bugün

Muhtemeldir ki geceyi kanepede gecirecektir.
iki üç gün salondaki kanepede yatmayı garantilemiş, karısına iki üç gün ancak rüyalarda dokunabilmeyi hak etmiş erkektir. Evliliğin en temel özelliği biliyorsan da çaktırmamak olduğundan, acilen bu özelliği öğrenmelidir swh
'her doğru her yerde söylenmez' sözünün anlamını bilmiyordur.
adamı annesinden de mi kıskanacağız ya? vallahi anlamıyorum. annesi sonuçta. adamı seviyosan adamı doğuranı da seveceksin. anlamıyorum cidden, belki de bekara karı boşamak kolay geliyordur bilemiycem.
yeni jenerasyonda annesinden daha güzel yemek yapan eş bulabilen varsa bir çeyrekte ben takacağım.
ben diyemem
anam eski zaman karısı
eski zaman yemeklerini iyi yapardı
hatun değme aşçılara taş çıkartır.
Lüzumsuz konuşandır. Anasını da alsın gitsin.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
gece salonda uyuyacaktir.
Allah rahmet eylesin.
ata erkil bir aile yapısını devam ettiren tiptir.
Linç edilmek üzere olan erkektir. Belki bir kaç kırık falan.
yalan söylemeyen yazardır.ama alacağı cevap siktir git ananın evinde ye olucaktır.
Salakça konuşmuştur ne gerek var böyle şeylere zamanla eşinde sevdiğin tarzda yapar kalp kırmanın anlamı ne andaval.
işin sırrını bilmeyen erkektir. eşinin yanında onun harika yemek yaptığını söyleyeceksin, annenin yanında ise annenin harika yemek yaptığını. iki taraf bunu fark etmedikten sonra sıkıntı yok.
istanbul / ankara / izmir / bursa gibi bir şehrin ortasında kendi kendisine bile isteye mayına basmış olan erkektir. o ayağı oradan çekersen patlayacak çekmez isen zaten bir zaman sonra basamayacak duruma geleceksin gene patlayacak..

afferin tosunumaaaa stratejik derinlikçi abi geldi aklıma bir anda.. ortada hiç bir şey yokken kendi kendini nasıl imha edersin ders 1.
Şahsen ben evli olsam annem daha güzel yapıyosa açık açık söylerim. Karı bir şey diyemez evden atarım yoksa. Öyle de bir erkeğiz yani.
iyi bundan sonra sen yaparsın yemeği denilesi erkektir.
Yanlış yapan erkektir çünkü herkesin annesi en iyi yapar yemekleri ancak bazen bu kadar net konuşmak sıkıntı, annemin yaptığı yemeklere daha çok aliskinim demesi daha doğru olur.
tehlikeli sularda yüzüyordur.
Yavşağın önde gidenidir.
Eşini seven adam, annesiyle kıyaslamaz. doğaldır sonuçta herkes en çok annesinin yemeklerini beğenir lakin kırıcı sözler sarf etmemek, o yemekten kat be kat evladır. annesinin yemeklerini o kadar çok seviyorsa, alır tarifini verir eşine aynısını yaptırır. Yada;

Biraz saksıyı calıştırır " hayatım çok beğendim ellerine sağlık nefis olmuş, yoksa tarifini annemden mi aldın ? " der meseleyi bağlar.
Eşini aşcı sanan, yemek/ çamaşır/ düzen için evlenmiş tipik türk erkeği.

Bu istediğiniz aslında bir meslek arkadaşlar.
Ev işleri için birini tutuyorsun yapıyor.

Ah pardon, onlar bir de bedavaya kendilerini sunmuyorlardı di mi.

Kusuruma bakmayın unutmuşum.

Bu kadar yobaz kalan nadir milletlerdeniz.

Adamların çocuk veya özürlülerden farkları yok. Bir ütü lan, bir çorba, ya da çamaşırı alıp makeneye atmak.

Onu bile yapamıyorlar.

Buna rağmen karılar hâlâ koca peşinde.

Herkes mazo ülkede. Herkes deli. Herkes kafayı üşütmüş.

Amerika haarp ile oksijenimize bonzai mı attı naaptı lanetler.

Alçak obama.
evli olduğu kişiye ve evli olduğu kişinin kaynanası ile arasındaki sevgi derecesine göre cevap alacak erkektir. bana göre kavga gerektirmeyecek bir cümledir. sevsin de anasının yemeklerini sevsin yani. anne bu, anne.
Genellikle doğru olandır çalışan kadınlara lafım yok ama çalışmıyor ve yemekte yapamıyorsa hata yapmışsınız demektir zira bu yetersiz kadın yerine bir evcil hayvan alıp sevmek ve bir fuck buddy bulup sikmek yeterli olacaktır.