bugün

şimdi yaşasın kızıl rusya diye bağıran ipneler türedi malesef . bunlar ecdadınıda kabul etmez zaten.
bu ezanlar ki şehadetleri dinin temeli
ebedi ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.
Bağzılarının anlayamayacağı durum. Hakaret etmiyeceğim diyorum ama dine inanca ezana bayrağa vatana kısaca bana benim olana ve ceddime ettiğin hakaretler dolayısıyla z.ktir git bu ülkeden avrupada abdde yaşa diyesim geliyor.
Bunların bir kısmı için zulüm 1453de başladı ama dimi bizans torunu Ermeni tohumu.
aslında o ecdadın torunu değildir.
burada torllük yapanlar çoğu gibi azınlık, rum tohumu, ermeni dölü ibnelerdir.
aldırılmaması gerekendir.
utandıran torunlardır. ayrıca bu torunlar batı hayranıdır.
not: istisnalar kaideyi bozmaz
ezanlar eziyettir diyenleri vardır.
Iğrenç bi ses diyen vardır.
Gürültü kirliliği diyen vardır.
ışte sikeceksin böyle torunları.
her devletin ordusu ve ordu mensuplarını savaşmaya motive etmekte kullandığı argümanlar vardır. kimisi isa aşkına, kimisi muhammed aşkına, kimisi başka bir şeyin aşkına savaşa sürülür.

ezan da bir argümandır. ezanlar susmasın diye en son kurtuluş savaşında şehitler verdik. ondan sonra bu argümanın kullanıldığı bir savaş yaşamadık. kısacası, cumhuriyet tarihimiz boyunca "yurtta sulh cihanda sulh" politikamız sayesinde savaşa girmedik.

savaşa girmedik ama kirli bir iç çatışma yaşadık. bu açıdan, şehit arıyorsanız çok geriye gitmeniz gerekmez; pkk ile bu ülkenin bütünlüğü için savaşırken verdiğimiz şehitleri hatırlayın. sadece 90 küsur yıl öncesine kadar şehit olanları değil, bu vatan için şehit olanların hiçbirisini unutmayın yeter. sadece ecdadın torunlarını değil, yakın zamanda şehit olan yaşıtlarımızın eşlerini, çocuklarını düşünün. her konuyu dine bağlayıp bari şehitte seçicilik yapmayın !
Titreyip kendine dönmesi gerekendir.....
arkadaşlar ezan kutsal değil, sadece namaza çağrının arapça ve melodili hali. bilin istedim.
Dinci ve akapeli vatan hainleri yüzünden susan ezandır, efendim. Susan canımız kanımızdır. Aşkımızdır, gözyaşlarımızdır. Sonrası da onlar, akapeli olmuştur yazık.
Dinci ve akapeli vatan hainleri yüzünden susan ezandır, efendim. Susan canımız kanımızdır. Aşkımızdır, gözyaşlarımızdır. Sonrası da onlar, akapeli olmuştur yazık.
Ezansız büyümüş bir nesilden neşet etmiştir.

Daha 1932de ezanlar cebren susturulmuş. sonrası müezzinler ulum ulum ulumuştur 18 sene,

Yunan gelse de her halde ilk ezanı susturacaktı,
yani Boşuna şehit olmuştur !
gereklerle bağdaşmayan hamaset söylemidir. tüm sağ politikacıların sıklıkla başvuru duygu sömürüsü aracı olmuştur.

bu vatana en çok ihanet edenler, işgalciler siyasi emelleriyle kendi çıkarlarını birleştirenlerdir. onlar ki, ezanın arkasının gizlenerek dini kendi çıkarları için kullanmışlar ve halkın direnme iradesini felce uğratmışlardır. onlara göre, yunan işgalciler ezana saygı gösteriyordu, bu yüzden onlara karşı direnilmemeliydi ve düşmana karşı savaşan kuvayi milliye kafir, halife düşmanıydı. vatanseverlere idam fermanları çıkaranlar bunlardı. halkı savaşa ikna etmek bunlar yüzünden son derece gü olmuştu, ama başarılmıştı.

vatan iin kanını döken ecdada layık torunlar olmak istiyorsak, softaların tıpkı o zamanlardaki gibi bağımsızlık ruhumuzu yok etmelerine izin vermemeliyiz.
ahlaktan sonra hürriyet kavramının da dincilerin tekelinde olduğunu öğrendiğimiz başlık. size oksijen veren ağacı sikeyim.
göktanrısının adıyla savaşa koşup can vermiş bir ecdadın kılıç zoru, can korkusu ile islama geçmiş çocuklarının torunu olan adamın torunlarıdır.