bugün

herkesin yapamadığı eline yüzüne bulaştırdığı malzeme. efenim bilmiyorsanız çekmeyin. kalemle halledin işinizi.
bu zamana kadar 1-2 kez duyduğum makyaj malzemesi(ymiş).

valla yalan değil, ben bunun ismini ilk duyduğum gördüğümde böyle ne biliyim bir tır markası, otobüs markası falan sanıyordum nedense artık.

geçen hafta iş yerime 2 kız arkadaş geldi, bunlar benim masamın önünde oturup kahve içerken ben de telefonla konuşuyordum ve bunların bir sözüne kulak misafiri oldum.

+yok hayatım buket çok güzel sürüyor aylaynırı.
-yok ya ben buketin sürüşünü beğenmedim.

tam telefonu kapatırken bunu duyduğumdan ''bi dakika bu buket dediğiniz kız aylaynır mı kullanıyor oha lan nasıl yapıyor bunu'' dedim. garip garip yüzüme baktılar, ''ne var bakardi bunda, bende kullanıyorum sürüyorum aylaynır''.

bu sefer ben garip garip baktım bunlara. bir gariplik vardı ya, bu kızlar koskoca otobüsü minibüsü nasıl kullansınlardı?

+kızlar şunu bir anlayalım, sizin bu kullandığınız aylaynır nedir bir söyleyin bakayım bana?
-bakardi, sen şu gözümün kenarına çektiğim boyayı görüyor musun?
+evet, rimel değil mi o?
-oha bakardi o kirpiklere sürülüyor. işte bu gözümün kenarındaki aylaynır. sen ne sanmıştın aylaynırı da şaşırdın bu kadar?
+o muymuş aylaynır ahahaahaha. neyse boşverin benim ne sandığımı.

beni aldı bir gülme. ben otobüs sanıyorum tır sanıyorum, kadınlar bunu nasıl kullanır diyorum derken bu aylaynır böyle bir şey çıktı. bir de rimel kirpiklere sürülüyormuş onu da öğrendim. ne haltıma yarayacaksa artık. *
kadınların erkeği kapıda bekletme sebebidir.
Üzer.
görsel
Silerken gözünüzü kan çanağına dönüştüren makyaj malzemesidir.
kadınları güzel gösteren makyaj ürünü.

günümüzde sürmesini bilen kızlar,
yemek yapmasını bilen kızdan daha fazla değer görürler.
ıslak mendil ya da dandik temizleyiciler ile çıkarılmaya çalışırsa gözleri kan çanağı da yapar, gözleri oyar da. en değerli kıyafetiniz cildiniz, madem sürüyorsunuz adam akıllı ürünler kullanın hem kozmetikte hem de dermokozmetikler de.
Göz kapağında başlayan bulgaristan sınırına kadar uzanan çizgi. *
Özel günlerde çekin tamam da eyelinerım bitti diye okula gelmeyen kız var kızın gözlerinin doğal hâlini hiç göremedik.
(bkz: amy winehouse)
arapların sürmeyi bilmediği makyaj ürünü. onlar götüne soksun.
En kurtarici makyaj urunu bir eyeliner rimel birde ruj cogu zaman yeterli. Fakat eyelineri gozunun bir parmak yukarisina cekenler siz Allah askina kullanmayin.
Tek dokunuşla muhteşem sonuçlar.
Ustası olduğum makyaj malzemesi.
Bir kadına en çok yakıştırdığım makyaj şeysi. Bu makyaj şeysi kızları eyeliner çekebilenler ve eyeliner çekemeyenler olmak üzere ikiye ayırıyor. Çeken cidden çok güzel çekiyor. çekemeyen ise sıçıp batırıyor. Ortası yok bunun.
Ayrıca eyeliner çekebilen kız > eyeliner çekemeyen kız.
Benimki böyle
görsel
Bazı kızların makyaj denince akıllarına gelen tek şeydir.
Çok guzeldir kizlara yakisir ama o kuyruğu Allahuekber daglari gibi uzatmayin ya lutfen .
Dünyanın en güzel makyaj malzemesi en çok da iri gözlü kadınlara Yakıştırıyorum.
aylenmayer diye okuyan sevgili * .
ismini her okudugumda tofas markasi saniyorum.
Beceremeyenlerin ısrarla denememesi gereken makyaj malzemesidir.
görsel
bitch please*
Güzel çekene yakışır.
Çekelim, güzelleşelim. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar