bugün

Harbiden ya. Reçete yazsanıza eşcinsellere de düzelsinler. Salyangoz kabuğu kadar beyninizle gloabal tıbbın hastalık değil olarak gördüğü eşcinselliğe hastalık diyorsunuz. Bravo yobazlar.
Eşcinsellik sebepsiz yere sağlıklı insanların içine düştüğü bir durum değildir. Bir erkeğin başka bir erkeğe ilgi duyabilmesi için hormonal yapısında bir takım bozulma ve sapmaların olması gerektiğine inanıyorum, bu inancıma göre yorumlayacak olursam eşcinseller kalkıp ortalıkta toplum ahlakını ve düzenini bozacak şekilde davranmadıkları sürece her insana olduğu gibi bir eşcinselede saygı duyulmasında bir yanlışlık olmadığını düşünüyorum.
Allahın yarattığı fıtratı, şeytanın ve nefsin türlü oyun ve pislikleriyle hem kendi hemde toplum adına bozmaya kalkanlara ne diye saygı duyacakmışım ki ?

Hem sonra ibneler saygıdan ne anlar ?

Lanetlenmiş pis bir işe saygı gösterilecek olsaydı. Bunu önce yaradan yapardı. Geçcen sen o ayakları. Saygı adı altında legalleşme ve ayıplanıp kınanmama özgürlüğü onların istediği. Bizde yok öyle üç kuruşa beş köfte.

ibneyse ibne dir. Neyse o. Eğriye eğri. Doğruya doğru. eşekçiler de aynı bokun laciverti. Yok bi farkları. Damacanaya hallenene gelince, tecavüzcülerden, eşekçilerden, ibnelerden aladır kat be kat.

edit: hali hazırda bu lanetlik melun pis işe devam edenleri tazir (azarlamak) lazım, şart ve elzemdir. Bu emri bil maruf ve nehyi anil münker den olup farz dır. kınamak sayılamaz. Ancak ve ancak gerçekten bu işi terk edip bırakıp tevbe edenler temizlenmiştir ve bunlar bu sözlerimizden müstesnadır. Fıkhı ekberi sizden öğrenecek değiliz.
insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş bu durumu bu kadar kınayan ölmesin gebersin.
Saçmalık değildir, ördekle eşekle ilişkiye girmeye çalışanların birbirini seven insanlara laf etmeleri, günaaah yanacaksınız tavırları kadar leş ve komik bir şey yok. Kimse kimseyi yöneliminden dolayı hor göremez, saygısızlık edemez.
Bu adamlar saygı duymayanlar damacana siken hayvan sikenlere saygı duysun bir zahmet o zaman.
pedofiliye saygi gosterenlere sacma gelir.
Bi de dersiniz ya "yaradilani severiz yaradandan oturu" diye.

Son olarak birlerinin hayati bizi ilgilendirmez, ne gommeye ne yuceltmeye gerek yok.
işe gelince erkeğiz adamın dibiyiz. işe gelmeyince eşcinseller ölsün!
Öyle bi dünya yok!
Lezbiyen sevişmesi izleyipte gaylara nefret kusamazsın canım
Eşcinselliğin her türlüsüne karşı olunmalı kadını erkeği ayırt etmeden. ibneliğe gerek yok.
Olayın ibnelikle falan alakası yok. Olayın özü senin gibi olmayanın seçimlerinede saygı duymak. Bunun için illa seninde gidip vurdurmana gerek yok. Benim için ibnelerde sizin gibi empatinin, saygının varlığından bi-haber öküzler kadar belli oranda saygıyı hakediyor. Nasılki öküzlük sizin yaratılışınızdan gelen bir özellikse, onlarınkide öyle. Sizin var olma hakkınıza saygı duymam ikinizide koynuma almamı gerektirmiyor.
Bediüzzaman: Hürriyet odur ki; ne nefsine, ne gayriye zararı dokunmasın. Yani tam ve mükemmel hürriyet, kişinin firavunlaşmaması ve başkasının hürriyeti ile alay etmemesidir.” der. Dolayısıyla eşcinsellik bir tercih meselesidir. Tabii ki saygı duyulmalıdır. Ancak eşcinsellerinde diğer insanların özgürlük alanına girmemesi gerekir.
bana giren çıkan birşey yoksa herkes kafasına göre...
Homofobiklik aslında gizlenmiş bir kimliktir. Ben demiyorum psikologlar diyor.
Eşcinsellere saygı duymayan kişi ve kişilere tek diyeceğim gidin damacanaya hayvana coluga çocuğa hallenen o din istirmarcilarina saygı duyun o zaman.unutmadan o sayfa duymadığınız escinsellerdeki g.t hiç biriniz de yok.
lanetli bir eyleme saygı duyulmaz.

öyle olsa idi hollanda gibi pek çok ülke resmi evliliğe izin verirdi.

demek ki sapık bir yaklaşım ki dünyada 200 küsür devletten bir kaçı dışında yasak konulmazdı.
"omo oslomo soygo gostormoyosonoz" diyerek sürekli ağlayan vahabilerin fikriyatı. çok basit: sana saygı duyulması için senin de diğerlerine saygı duyman lazım. ama tabiki bu vahabiler kendilerinden başkasına saygı duymazlar.
Kimse kimsenin normuna, yaşam tarzına, uymak zorunda değil. Dinen uygun olup olmaması da o kişiye ilgilendirir.
saygı duymak ne demek amk. ben ne isterlerse yapsınlar demekle kalmayıp yaptıklarını saymak zorunda mıyım. ben kendi hallerine bırakmakla saygı duymuş olmam ki, hiç bir şey yapmış olmam. ama zorundaymışım bak iki insan birbirini seviyormuş. onur yürüyüşü ayağına dildo sallayan orospu çocuğuna hemcinsini tercih ediyor diye saygı duymam ben.
eşcinsellere saygı duyuyorum, onları anlayabiliyorum ama iğrençleşenlere tahammül edemiyorum.

rüzgar erkoçlar'ı kimse eleştirmedi, keza bülent ersoy, zeki müren. ne yaşadılarsa gizli saklı olması gerektiği gibi yaşadılar, ortaya çıkıp "bursa çocuğuyum her yerde sikişirim" demediler ya da götüne lgbt bayrağı sokmadılar.

önce efendi olsunlar, insan olsunlar. sonra ister gay, ister lezbiyen, isterlerse biseksüel olsunlar.
sadece biseksüelleri normal gören zihniyete saygı duyma saçmalığı diye gider bu.
bunun önünü alamazsın hacıt.
saygı duyacaksın. unutmadan yobazca saldırmayın.
tuhaftır. karı gibi giyinip makyaj yapıp vurduran karı gibi hareketleri olan ipnelerin nesine saygı duyacağım. bir erkek olarak iğreniyorum nesine saygı gösterecem skerim böyle saçmalığı.
her eşcinseli kerimcan durmaz sanan beyinsiz yazar sıçmığı.

sen zaten saygı duyma sığır.
dünyadaki en büyük saçmalıklardan biri.

utanıyorum ulan, insanlık namına utanıyorum bunlardan ne saygısı be?