bugün

arama butonunun yanındaki küçük radyosu ile alemlere aktığınız sözlük. yazarları çok sıcakkanlıymış biz öyle duyduk. ikinci nesil alımı varmış bir gidip denesek alırlar mı bizi acaba ?
çift fireymli olmasının mükemmel bi durum olduğu sözlük. çünkü solda ciddi bi şekilde giri girebilirken sağda eğlenceli bi şekilde geyik yapabiliyoruz. bu güzel bir şey sonuçta sosyal medyayı kafamız dağılsın eğlenelim ama gündemden de uzak kalmayalım diye kullanan insanlarız.
samimi gececi tayfasıyla kendine bağlayan sözlük. 2. nesil yazar alımı da hala açık olan sözlük.
geçen sene bu dönemlerde sardığım ve uçurulduğum sözlük.yeniden kaydolalım bakalım.
aralarına yakın zamanda katılıp radyosunda djlik yaptığım arkadaş ortamlarına girdiğim enfes sözlük. yani sadece sözlük değil.
bu ayın sonunda 25 bin barajını zorlayacak olan sözlük. ilk bir dakika üşüyosunuz ama sonra alışıyosunuz.
kız oranı epey yüksek sözlük. çok da misafirperverler. oyyyşşş.
yüzde 42.3 gibi kadın yazar oranına sahip sözlük. hiç vakit kaybetmeden hesap almak lazım.
para vereceklerse haklarında makale yazacağım site.

ha bu arada 5 günlük tatile falan inanmayın gençler. viral reklam.
günün bu saatinde 1000 entryi aşmış sözlük. insan ne tarafa yazacağını şaşırıyor.
oldukça samimi bir sözlük.
Yazarlarının sıcak kanlılığı ve samimiyeti sayesinde tam bir aile ortamı bulabileceğiniz bir sözlük. Çift frameli bir sözlüktür; sağ tarafta derdinizi, sol tarafta bilgilerinizi paylaşmak ve bunları yaparken kutup radyo ile eğlenmek mümkündür.
Neredeyse yarım saatte bir entry girilen ölü sözlüktür.
bu ay büyük bir yükselişle interaktif sözlükler sıralamasında 4.sıraya yerleşecek sözlüktür.

çok değerlenecek oralar benden söylemesi.
Yöneticilerinden birinin " ben kürdüm ama senin burada yazmanı çok isterim" diye mesaj attığı mazoşist oluşum.

tabi nazikçe geri çevirdim kekoyu.
isimden kaybediyor bir kere hem neden burda zırt pırt reklamı yapılan bir sözlüğe millet üye olsun ki?
deneme amaçlı üye olduğum sözlük. Değişik bir ortamı var.
ortamı iyiye benzeyen sözlük. orada buradan birkaç yazar gördüm.
exkutup ne amk diye hayiflandiran sözlük. reklam yapmayin lan yavsaklar. Siktrn gidin nerede yaziyorsaniz yazin ibneler.
haxball maçları bizimkilerden daha çok sarıyor. bir de hemen herkes geliyor. maçlar kalabalık geçiyor.
arasıra takıldığım sözlük. Ortam ve sözlük sitesinin yapısı güzel. Online kişi sayısı 20'yi geçmiyor. Dakikada 6 entry falan giriliyor.
Alternatif bir sözlük klonu.
beğenmediğim sözlük. ama yazıyorum orda. neden yazıyorum ben de bilmiyorum, ama yazıyorum işte.
Telefon mu kasıyo sözlükten mi kaynaklaniyo merak edilesi yer.
sağ frame'i oldukça kaliteli bir sözlük.