bugün

fragmanlara bakılırsa pazartesi günü ortalıgın mına koyacak dizidir.
bu arada bahar öl artık lan. gına getirdin mıy mıy.
Ramiz dayının yegeni olan,parayı bi yerlerden vurmuş, intikam hırsıyla hareket eden genç insandır.
tefoyla kamilin 12.bölümde sükse yaptığı dizidir.

ulan o değil de gitti canım şarap
ankara istanbul arasını otobüste vaktinizi en verimli şekilde geçirmenize yarayacak dizidir. Son 10 dakikası otobüsten inme mecburiyeti yüzünden hep kaçırılmakta insanda şöför bey kardeşe gidip bi tur daha atsak şölee olmaz mı deme hissi uyandırdığı da görülmüş şeydir.
Dizi izleme alışkanlığı olmayan birini kendine bağlayabilecek bir dizidir.Üzücü olan, hikaye kendilerinin de itiraf ettiği gibi Monte Cristo kontundan çalıntıdır.. *
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
ali'nin ölüp ölmeyeceğini merakla bekletmekte olan dizidir.
En sevilen hep yalnız kalacak...
--spoiler--
teyfik satış yaparak ayıp etti ama belliydi pekte severdim aliyle ikisini yalnız ali ölmezde teyfo gidici gibi bence çünkü taraf değiştirdi ezelin planıda anlatırsa aliye ezelin olayı biticeğinden indirceklerdir dayının adamları teyfoyu.
--spoiler--

(bkz: hadi bakalım)
--spoiler--
an itibariyle eyşan ın libidosunun tavan yaptığı dizi.
--spoiler--
--spoiler--
dizinin sonunda bir sürpriz olacak ve aliye silahı yine tefo çekecektir.
--spoiler--
4 ocak 2010 günü arka sokaklar'ın olmaması nedeniyle iyi prim yapacaktır. hadi yine iyisin...

tanım: zottirik bir dizi.
--spoiler--

sevgilimin elimden çalınmasına yardımcı oldu,
beni içeri attırdı,
ben hapishanedeyken o beni ailemi öldürmekle tehdit etti.

ama yapamam dayıı, ali abim o benim
köpek ısıracakken beni kurtardı o.

--spoiler--

(bkz: cem yılmaz) dan geliyor: laaaaağğğğnnn.
bahar'ın serdar'a "kızlar babalarına benzeyen bir erkeği arar ya, ben sana en benzemeyenini buldum"* cümlesiyle verdiği ayar sayesinde yarmış dizidir.
--spoiler--
dayı yine koydu çocuğu.
--spoiler--
(bkz: şimdi ne börek yicez)
ramiz dayı - ali sahnesi yine geçen seferki kadar sağlamdı.

--spoiler--
mesele seni göt etmeye doymamaksa kardeş...
--spoiler--
ali manyakmısın olum sen. daha önce mahalle bastın koydular çocuğu ama sen çok kaşınıyor lokantaya gidiyorsun. hiç mi kafan çalışmıyor yavrum. nerdeyse ağlayacaksın dayının karşısında.
ramiz dayı ile kerpeten ali arasındaki diyaloglar ile tavan yapan dizi. her hafta arka sokaklar'ı geçtiği için(hatta ab grubunda her hafta 2'ye katlamakta) arka sokakların olup olmaması pek önemli değil.
biri bana anlatsın ezel napıyo? azdın mı oğlum? demeden kendimi alamıyorum.
dizi ne zaman krize girse ramiz dayı araya giriyor ve inanılmaz sözleriyle yine performansı arttırıyor.her diziye böyle birisi lazım.
--spoiler--
ali: bugün senle köpeklikten adamlığa terfi ettik tefo.
--spoiler--
içinde ne döndüğünü, kimin elinin kimin cebinde olduğunu, kimin kime kazık attığını anlayamadığım dizi.
bu gece yine çılgın atan dizi.
tefo'nun hali diğerlerinden çok daha yürek yaktığı dizi.

--spoiler--

"iyi ki sen geldin abi..."

--spoiler--