bugün

emre Aydın'ın aralık ayında çıkacak olan albümünün adı.

1. akşamlarda parmak izlerin
2.geceler kara tren
3. eyvah
4. bitti tebrikler
5. buralar yalan
6. eylül
7. belalım
8. ses ver
9. artık özlemek istemiyorum
10.sen gitme
Sonra Ekim, Kasım, Aralık falan. Öyle gider.
yarım kalmış bir cümleye benzer albüm adı.*
- öyle takılıyoduk. ben malaga içerde yenilmez dedim.
+ eee?
- eylül geldi sonra "yok aga sen o maça gol yok gir" dedi.* *
Emre aydının hiç beklenmedik kadar berbat albümü. Kasımda cıkacak efenim.Rocka dair bişey eser miktarda yok. Nerde o afili yalnızlıktaki haykırmalar? Denilesi albüm.
Emre Aydın - Eylül Geldi Sonra (Album Teaser)

Emre Aydın'ın Aralık ayında yayınlanacak "Eylül Geldi Sonra" adlı albümünde yer alan şarkılardan kesitler dinleyebilirsiniz.
—————————
«Eylül Geldi Sonra»

1. Akşamlarda Parmak izlerin
2.Geceler Kara Tren
3. Eyvah
4. Bitti Tebrikler
5. Buralar Yalan
6. Eylül
7. Belalım
8. Ses Ver
9. Artık Özlemek istemiyorum
10.Sen Gitme

http://www.youtube.com/watch?v=6cpnb8CUxOQ
nazan öncel in efsane şarkısı '' geceler kara treni'' içinde barındıran, 2013 ün son dakka golü olarak gördüğüm emre aydın albümü.

hamiş: '' eyvah'' fena bir şeye benziyor. 5 sn bile yettı çarpılmama.
Yine ne acı çekmiş denilesi Emre Aydın albümüdür. 17 aralıkta piyasadadır. şaka bir yana iyi ki var bu adam.
Nete dusmus sarkilardir.

10 numara olmus.
Çıkış tarihi "bugün" olan emre aydın albümüdür.

Teaser'ında bile parçalamış bir albümdür.

Radyolar açık, şarkıların tamamını dinlemeyi beklemekteyiz.
en çok sen gitme şarkısını beğendiğim albümdür.
Rock yok tat yok şeklinde açıklanabilecek emre aydın albümüdür.
emre aydın'ın resmen sıçtığı albümdür. 1-2 şarkı dışında pek bir numarası yok. nerede o afili yalnızlık'taki, kağıt evler'deki kalite? 2012'de çıkan iki single ** bile çok umut vadediyorken 1 senede sıçmış resmen adam. bir sonraki albümde acilen toparlamazsa benim için emre aydın bitmiştir.
herkes tarafından eleştirilen benim tarafımdan beğenilen albüm. gayet başarılı. evet.
ergenler tarafından beğenilmemiş olan emre aydın albümü. ay götüm demek istiyorum sayın seyirciler. ay götüm. emre aydın büyüdü. artık ergenlere hitap etmediği için, daha olgun bir müzik icra ediyor. afili yalnızlık falan unutun bunları. eylül geldi sonra emre aydın'ın bugüne kadarki en güzel albümüdür, en olgun albümüdür. geceler kara tren ve belalım'ı cover yapmayıp 2 emre aydın şarkısı daha olmalıydı bu albümde. akşamlarda parmak izlerin nasıl bir albüm açılış şarkısıdır arkadaş ! ilk şarkıdan knock-out ediyor zaten seni. eylül, eyvah, bitti tebrikler, sen gitme, artık özlemek istemiyorum, ses ver... abi bütün şarkıları güzel albümün. ve an itibarıyla üzerinden 3 yıl 3 ay geçmiş ve halen ilk günkü gibi dinleniyor.
...Ekime kadar yolun var dedik.
ekim daha iyi olacak.
güncel Önemli Başlıklar