bugün

evlendikten sonra ayrı eve mi çıkacaklardır ki evlenmeden önce aynı evde yaşıyorlar sorusunu akla getirir.
birbirlerini öldürmeden aynı evi paylaşıp paylaşamayacaklarını test eden çiftlerdir.
Güzel ilişkidir.
Sürekli olması şart değil. Bir süre aynı ortamda yaşayıp olacakları görmek gerek. Full makyajla ve fönlü saçlarla görmeye alıştığınız kadının yeni uyanmış hali de size dünyanın en güzel anı gibi gelecek mi yasarak görmek gerek. Sorulunca seni her halinle seviyorum demek dile kolay.
Başkası için yaşamayan insanların yapacağı şeydir.

Bu çiftin tekiyim, çiftimi arıyorum. Tşk.
aboooo ! kızlı oğlanlı yani.
Güzeldir aslında evlilik gibi boğmaz insanı özgürdür çiftler sevdiği insanla aynı yastığa baş koymak ta güzeldir illa konu sekse dayanıcak diye bir şey yok.
evlilik simülasyonu yapıyor olabilirler.
tercih meselesidir.
denenmelidir, ak koyun, kara koyun turnusoludür bu süreç.
buyuk ihtimal laikcidir.
Yaşar yaşamaz kişinin tercihidir. Evliliğin kutsallığına inanıyorsanız tavsiye etmiyorum. Çünkü evlenmeden aynı evde yaşayınca insan, evliliği anlayamıyor. O karı koca mertebesine zor ulaşılıyor. Evlenseniz bile sanki hala sevgili gibi hissediyorsunuz.
kardeş de olabilirler.
zengin batılıların kültüründe olan bir şeydir. fakat bizim gibi anadolu çocuklarında ise "baba ben sevgilim ali ile aynı eve çıkacaz" "seni dovarım ha, şemdö böl." gibileridir.
insanların seks yapması veya insanların istediği gibi eğlenip yaşamasında ki uyumsuzluk nerede?

Bir çiftin toplum tarafından benimsenmesi için haykıra haykıra ben bununla aynı evde yaşayacağım, sevişeceğim, çocuk yapacağım. Bu yüzden soyadını almam gerekiyor demesine gerek var mı?

+Ben bakireyim bu eve bakire gelin geldim.
-ben orospuyum sevişip sevişip geldim.

Size ne amına koyayım.

Eleştiride bulunan her birey için kuşkusuz şu düşünceler içerisindeyim.

Ahlak kurallarından ve normlardan bahsedip olayları olgulara dönüştürülmeyi seviyor bu toplum. Bahsettikleri ahlak "evlilik silselesi" altında örselenip harmanlanmış. Yüzyıllardır da süregelmiş. Aynı evde yaşayan çiftlere bura da sallayan güzel insanlarımız ahlaklı erdemli olmayı bizzat anlayamamış.

Yüzyıllardır evliliğin kaynaklarına bakıldığında görülen tek şey; çocuk sahibi olup tek eşliliği kanıtlamak. Bu sadece evlilikle yapılmıyor görüşündeyim. Hippielerin hayatı incelediğinde ileriki zamanlarda bireylerin utandığı gözlemlenmiştir. nedeni free takılmalarından ziyade bebeklerinin babasını bilmemeleriydi. Çift olma ilkesi bu örnekteki gibi tek eşlilik ve çocuk kuralları dahilindedir. Gene de karşılaştığım aynı evde yaşayan bir çifte gülümseyerek karşılık vermekte alınan ahlak kurallarına iyi bir örnektir.

ince çizginizin kaymaması temennisi ile.
(bkz: bir erkek bir kadın).
sevgilimle asla yapmayacağım ama karşı cinsten bir arkadaşımla rahatlıkla yapabileceğim bir eylem.

sevgiliyle eve mi çıkılır saçmalamaz mısın tatlı yazar.
"milletin derdi sizi mi gerdi?" diye sorulası başlıktır.
Sevişiyorlardır büyük ihtimalle. Bizene la?
cihangir solcularıdır. genelde hdp li olurlar. ama aileleri namus ayağına kardeşlerini öldürüp karıları ile yatarlar. öyle çarpıktır.
haram haram.
dolayısıyla evlenmeden ayrılmaya aday çifttir.
Ayni evde yasayacaksaniz niye evlenmiyorsunuz dedirten durum.
bu kişiler çağdaş olup laikliktede tavan yapmış kişilerdir.
dünyayı sikine takmayan ve helal olsun denilesi çiftlerdir.

bi dolu yamyam çıkmışsınız yok türkiye şartları yok günah. lan ibneler bi hatun gel beraber yaşayalım dese götünüzü olduğunuz yerde bırakıp koşarsınız.