bugün

(bkz: amı olanın imanı olmaz)
Aşağılıktır. Hiç mi gururun yok?
evli bir kadınla yatan erkekle, aynı seviyededir. hiç öyle sevgili olmak deyip, başlığı yumuşatmayın.
bunu yapanlar, bayanların pek sevmediği kişilerdir. gerçi bunu eleştiren aynı bayan evliyken, karşısına Brad Pitt çıkıp gel yatalım dese, en fazla 1 dakika dayanır, sonrasında onunla gider, sonra da akşam eve dönüp, işten dönen kocasına "Hoşgeldin kocacım, bil bakalım sana ne yemek yaptım," der.

Kıssadan hisse, insanoğlu çiğ süt emmiş bir varlıktır. hayatı da sevdiğiniz insanları da kafanızda olduğundan fazla büyütmeyin. yaşamaya bakın. siz bu yazıyı okurken 10 saniye daha gitti...
Kuma olmaya razı gelmektir.
Dincilerin desteklemediği şey.

4 karın olsun ama eşini aldatma.

Hımmmm.

Geberin.
şu ana kadar okuduğum yorumlardan yola çıkacak olursam hakketen bu konuya dair neredeyse hiç bilgileri yok diyebilirim. etik dediğiniz insanların ağzında bir sakız.
Ağzına yumruğu kodugum gibi Kırarım.
Karakter yoksunu bir insanın yapacağı bir şey bilmiyorsa yani adam söylememişse evli olduğunu sıkıntı yok fakat kadın bunu biliyor ve devam ediyorsa afedersiniz ama benim için yaptığınız eylem fahişelikten başka bir şey değildir. kadın demek bu demek değil kadın demek seçilen olmak demektir seçen bir kadın her zaman bu durumlara düşer seçen değil seçici olun yani.
Ortalıkta adam mı kalmadı saçmalığıdır. Çıkar ilişkisinden, gemi yürütmekten başka da bir bok değildir. Hadi günahı bi kenara bıraktım, bir kadının başka bir kadının kocasına el atmak nedir yaa!?
Bi ziktirin gidin la, başlarım hikâyenize.
Cocoonatım senin yerine ben etiketlerim bu kaldırım çiçeğini..

Efenim şimdi kimseye orospu demem ama bu kaşarlıktır, sonra bilmem ne yaptılar bana deyip açık etmek işte bu orospuluktur, madem yaptın hele ki pişmansın sende kalsın insan pişman olduğu bir şeyi açık etmez gizler.

Ama orospu olursa ruhu anlatır zevk alır ağlak ağlak.

Boşversene.
Yakın arkadaşımın başına gelmiş bir durumdur. En boktan durumdur teselli edecen abi neyine edeceksin bir adamın evli olduğunu anlayamayacak kadar salak işte. Burdan o orospu adama sevgiler bizim kızlar çok fantezi yaptı üstünde. En son boş otobüste oturamıyordun. Evliysen evli olduğunu söyle aq götlüğün lüzumu yok.

Bir de şu evliyim ama karımı sevmiyorum muhabbeti vardır. Ulan ben sevmediğim insana bakış aatmıyorum nasıl aynı yatağa girebiliyorsunuz tahsilli orospular.
bu devirde evsiz adamların sevgili bulması imkansız zaten.
Verecekseniz verin ona kimse karışmaz ama sevgili olup da yuva yıkmayın derim ben.
Bir veren bir daha verebilir ona da lafımız yok.
Her gelene bir kere verebilir.
Gelene gidene verebilir.
Verip veriştirebilir.
Kimse birşey demez ama yuva aile yıkmayın.
o kadını seninle aldatıyosa seni neden aldatmasın dedirten durumdur.
Vay be burada orospu duyari bile kasilmis. Helal olsun.
Salaklıktır.

Orospuluk dediğimiz şeyi yapan adamdır. Kadın bekar. Kadın istediğini yapar. Sorumluluğu yok mallar. Burda sorumluluk erkekte. Çünkü yuvası olan o. Duyar kasan ahlakınızı sikeyim. Adam düşünmemiş girmiş işe. Anasını siktiklerim adama bir şey dediği yok salak kadına namussuz çekmiş. Türkiye bu işte. Namussuzların namus sattığı orospu evladı dolu ülke.

Bacım suçun var ama az. Bu anası sikişmişlere bakma. Ama ilişki yaşadığın kişi bunlardan daha beter orospu çocuğu. Kolay gelsin.
Dünyanın en tahammül edilemez durumu. Bekar mı bitti ulan memlekette! Sevgili olmadan kibarca red edip eşine durumu anlatmanız gereken olaydır.
Bu kadar bekar insan varken çok gereksiz bir ilişki türüdür.
günümüz kadınlarının özellikle dikkat ettiği iki şey var bu toplumda bana bakabilir mi? beni mutlu edebilir mi?

genelde bana bakabilir mi kısmında takılıyorlar. mutluluğu önemseyen pek yok. kadınlar garip varlıklar düşününce ben 53 kadınla okudum felsefe bölümünü. hepsi birşeyler anlattı bana hepsi de anlattıklarının zıttını yaparken görüldü tarafımca.

kadınlar sözde para mevki önemsemez, evli erkeğe bulaşmaz. ama özünde ne yapmam derse onun içinde bulur kendini öyle bir varlık.

erkeği yüceltmiyorum tabi ama erkek en azından tek yönlü, yaparım diyip yapıyor.

tabi kadın erkek gibi hoş görülmüyor toplumda böyle hikayelerde yaftası belli ondan belki de.
orospu olunduğuna delalettir.
eğer erkekseniz*
Gönül bu arkadaşlar.
Pardon bekara karı boşamak kolay yazacaktım karıştırdım.
naptınız koca koca yalanlar mı izlediniz? madem akşamdan kalmasınız birkaç kelam da ben edeyim. çok nettir, bunun yorumu ne ekersen onu biçersin
-kadının, sevgilisi olan bir adamla evli olması
-evli bir adamın sevgilisi olması
-sevgilisi olmasına rağmen evli bir adam
-kocasının sevgilisi olmasına rağmen evli bir kadın
-........

-........
Gönül bu demiş birisi de. Kimse alıcı gözle bakmadığı kişiye aşık olmaz. Evli birine alıcı gözle bakan kişi karaktersizdir. Karaktersiz insan da insanlar arasındaki aşağılık yapıda olanlardır. Zeka seviyeleri düşüktür çünkü sadece zeki insanlar gerçekten karakterli olabilir. Alıcı gözle bakmayınca kimse aşık olmaz.