bugün

güzel olup olmaması kişinin karakterine ve biraz da karşı taraf ile uyumuna bağlıdır. iki taraftan birisi yumuşakbaşlı diğeri de baskın bir karakter olursa gül gibi geçinip giderler.
onun dışında bir tercih olarak düşündüğümüzde asla merkeze oturtulmaması gereken bir olgudur. zira insanın özgürce yaşayacağı zamanlarını elinden alabilir. ekstrem bir durum olarak kişiye özgürlük de getirebilir, tabii bu daha ender rastlanan bir evlilik olur.

ha akıl işi mi diye sorarsanız, asla değildir.
görsel
anlatılmaz yaşanır.
Yarı açık ceza evi.
Benim gibi 29 yaşına yeni yeni girmiş ve hala bekar olanların evli arkadaşlarına " eee nasıl gidiyor evlilik? Tavsiye ediyon mu ? " diye sorduğu ve aldığı cevaba göre ideal eşi arayanların konusu.
Ceeeevap versenize laaaaaaan. Merak ediyor insan.
Evlilik bu zamanda çok güzel olmasa da her bireyin gerçekleştirmesi gereken duygusal bir bağdır.
görsel
Toplumda üstüne yalan yanlış kriterler yüklenen çok da bir ayrıntısı olmayan kurum.
geceleri sarılıp uyuma eylemini düşününce insanı cezbediyor da işte karşılıklı olarak birbirini sevebileceğin, karakter ve yaşam tarzlarının uyduğu bir insanı bulabilmek çok zor geliyor bana.
başka bir konuda açıklamıştım.

https://www.uludagsozluk.com/e/42700690/
bir durum. her şey yerli yerince oturunca düşünebilir bir olgu. 25 yıl öncesiyle, bugünün evliliğe bakış açısı çok değişti ama. yani bundan bir 25 yıl sonra daha görürsek eğer çok başka hal alabilir. evlenmeyenler daha çoğalabilir. ki çoğalıyor da zaten. ama ben evliliğe olumlu bakanlar tarafındayım yine de.
ben daha kendime katlanamıyorum bir de başkasıyla ve onun ailesiyle mi anlaşmak katlanmak zorunda olacağım yok yok bu evlilik işleri benim gibi birine uygun değil allah korusun.
kötü bakmıyorum, ancak aile düğün vb avamlıklara gelemem.
Yoktur, yani bu konuya bakamıyorum. Vaktim yok, hiç evlilik insanı da değilim.
Karsindakine güvenmemek değil olay. Evliliğin ciddi bir olay olması olay. Gelemiyorum ciddi şeylere. Tabii ileride ne düşüneceğim onu bilmem.
görsel
https://www.instagram.com...GHc/?igshid=1w5j8j09crnti tam olarak böyle (bkz: swh)
1-2 sene önce sorulsa “üç kelime; topuk, topuk, topuk” derdim fakat artık kendimi hazır hissediyo ve asgari şartlar sağlandığı takdirde evlenmeyi düşünüyorum.
Sol omzum üzerinden baktığım açıdır, zira yakın gelecekte sol yanımdan elimi tutacaktır.
görsel
geçineceğimi konu komşuya muhtaç olmayacağımı bilsem şu an evlenirim. dünya ya hayırlı 1-2 evlat birakmak tek amacım olurdu .
neden olmasın? yeter ki birbirimizi sevip, sayalım; birlikte eğlenebilip, kaybetmekten korkalım.
görsel
bütün saçma sülalesini püsürünü dayamayacak, bu olayın iki kişilik bir ilişki olduğunu anlayabilen insanlar için güzel bir müessese. anam düğün özeniyor, biraderimin düğününde yapıldı biz de yapalım zırvalıklarındaki kişiler kimsenin başını yakmasın derim. kendi saçma hayatınıza başkasını sürüklemeyin.