bugün

Olmayan iştir. Her gün 5 defa olan iş zaman geçtikçe ayda 2 ye düşüyormus. Umarım libidosu düşük kadınla evlenmem.
(bkz: bugün seni sevecek gücüm yok)
Yahu olmuyor diyolar, ulan ne diye evleniyoruz o zaman? Eğet bu yoksa ben de yokum arkadaşlar.... Ömrümün sonuna kadar bekar kalırım daha iyi...
ten uyumun olsa bile sanmam.
insan ust uste partneriyle beraberken sıkılabiliyor. ya da problem bendedir arkadaslar siz beni sey yapmayin.

evlenince detaylari bana bildirirsiniz.
vermiyor kardeşim vermiyor. verse hergün olacak. o "kadınlar erkeklerden dokuz kat daha şehvetli istekli" yalanı var ya, hah onu diyeni sikeyim. ne başının ağrısı bitiyor ne yorgunluğu bitiyor ne hastalığı bitiyor. olay sandığınız gibi değil.
iş-güç (para kazanma), çocuk ve ev işleri olmasa (ve iki taraf da hiç hastalanmasa), ikiniz de bütün gün sadece yiyip içip dinlenip akşama enerji biriktirseniz bir ihtimal olur herhalde.
Evet oluyor her gün düzenli bir şekilde toz alınır ev toplanıp süpürülür. Nasıl her gün yemek yiyorsanız her gün evinizi de temizlersiniz. Öptüm sizi canlarım iyi temizlikler.
hergün olamıyor elbette ama çok sık oluyor. sonrasında cuckold ilişki veya her iki tarafında çapkınlıklar yapabileceği açık evlilik modelini öneririm. cinsel hayatlar renkli ve zevkli olunca evlilik daha keyifli ve sağlam oluyor.
rutine donusmusse zaten istemem arkadas ben kolay sıkılan bir adamim. hayat sartlari zaten surekli seks dusunmeye engel. donemsel aseksueliteyi de koy ustune.ten uyumun yoksa zaten iskence.
evlenmeye gerek yok, ten uyumunuz, birbirinize karşı çekiminiz varsa, e tabi gücünüz de varsa her gün olur tabi.
memursan 15 inden 15 ine. özelde çalışıyorsan 1 inden 1 ine.

espriyi twiter da benzer bi yazıdan aldım. bulabilsem ekleyecektim ama bulamadım. oraya yazanın emeğine sağlık olsun.
Bir sorunsal evli hatunlar cevaplasın.

Evlenince mesela örneğin karınız mutfakta yemek yaparken arkadan dayayıp tezgaha oturup hemen oracıkta sütyeni yana çekip memelerini emebiliyor muyuz?
Annene sorsana her gün pompa varmıymış.
görsel
mecburen oluyor. bir gün aksatırsan evi bok götürüyor. ben bir de hep içeride yiyorum yemeği.

ne demek süpürmekten bahsetmiyoruz?
bir sorunsal evli hatunlar cevaplasın.

evlenince mesela örneğin karımız mutfakta yemek yaparken arkadan dayayıp tezgaha oturup hemen oracıkta sütyeni yana çekip memelerini emebiliyor muyuz?
her gün diye kısıtlandırmamak lazım, günde 8 10 defa olduğu da oluyormuş. kahveden 1 abim söyledi.
Benle evlenen kadın bunu evet diye cevaplar. işten gelip şunu bi ağzına alsana deyip laps diye çıkarabilirim. Arabada giderken de olabilir. Yani manitalara böyle yapmışlığım çoktur, spontane seviyorum. Evlenince çok daha fazlası olur. Evlenir miyim? O biraz zor gibi.
Ben bıkarım abv ya. Aha orda napıyorsa yapsın beni bulaştırmasın. Bir de horozu kusturmasın. Gusül musül zor işler bunlar.
sağ ayak baş paramağının ağrımadığı güne denk gelirsen, dizisi falan olmazsa, misafiri gelmezse, muayyen gününde değilse, morali bozuk değilse...

sayfalarca yazılır amk...