bugün

Ahlak, merhamet, sevgi. Çok şeyi tamamlarlar. Gereklidirler.
Şakadan anlasın, sürekli mıç mıç romantizim peşinde koşmaktansa zeki atışmalara girsin.
Sadakat, vefa, minnet.
fizik (boyu posu uyumlu oldugumuz sürece hiç bir sorun yok)

mesleki manada benden üst pozisyon,

bir babanın taşıması gereken tüm vasıflar.
*
görsel
Sabaha kadar sayfalarca cevap yazılacak bi soru olmuş ama en önemlileri sevgi ve güven.
en az iki yabanci dil.
bir tanesi yazlik olmak uzere iki tane ev.
5000 tl ve uzeri aylik maas.
en az 2014 model luks segment bir araba.
jason statham'in ki gibi olmasa bile fit bir vucut.
ve en onemlisi de beni tasiyabilmeli...
öyle biri varsa bende evlenirim aq.
Senin özelliğin ne ? Eminim ki sadece airbag vardır.
kesin olarak ikiz çocuk doğurtturabilecek olması.
"sponsor arayışım için istenilen kriterler" yazılması gerekirken el sürçmesi sebebiyle "evlenilecek erkek" şeklinde yanlış yazılmış başlık.

ek olarak; insanın içinden "ananın evinde de bir tanesi yazlık olan evden diğerine en az 2014 model lüks arabayla mı gidiyordun ?" diye sorası gelmiyor değil hani...
Bence beni görseniz tanısanız, sen yeterki evlenmek iste dersiniz. Şaka değil.
tarif ettiginiz adamı bulun söz bende evlencem.
Eğlenilecek adam olmalı, eğlenilmeyen adamla ömür geçmez. zaten adam demişler, sıkıntı yok yani.
işi gücü olsun ailesine bağlı olsun yeter işte. fazla bir kriterimiz yok.*
Sevsin yeter mk.
şu ankinden daha iyi bir duygusal ve fiziksel ortam sağlayabilecek olması yeterlidir.

en azından bir kadın böyle düşünmelidir...
Dürüst, edepli, güzel ahlaklı, ağır başlı, sadakatli, çalışkan, eğitimli, kültürlü, alçak gönüllü, saygılı, değer veren, kıymet bilen, bir kul olarak ve yasamdaki rollerinde sorumluluklarını yerine getiren bir adam olmalı.
Mantık yürütebilmesi çok önemli. Biraz da aşk. Gerisini birlikte hallederiz.
seviyorum ve imzayı attık diye kendini vazgeçilmez sanıp, ilişkiyi sıradanlaştırmasın.
buraya min 10 sayfa makale tadında veri yazarım lakin "durumumuz yoktu, okuyamadık kardeş" bile yazmayacak oksimoron sürüsünün varlığı nedeniyle kısa kesiyorum.

1-) kız tarafının ailesi ve sosyal çevresi tarafından tasdik edilmesine yetecek kadar oturaklı olması. (nedense zeka demiyorum. nedeni ayrıntıda gizli)

2-) kurban sıfatı ile hayatı karartılma aşamasına gelinmiş erkek kardeşimizin, evleneceği hatun tarafından manipüle edilebilme kapasitesidir.

istisnalar kaideyi bozmaz. haddizatında kafası çalışan azınlık kitle; ömrünü bu istisnaların olasılık formüllerini geliştirirken kansere yakalanma tehlikesine karşı ciddi savaş içindedir.

arz ederim.
tutarlılık.
Limitsiz kredi kartı diyim de para yiyici olduğum belli olsun. Ihihihi.

Olsa fena olmaz da saka tabi. Sevsin yeter. Ama gerçekten sevsin.
herkes farklı şeyler söylemiş de çok merak ediyorum evlenecekleri kişiler o özellikleri taşıyacak mı?
Hiç bir durumda beni yüz üstü bırakmasın bir de bilimsel düşünebilme yeteneğini yitirmemiş olsun yeter, gerisini ben hallederim.