bugün

Ozi vardi benim bitane. Kizlardan hoslanmiyodu cok rahattim lan. Dusunsenize naparsan yap sallamiyor ad.. pardon escinsel kardes.
Çok normaldir. Bir erkek olarak Edindiğiniz erkek arkadaşlarınızla yatıyor musunuz? Yooo. Demek ki eşcinsel arkadaşla da arkadaş olmak demek yatmak anlamına gelmiyor.

Gönül rahatlığıyla gülüp eğlenebilirsiniz,
körle kalkan pasif gay kalkar dikkat gençler.
kendi alemlerinde takılsınlar benden uzak dursunlar yeter..
bir adet vardı. sonra evlendi.

biz de anlamadık.
gayet doğaldır, muhabbetleri güzel, barzoluk ve hanzoluk yok, ego yok kıroluk yok, adamlık desen o da var şaşırtıcı tabi.
Yok artık.
Güzeldir eğlencelidir. Cinsiyetleriniz farklıysa mesela kız sanız ve o erkekse beraber erkek kesersiniz, ya da erkekseniz ve o kızsa beraber kız kesersiniz falan..
Güzel , eğlenceli , iyi , kötü olarak kesinlikle bakılmaması gereken konudur . insana insan gözüyle bakmamız gereklidir . Yoksa her tarzda insana belli spesifik özelliklerine göre yorumlarsak insanlar arasında kutuplaşmaya ve üzüntüye sebep verir . Eşcinsel , zenci , transeksüel , down sendromlu , albino vb. ne fark eder ? Önemli olan insan niteliğinin taşımamız ve insana , insan gibi bakmamızdır .
iyidir hoştur süper kanka olurlar.
yurt dışında tanışırsan, daha bir medeni olurlar, entelektüel falan, yatağa girmeye niyetin yoksa eğlenceli tiplerdir
buradakiler ya kafayı sıyırdığı için öyle oluyorlar, yada öyle olduktan sonra kafayı sıyırıyorlar bilemedim şimdi.
Gerçekten konuşabildiğin içten arkadaşlardır. Gayet açık sözlü ve saf bi şekilde konuşabileceğiniz yardım alabileceğiniz ve onları yargılamadığınız sürece onlar için iyisinizdir. Tanıdığım biçok erkekten daha delikanlı daha dobra olan arkadaşlarım var.
o da insan ne gibi zararı görülebilir?

sadece psikolojik olarak rahatsız.
yapılmaması gereken tehlikeli eylem. her an arkadan üfleyebilir bu leş insanlar.
Ben bu olguya kesinlikle karşı değilim hatta çok istiyorum böyle arkadaşlarım olsun , onlarla beraber erkekler hakkında gıybet yapalım vs.
Benim yokta olsa fena olmazdı. Genelde kızlarla araları süper oluyor. Aracı olurdu. Bende ona erkek ayarlardım.
çok okurlar ve tatlıdırlar ama nedense hep bir kaç yüzleri var gibi geliyor bana.
Annemin bi sözü var ; “ hırsızla gezen hırsız, ibneyle gezen ibne olur” diye...

Siz mevzuyu anladınız...
Bir arkadaşım vardı. Yeni arkadaştık 1 2 aylık felan. Bi gün bana sana aşığım dedi. Şok oldum aq. Her fikre düşünceye saygım sonsuz ama çok rahatsız olmuştum. Şu an ne yapıyor acaba?
arkadaş olmadığınız taktirde dünyanın en büyük hakaretlerine maruz kalacağınız, kalpsizlikle suçlanacağınız ilginç ve saçma bir açmazı vardır bir de bunun. he amk, bir tek götünü siktiren erkekte kalp var ama biz homofobiklerde yok. siktiringidin.
Benim eşcinsel bir sürü arkadaşım var, kendim de biseksüelim ve çok eğlenceli bir grubuz.

Kimse kimseyi sırtından vurmaz, kimse kimsenin kuyusunu kazmaz, kimse kimsenin arkadasından iş çevirmez...

Heteroseksüel arkadaşlarımız da var ve henüz "hastalığımız" onlara bulaşmadı korkmayın sandığınız kadar bulaşıcı değilmiş demek ki.

Mutluluğun bulaşıcı olduğunu temin edebilirim ama kendi cinsine duyabileceğin bir aşk?

Hiç sanmıyorum.

Öyleyse bile zaten öyleymişsinizdir, geç fark etmeniz en başından beri öyle olmadığınız anlamına gelmez.

Peh.
benden uzak olsunlar.
vardı eş cinsel arkadaşım, günün birinde ben uyurken yatağıma girip taciz edince ağzını yüzünü dağıttığımdan beri konuşmuyoruz.
Aynen çok güzel dostluk kurulur. Misal benle dostluk kurmak isteyen olursa beklerim ;))
insanları dışlamak doğru olmayacağından dolayı olabilir.

Bir Freud tavriyla ele alirdim hayatini. Anlamaya çalışır anlatmaya çalışırdım onu ona.

başka bir yerden bakış önemli. Hayatına Hiç bakmadığı yerlerden bakmasını sağlamaya çalışırdım.

Ben bulurum bir sebebini bu sapışın. Ha o sapmayı değiştirmekle uğraşmazdım sadece nedenini bulurduk birlikte.