bugün

erkeğin en az 10 yaş büyük olması gereken yaş farkıdır. günümüzde ki kadın erkek ilişkileri değerlendirildiğinde ilişkiye yön veren tarafın erkek olmasının gerekliliği ortaya çıkmaktadır. bunun içinde erkeğin kadından daha olgun olması gerekmektedir. ayrıca olgun erkek o yaşına kadar bir çok deneyim yaşadığı için dışarıya karşı ilgisi minimum düzeyde olacağından hayatındaki kadına daha fazla odaklanır ve onu sahiplenir. yaş farkının az olduğu ilişkilerde kadınlar dominant bir kararktere bürünebiliyorlar, bu durumda özgüveni eksilmiş, kız gibi davranan erkek modelleri ortaya çıkmaktadır. bir ilişkiyi ayakta tutan en önemli unsur karşılıklı güvendir, bir erkeğin bu güveni sağlaması içinde her şeyi yaşayıp bitirmiş ve son liman olarak sevdiği kadını sahiplenmesi gerekir. bu olgunluğun işe yaraması için yaş farkı en az 10 olmalıdır.
10' dan fazla olmamalıdır. Bu rakam düzenli aralıklarla düşer, çünkü toplum çok hızlı değişir, kuşak çatışmasına sebebiyet verebilir.
Aynı yaş kız ve erkek zor oluyor çünkü kızlar olgun düşünmeye erkeklerden daha önce başlıyor.Erkek daha büyük olmalı ve en az 2 yaş fark olmalı.
-3 .
Takıyor muyum?
Hayır.
Adam benden olgun be.
Eskiden olsa ay olur mu öyle şey derdim ama tamamen çiftlerin arasındaki iletişimle alakalı.
Erkek kızdan 3 yaş küçük olmalı çünkü erkekler daha geç olgunlaşıyor.
Ben ondan kucuk gostermeme ragmen erkek arkadasimdan 4 yaş büyüğüm, çıtır seviyorum napiyim.

O yüzden ideal fark olarak 4 dicem.
erkek 6,8 yaşa kadar büyük olabilir.
fazlası bana göre baba kız ilşkisi gibidir
helalde olsa benim midem kaldırmaz.
Aynı yaşta olmamalıdırlar. En az 3 en fazla 7 yaş olması iyidir. Erkek kadından net bir şekilde büyük olmalıdır.
Erkek 5 yaş büyük olmalı.
erkeğin en az 4 yaş büyük olması gereken yaş farkıdır. günümüzdeki kadın erkek ilişkileri değerlendirildiğinde ilişkiye yön veren tarafın erkek olmasının gerekliliği ortaya çıkmaktadır. bunun içinde erkeğin kadından daha olgun olması gerekmektedir. ayrıca olgun erkek o yaşına kadar bir çok deneyim yaşadığı için dışarıya karşı ilgisi minimum düzeyde olacağından hayatındaki kadına daha fazla odaklanır ve onu sahiplenir. yaş farkının az olduğu ilişkilerde kadınlar dominant bir karaktere bürünebiliyorlar, bu durumda öz güveni eksilmiş, kız gibi davranan erkek modelleri ortaya çıkmaktadır. bir ilişkiyi ayakta tutan en önemli unsur karşılıklı güvendir, bir erkeğin bu güveni sağlaması için de her şeyi yaşayıp bitirmiş ve son liman olarak sevdiği kadını sahiplenmesi gerekir. bu olgunluğun işe yaraması için yaş farkı en az 4 olmalıdır.
Şahsi tercihim 6'dır.
Kişiler yeterli karakter olgunluğuna eriştiğinde yaşın büyük önemi kalmıyor ama 10+ yaş farkının bir süre sonra iki tarafı da sıkacağını düşünüyorum.

Olgunluktan ve yaşanmışlıktan hoşlanmak da bir yere kadar.
Başıma bir iş gelmeyecekse erkek bireylerin yaşça büyük olduğu ilişkilerden hoşlaşmıyoru.
ulan karı milleti denk getirsin 90 lık dedeyle bile evlenir. yeterki parası olsun amk. kime ne anlatıyorsunuz?
Erkek büyük olmak kaydıyla 10 yaşa kadar normal. Kadının 10 yaş büyük olduğu evliliği bir erkek kaldıramaz şahsımca.

Benim gördüğüm rekor 15 yaş ve gayet mutlu bir evlilikti. Yaşlar yakın olunca ister istemez bir problemler yumağı içinde buluyorsunuz kendinizi. ister erkeğin geç olgunlaşması diyin ister kadının erken olgunlaşması.

'Kot farkı' ilişki kurtarıyor çoğu zaman.
Arkadaş tokmakci amca bulmuş ideil yaş farkı yoh bla bla bla.
en fazla 72 olmalıdır.
Kadın erkek arasındaki ilişkinin kalitesi yaşla değil, kişilerin karakter ve diğer özellikleriyle alakalıdır.

Arada 20 yaş olupta gayette mutlu olan çok çift var.
Yaşi boşverin anlaşın yeter.
Erkek en az 5 sene daha büyük olursa cinsel anlamda süper olur.
Kız reşit ise sorun olmayacak durum.
Mal mülk erkekten,
Körpelik kızdan...
Asırlardır böyleydi.
10 yaş hala devam ediyor, ben 77 eşim 67.
En idealinin 3 yaş olduğunu düşünüyorum.
Bakın ideal olan diyorum, yaş farkı belli yere kadar artabilir elbette.