bugün

benim ödediğim vergilerle maaşı ödenen yalaka bir özel harekat polisinin sur 'da duvara yazdığı iddia edilen yazı.

şimdi burada polisin siyasete dahil oluşuna mı, yazdığı yazının salaklığından yola çıkarak güvenlik güçlerinin çoğunun kafasının içinin boş oluşuna mı, tayyip bunları görünce çok duygulanıyor diye haber yapıp yalama sınırlarını aşan sabah grubuna mı, onlarca şehit varken bunu yazan polis/haber yapan basınımız oluşuna mı üzüleyim ne edeyim cidden artık bilemiyorum.

özel harekat polisinin bu cahilce yazdığı yazı hakkında akşamdan beri kafa patlatıyorum. aslında siyasetin en alt basamağında, sadece memur ve seçmen olarak yer alan basit bir polisin bile yazısındaki şifreleri doğru okumak gerekir. şu farkında olmadan yazdığı aptalca duvar yazısından bile aslında her şeyin sorumlusunun kim olduğu olduğu ortaya çıkıyor.

yüzde elli hala evde zor mu duruyor? hazır evdeyken objektif olarak olaylara bakıp, uzun zamandır kullanmadığı beyinlerini azcık yoruversinler. şu son savaşlar benim savaşım değil, koalisyon olursa ülkede kaos olur, istikrar için ak particilerin savaşı bu. evde zor duran %50 klavyede vatan kurtarıp akp karşıtı olan herkesi vatan haini ilan edene kadar peygamber ilan ettikleri müstakbel başkanlarının sahadaki yani cephedeki işleriyle ilgilensinler biraz.

görsel

kaynak: http://www.sabah.com.tr/g...izim-de-rtemiz-var-mesaji
Yan tarafada yanlış yazıp karalamislar. " ey rusun.. " hahah. Lan bari baska duvar bulaydın.

Bizim de jpg miz var hemde vesikalık.
Aziz Yıldırım: bizim de rvp'miz var.
sizin rpgye gerek yok.bizim rte bizim ülkeyi darmadağın ediyor zaten demek istemiştir.
bu mesajin anlami...

"iyi oku serefsiz..!
biz 30 yilda 35 bin insanimizi sehit verdik yinede guneydogugu vermedik.
bundan sonrada verirmiyiz lan..!"dir...
Allahım ruslar rpg atarken biz de rte atalım.

Amin.
gobbels'e rahmet okutturan pr çalışmasıdır.

aferim iyi düşünmüşsün.