerbahçe'li olduğum halde şu heriften zerre hazzetmiyorum, yalnız bahsedilen trafik skandalında kazayı yapıp kaçan karısıdır bu değildir. ama çarpan araba ortaya çıkınca her erkeğin yapacağı gibi olayı üstlenmiştir. durumun aslı bu. bu arada antrenmanda az daha niang'ı sakatlıyormuş denyo herif.
alın size bilica!
http://video.fanatik.com....bilica_1_32995.htm?auto=1
alın sizin olsun. seneye zaten yok merak etme.
tanım: topçu bile olmayan adam.
bir kaşık suda boğulacak insanlar arasına koyulması gereken haysiyetsiz, kabiliyetsiz futbolcumsu. (bkz: köstebek)
sezon sonu fenerbahçe takımından ayrılacak olan futbolcumsudur.
kendisinden bir fenerbahçe taraftarı olarak zerre haz etmem öncelikle. gece gece de niye aklıma geldi onu da bilmiyorum ama bu adam hakkında çok dolmuşum demek ki, girişelim bakalım.

şimdi bu arkadaş, sivasspor forması giyerken, bülent başgan ekolü çerçevesinde dar alanda savunma yapan bir takımın savunmasının bel kemiği olarak ortaya çıktı ve inanılmaz prim yaptı. 2008-2009 sezonunda kendisi hakkında türkiye'deki en iyi defans oyuncusu vs gibi laflar havada uçuştu zaten bu sebepten dolayı. sonrasında fenerbahçe'ye transferi gerçekleşti zaten.

ne olduysa da ondan sonra oldu zaten. cristoph daum, atılan golün üstüne yatma hastalığına yakalanana kadar takımı geniş alanda bol pasla oynatmaya çalıştığı için bilica çok sırıttı. risk alan yapısıyla, lüzumsuz oyunu köşeye sıkıştırmalarıyla ve kontrolsüz sertlikleriyle bütün fenerbahçe taraftarının sinirlerini alt üst etti bu süreçte de.

ama ne zamandır ki daum oyun merkezini geri çekti, fenerbahçe savunmaya geçtiğinde oyunu dar alana sıkıştırmaya başladı, o zaman bilica, diego lugano ile inanılmaz bir uyum yakaladı. oyun anlayışı onun bildiği şekle dönüşünce tekrar parlamaya başladı. bu esnada saha içerisindeki karaktersiz hareketlerinden bahsederek konuyu dağıtmayacağım çünkü tahminimce bütün fenerbahçe taraftarı en az benim kadar rahatsız oldu kendisinden.

geçtiğimiz sezon için ise aykut kocaman'ın kendisini belli bir noktadan sonra maç kadrosuna almamaya başlamasıyla birlikte takım savunması yerine oturmaya başladı. bu herif demek ki kaos sebebiymiş, rezilmiş vs gibi şeyler döküldü ortaya. ne kadar doğrudur bilemiyorum ama tahminimce kendisi takım kimyasını bozan, istenmeyen bir adama dönüşmüştü son zamanlarda. beni tek üzen şey ise bu adamın sezon boyunca tek bir yararlı hareket yapmamasına rağmen şampiyonluk kutlamalarında en ön sırada yer alıp çılgınlarca eğlenmesi oldu.

şimdi tamam bu adam karaktersiz, bu adamı biz de sevmiyoruz, alışamadık, neticede görünen o ki yine bülent başgan'la yoluna devam edecek. anlayamadığım nokta ise fenerbahçe'ye gelmeden önce ligin en iyi savunma oyuncusu denilen adamın, sırtındaki forma değiştikten sonra orospu çocuğu olarak nitelendirilmesidir. birçokları fenerbahçe nefretini bu adam üzerinden kustu son 2 yılda, bakalım kimin üzerinden devam edecekler.
pembe kelepçesi olan brezilyalı futbolcu.