bugün

içleri geçmiş yazarlardır. ayrıca artık özgür olmadıkları için arkadaşlar ile barlara ve clublara gidemezler. bırakın barı, çoğu zaman halı sahaya bile gidemezler. her şeyi iki kişi yaparlar. kişisel sınır diye bir şeyleri kalmadığı için yalnızlıklarını da yaşayamazlar. iki tarafın da karşı cinsten arkadaşı kalmamıştır. her ikisinin de yalnzıca tek bir arkadaşı vardır: evli olduğu kişi.

daha çok şey yazılır ama bu insanlara bazen üzüldüğümü söylemek isterim. biz bekar olup sonsuza kadar da bekar kalacakken bu insanlar bir hapishane hayatı yaşıyor resmen ve ben bunu timsah tarafından yenen ceylan belgeselini izler gibi hüzünle izliyorum. bu durum benim canımı sıkıyorsa kim bilir onların canını nasıl sıkıyordur tahmin edemiyorum.
(bkz: thelma)
edepsizlik yapmayın kadına.
Benim. Hayatımın en eğlenceli anları eşimle, hayatımın en muhteşem anları da kızımla geçirdiğim anlar. Siz gidip barda sulu bira içerek eğlenmeye devam edin.
Çoluğunun çocuğunun rızkını sözlükte karı kızla yiyorlar.
erkek olanları finansal köledir.
Tez zamanda aralarına katılmak istediğim topluluk.
görsel
bir zamanlar bendim artık değilim...
Benide yazın.
şükürler olsun aralarında olduğum yazarlar topluluğudur.
Her ayın 15 inde maaşı iple çeken yazardır ... Benim dir.
Nişanlı olarak evliliğe ilk adımı atmış yazar olarak, ikinci adımı heyecanla beklemekteyim.
(bkz: sözlüğe evlenme amaçlı giren yazar)
Sözlüğe gt veritabanı olarak bakan userları üzmüştür. Aa evli misin neyse.
(bkz: karımı boşayıp seni alacağım)
Sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta leopar ve sözlükte yazar olan kadınlardan hep etkilenmişimdir. Ayrıca evinin kadını çocuklarının anası olabiliyorsa ne mutlu onlara.
medeni hal ile sözlük arasındaki ilişkiyi akıllarına getirmeyen yazarlardır.
(bkz: noxeca)
(bkz: thelma)
kadın hamile birde. allah analı babalı büyütsün, erkek olur inş.
tengir budun, 35 üstü evli yazarlar kulübünü de kurarsa hiç şaşırmamak gerekir.
evli erkeklere sorum evlenince internetten çıplak , dekolteli kadınlara bakabiliyor musunuz
evli bayanlara sorum kocanızın internetten çıplak kadınlara bakmasına izin verir misiniz

tek şartım sadece evliler cevap versin.
"evli erkeklere sorum evlenince internetten çıplak , dekolteli kadınlara bakabiliyor musunuz?"
Bakmaması mümkün değildir.
bir zamanlar evli olup şu anda bekar olan sözlük yazarlarının sayısından az olan sözlük yazarı alt kümesidir.
Evli ve uç çocuklu olarak cevap veriyorum, haram
olduğu için bakmamaya gayret ediyoruz.
Sözlük de aranan cevapları aslında yanı başında ki kişiden öğrenebilirsiniz.
Örn: babanız.