bugün

hacdan gelen sürme kalemler var ya . onlarla çok daha güzelini yaparsınız göz makyajının. hem sürmesi zor da değil.
bazilari oyle bir cekiyor ki aman allah im.
insanı öyle değiştirir ki şaşar kalırsınız. Düşük gözleri kaldırır, küçük gözleri büyütür, büyük gözleri küçültür. Şahane bir şeydir.
Türk kizlari cok guzel eyeliner suruyor
top model lindsay ellingson da turk kadinlarinin eyeliner konusunda cok basarili oldugunu soylemistir
ayrica goz yapisi bilinerek dogru bir bicimde surulen eyeliner istisnasiz her kadina yakisiyor sahsen.
Benim de vazgecilmez 3 makyaj urunumden biridir.
Eyeliner, rimel, kirmizi ruj.
Bir hatunu ciddi manada alimli ve guzel gosteren seydir.

Bir de duzgun surebilseniz tam olacak ama..

Duzgun surebilen hatunlar acik oy pls*

Edit: evlenmicekseniz oylamayin kizim*
Biz çekik gözlüleri japondan hallice yapar. Sürmeyiz. Of zaten güzelim niye süriyim. Yeter.
Muntazam sürülmez ise hiçbir şeye benzemeyendir..

Arkadaş acele etmeyin öğrenene kadar.. Ben Sizi düşünüyorum.
bazı kadınları pandaya çeviren alet.....
Aylaynır. Kalıptan anlaşıldığına göre göze çizilen çizgi gibi bir şey herhalde.
Birbaşa sürən qız bilmirəm. Amma mən kişi olaraq qadınlardan daha yaxşı sürərəm. Belə makiyajın içinə soxum.
her gün sürmeden evden çıkmadığım makyaj eşyasıdır. gerçekten uğraş ve bol pratik ister zira ilk sürmeye başladığım zamanlar eşit uygulayamadığımdan kaynaklı bir gözüm yukarı diğer gözüm aşağı doğru eğimli duruyormuş dediklerine göre. kalın sürdüğüm zamanlarda da pandaya benzetiliyordum. çok ince bi' çizgisi var onu yakalamak lazım. kadına zerafet katan ayrıntı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.
Vazgeçilmezim olan fakat önemli günlerde düzgün çekmediğim bir makyaj ürünüdür. Bende artık Allah çektirmesin diyorum.
Bazılarına çok yakışıyor böyle vampir gibi olan kızlar var yirim!
Yakisana cidden yakisiyor ama bi ben alisamadim sanirim buna.Yapay bi goruntu olusturdugu kanaatindeyim, makyaj anlayisim no-makeup makeup oldugu icin saniyorum.
Bir de goz sekline uygun eyeliner cekilmeli kesinlikle. Aksi takdirde pandaya donusmek an meselesi.
Bir kerede çektiğim, düzgün çekmek için yıllarımı vermediğim makyaj şeysi.
Gözüm açık sürerim, pek ihtiyaç duymasamda.
yetenekli oldugum nadir konulardan biri bu malzemenin hakkini vermek.
daha pratik kullanim icin alternatif; dipliner.
Sürmek için uğraşmadığım, uğraşsam da sürmeyi beceremeyeceğimi düşündüğüm makyaj malzemesi. Olmasa da olur vaktimi buna harcalayamam.
Bazı kızların tek güzellik kaynağı olarak algıladığı makyaj malzemesi. Yeter artık.
(bkz: Kiz avi)
kulağa kadar çekilmez, az insan olun.
https://tr.pinterest.com/pin/383228249523713027/
Eyeliner normal şartlar altında bayanların güzelleşmek için kirpiklerinin hemen üstüne çizdikleri geneli siyah renkte olan bir kozmetik üründür. Bunun yanı sıra ruj niyetine de kullanılabiliyor.
eyeliner ne amk dedirtmiştir.

edit: teşekkür ederim mesaj atanlara. rujun farklı bir versiyonuymuş.
Sayın diva, bi çile bülbülüm okur musunuz lütfen?
renkli olanları herkese yakışmaz.